Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem, de már nem vonzódom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de már nem vonzódom a páromhoz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
5 éve vagyok együtt a párommal, én 23, ő egy évvel idősebb nálam. Nagyon szeretem, borzasztóan rendes fiú. A tenyerén hordoz, tudom, hogy odáig van értem és szívből szeret. Megértő, mindig meghallgat,próbál segíteni és annyit nevetünk együtt. De már egy éve engem nem vonz már annyira, mint az elején... És nincs kedvem vele lefeküdni.. Legtöbbször csak az ő kedvéért fekszem le vele, mert tényleg annyira szeretem, hogy szeretnék neki örömet szerezni. Sosem erőltetni a szexet, megérti azt is, ha nincs kedvem. Egyszerűen olyan személyisége van, hogy elképzelni se tudnék jobb embert nála. Helyes is, csinos. Mégis valami eltűnt bennem... De amikor csak eszembe jut, átjár az iránta érzett szetetet és a boldogság, hogy egy ilyen kedves embert tudhatok magam mellett. Nem lenne szívem elhagyni, fülig szerelmes belém, és szexuálisan is nagyon vonzódik hozzám,többször is mondja, hogy mennyire csinos vagyok, gyönyörű és el se hiszi, hogy ilyen barátnője van. Nagyon el vagyok keseredve, elképzelni se tudnám nélküle az életem. Külön élünk. Félek elhagyni, mert tényleg szeretem, belepusztulna és én is. Annyira boldog vagyok pedig mellette... Mit tegyek? Elég stresszes életét élek, főleg az utóbbi másfél évben. Akkor sok rossz dolog történt velem, azóta nem annyira kívánom vele az együttléteket. Reménykedem, ha helyre jönnének az dolgok körülöttem, akkor minden olyan lenne vele, mint régen..

2018. febr. 22. 16:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Ez egyszeruen annyit jelent, hogy veget ert a tini kapcsolatod, es ideje tovabblepned.
2018. febr. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Majd visszasírod a következő mellett.
2018. febr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
Az kell, hogy valaki rendesen falhoz b***on.
2018. febr. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Üdv a klubban. Szenvedés vár rád, amikor már szétmegy az agyad az orgazmus hiánytól lefogsz feküdni vkivel. Megbánnod. Amikor megint szétmegy a fejed újra megteszed és így tovább. Hát ez lesz. Mert a majd újra egymásra találunk taktika sosem működik.
2018. febr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehet, hogy az a baj, hogy tulsagosan "jofiu" ?
2018. febr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%
Teljesen érthetö és gyakori, hogy 5 év terméketlen együttlét után beleun a tested.
2018. febr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem feltétlenül vele van bajod, vagy a párkapcsolatodban lenne probléma. Elképzelhető, hogy a stressz és a munka/egyetem, vagy család okozza (esetleg egy velünk nem ismertetett tényező).
2018. febr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

szerintem meg 5 év után véget ért az a lángoló szerelem, és a helyét átvette a szeretet. Ennyi. Minden kapcsolatban az eleinte lévő elsöprő érzések és iszonyatos vonzalom alábbhagy, van , ahol ezek után teljesen kihűl a kapcsolat és a felek rájönnek, hogy a szexuális vonzalmon kivül nem sok minden tartotta őket öszze. Jobb esetben pedig megmarad a szeretet, tisztelet, és olyan érzések, amelyekről beszámolsz - hogy megbizhatsz benne, hoyg melegség és öröm jár át, hoyg ilyen embert tudhatsz magad mellett, hoyg barmikor megnevettet, hoyg számithatsz rá, meghallgat, megvigasztal. Komolyan, mi kell még? Szerintem baromi szerencsés vagy, az alapján amit irtál. Ne várd, hogy 30 évig csillámpónis vattacukorfelhős szerelemben lesz részed, ha ezt várod, akkor lesz még 5-6 kapcsolatod, aztán rájösz, hogy mindenkiben van valami hiba...

A vonzalmat fel lehet éleszteni, és attól, hogy most alábbhagytak az érzelmek, még tudatosan dolgozhatsz rajta, hogy fellobbanjanak, és időről időre váltakozni is fognak a szerelmes és a sima szeretetes időszakok, de ez pont jó igy. Nehogy már az első nehézségnél otthagyd a párod. Főleg , ha egyébként minden rendben, jó ember és szeret téged, meg te is őt.

2018. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele!Más örülni fog neki!
2018. febr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat! Felnyitottátok a szemem, hogy nem szabad az első probléma után elhagynom egy ilyen jó embert. Kedves utolsó előtti, neked külön köszönöm, hogy mindezt leírtad. Teljesen igazad van és nagyon hálás vagyok, hogy megerősítettél abban, hogy nem kell elhagynom. Folyamatosan azon kattog az agyam, hogy mi a probléma és, hogyan oldhatnám meg, mert annyira szeretem, elképzelni sem tudok jobb fiút nála. Sok a stressz az egyetemen, nekem is neki is, plusz dolgozom is, eléggé ki vagyok merülve, illetve itthon is voltak/vannak problémák a családban, de nem szeretném részletezni. Lényeg, hogy sokat voltam padlón. Voltak hullámvölgyek, mikor úgy éreztem, hogy még a szerelmem sem ért meg, de ez totál hülyeség, csak a rossz érzések beszéltek belőlem.
2018. febr. 22. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!