Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha nem vonzódom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem vonzódom a páromhoz a súlya miatt?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon hízásra hajlamos, egész életében túlsúlyos volt, akkor volt legjobb formába mikor megismerkedtünk. Akkor csak kb 10 kg felesleg volt rajta, de az egyenletesen eloszlott, mivel 190 centi magas. 1 éve vagyunk együtt, és azóta felszaladt rá újabb 15 kiló, és sajnos így már egyre kevésbé vonzódom hozzá. Nagy pocakja van, alig tudom átölelni, izzad, zihál szex közben is, és ez elveszi a kedvem az egésztől. Már csak havi pár alkalommal van szex, többször nem tudom rávenni magam.


Ezen kívül viszont minden tökéletes lenne, nagyon kedves, figyelmes, tudom hogy odavan értem. Rosszul érzem magam, hogy ilyen felszínes vagyok, de nem tudok ezen túllépni. Szerintetek mit csináljak? El lehet ezt úgy mondani neki, hogy ne sértsem meg? Egyébként elég érzékeny ha a súlyát említik.


2018. febr. 25. 09:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki őszintén, hogy mi a problémád és közösen váltsatok életmódot.

Étkezzetek egészségesen és mozogjatok KÖZÖSEN rendszeresen. Menjetek úszni, jógázni, később kocogni.


Egészségügyi problémák is kialakulhatnak.

2018. febr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%

rakd ki.

ennél sokkal kevesebbért tett ki a volt barátnőm.

szóval én nem tudom miért néznek el egyes nők mindent.

bocsi, ez nekem nem megy, szedd össze magad, vagy hello.

majd keresek olyat aki legaláb alakra jobb nálad.

2018. febr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mivel őt is zavarja a súlya, le szeretne fogyni, csak mindig halogatja a dolgot. Nagyon szívesen váltanék vele életmódot, bár én így is elég egészségesen étkezem, csak mivel külön élünk, nem igazán tudom befolyásolni mit vegyen és egyen. Járok edzeni, oda is sokszor próbálom elcsábítani, de mindig van valami kifogás a részéről. Így nagyon nehéz, azt pedig nem merem mondani neki, hogy emiatt nem vonzódom hozzá, mert nagyon megbántaná.
2018. febr. 25. 10:05
 4/13 A kérdező kommentje:
Meg a másik, hogy sajnos tényleg nagyon hízékony. Látom én magam is, hogy nem eszik olyan sokat, én 55 kilós nőként majdnem megeszek annyit, bár én bem nassolok, csak nagyon ritkán.
2018. febr. 25. 10:08
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
Ha emiatt nem akarod őt, nem is szereted igazán. Fordítsd meg a helyzetet. Mi lenne ha te híznál ennyit? Akár betegség miatt pl.
2018. febr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szeretni szeretem, nem is hagynám el emiatt, de nem kívánom. Ezt hogy lehet befolyásolni? Szerintem sehogy. Nem tudom ő kívánna-e ha meghíznék, neki se jönnek be a duci csajok. De ha csak nem betegség lenne az ok, biztos nem híznék meg. Nagyon figyelek a súlyomra, néha már betegesen is.
2018. febr. 25. 10:19
 7/13 anonim ***** válasza:
39%

Nalunk UGYANEZ volt majdnem rament a hazassagunk. Amikor megismertem 94 kilo volt es ez az utobbi 3 evben felment 115-re. Teljesen eltunt a szex mert undorodtam tole szabalyosan, o is utalta magat de annyira nem, h lefogyjon.


Sosem bantottam, sosem szoltam Be neki, nem kritizaltam de egyszer megemlitettem h emiatt nincs szex. Azt hittem ez majd motivalja, de nem. Szep lassan osszejottem egy pasival, a szeretom lett es onnantol nem erdekelt h hany pizzat eszik egy nap. Elhagyni sosem akartam mert szeretem-de elegem lett.


Aztan karacsonykor csinalt valamit amitol elborult az agyam, annak ellenere h en max 4 evente vagyok merges, ossze visszajon orditott vele es a vegen kozoltem hogyha nem valtozik elhagyom.


Ez volt most karacsonykor es azota lemony fogyokuraval leadott 18 kilot eddig:-))A szeretot kidobtam, es meg mindig nincs szex de elkezdtem nyitott lenni...szoval ismet elkezdett tetszeni. A szex meg korai, nagyon eles valtas lenne es erre meg nem vagyok kesz, de alakulunk. Vegre vannak kozos programok ujra, jol erzi magat a boreben, itthon is nyugisabb.


Tanacs nincs, en csak azt banom h nem elobb volt duhkitoresem. Ha igazan szereted akkor inkabb motivalod elhagyas helyett, de ez a te dontesed. Mi 8 eve vagyunk hazasok es sosem akartam elhagyni, de ez en vagyok:-)


36/N

2018. febr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%

"Szeretni szeretem, nem is hagynám el emiatt, de nem kívánom."


Ez nem szerelmen alapuló párkapcsolat, hanem max.két ember, akik közül a női fél baráti érzelmeket táplál a férfi iránt.Igen, ez max.baráti kapcsolat már.Az ember a legjobb barátját sem hagyja el, hiszen szereti, kedveli, és jól kijön vele, és szexuálisan sem kívánja.

2018. febr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%
Hát igazán büszke lehetsz magadra 7-es! És még nőnek hívod magad,te!
2018. febr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%
Pedig mást nem nagyon tehetsz, mint hogy megmondod neki, hogy szeretnéd, ha lefogyna.
2018. febr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!