Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudok tenni, hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni, hogy újra vonzódjak a páromhoz?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt, megismerkedésünkkor vékony testalkatú volt, pont az ideálom. Az évek alatt szépen lassan felszedett 20 kilót és eléggé elhanyagolta magát. Például nagyon rövidre vágatja a haját a fodrásznál, amikor tudja, hogy a hosszabb hajat kedvelem. Hiába veszek neki előnyös ruhákat, ragaszkodik a pocakra feszülő pólóihoz és széthordott nadrágjaihoz. A szőrtelenítést is elhanyagolja, de persze ha nekem picit borostás a lábam, már szörnyülködik.

Én nagyon igyekszem, jobban nézek ki, mint 6 éve (mivel akkoriban középiskolás voltam és nem nagyon volt pénzem, amit a külsőmre költhettem volna) ezért különösen rosszul érint, hogy ő ennyire elhagyta magát. Próbáltam finoman célozgatni, némi mozgásra és egészségesebb étkezésre rávenni, de nem érdekli.

A legrosszabb, hogy az anyukája még adja alá a lovat, hogy milyen jól néz ki és milyen férfias teste lett.


Nem tudok mást tenni, mint beletörődni, reménykedni, hogy legalább nem hízik tovább és a saját hozzáállásomon változtatni. Hogyan tudom ezek ellénere is ugyanolyan vonzónak látni, mint régebben? Emberileg nagyon szeretem, vele képzelem el az életemet, de már nem olyan érzés hozzá bújni...


2018. nov. 26. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Ismerek valakit, aki hasonló dolgokat mondott, de ő megcsalta a párját, miközben még mindig együtt él vele.
2018. nov. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező!


Te férfi vagy, vagy nő?


Mert nem igazán tudom eldönteni a szöveged alapján.


Mi az, hogy a szőrtelenítést is elhanyagolja a párod? Erről nekem nő ugrik be.


A férfiaknál ezt másképp mondjuk (borostás).


?eg, hogy te a hosszabb hajat szereted. Egy férfinál?


Szóval nekem úgy jön le, hogy te vagy a férfi és a párod a nő.


"A legrosszabb, hogy az anyukája még adja alá a lovat, hogy milyen jól néz ki és milyen férfias teste lett."


De ez a mondatod meg éppen ellentétes nemre utal.


Szóval érthetőbben fogalmazz.

2018. nov. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

2#


Ebbol azert egyertelmunek kene lennie:


"A legrosszabb, hogy az anyukája még adja alá a lovat, hogy milyen jól néz ki és milyen férfias teste lett."


Gondolom nem a lányát dicséri ffias testtel....

2018. nov. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok. akkor én is benéztem, mert nőnek gondoltam.


csak az az 1 sor szól férfiról, amit a 3-as citált.


és amúgy nekem az ismerősöm, akire utaltam, csontra ezeket mondta a felesgéről, ugyanezekkel a szavakkal.


kivéve a férfias testet.

2018. nov. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.
2018. nov. 26. 11:56
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

megkapott téged, most már minek törné magát?

remélem érzed az iróniát.


sztem kikoptak az érzések belőle, mert ha szeretünk valakit, vágyunk arra, h. tetszünk neki, adunk magunkra, de itt már ez nem játszik.

2018. nov. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem voltál-e vele túl elfogadó a kezdetekben? Lehet előtted ette a chipset még 20 kilóval vékonyabban és te még csak egy rosszalló nézést sem adtál. Ő csak azt látta, hogy neked oké így is, úgy is.
2018. nov. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nőként mondom hogy ne célozgass! A férfiak nem értik. Ha akarsz valamit akkor persze udvariasan de lenyegretörően elmondhatnád hogy foglalkozzon magával picit többet. "Pisti drágám szeretlek de mi lenne ha picit egészségesebben kajálnál és sportolnál az egeszséged miatt?."

De ha ő így jól érzi magát, elégedett akkor te ez ellen nem sokat tehetsz.

2018. nov. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!