Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolkoznak a nők már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolkoznak a nők már olyan fiatalon családon?

Figyelt kérdés
Még csak 28 éves vagyok, de már a nálam fiatalabb nők is a családon gondolkoznak. Nekem pedig még szinte semmim sincsen, főleg nem lakás, de gondolom ez Budapesten nem is annyira furcsa. Nekem nem nagyon volt korábban barátnőm, így szeretnék még azért élni is.
2018. nov. 27. 09:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%

> Nekem nem nagyon volt korábban barátnőm, így szeretnék még azért élni is.


28 évesen nem volt még barátnőd, de azért az a bajod, hogy a lányok családot akarnak, te pedig élni szeretnél? Az nice

2018. nov. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%
Anyám 25 éves volt, amikor engem szült...
2018. nov. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
85%
Ne izguld ennyire túl, azok azért elég távlati tervek a részükről. Gondolod, hogy ők nem szeretnének még egy "kicsit" élni előtte? :D
2018. nov. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
65%
Mert az anyai ösztönök akkor is működnek, ha a mai, modern társadalomban kitolódik a gyerekvállalás. És működni is fognak, mert ugye a petesejt szavatossági ideje lejár, míg a sperma megújul.
2018. nov. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
50%

A gyerekszülésre optimális kor: 23 év.

30 felett nehezebb szülni, 35 felett rohamosan csökken a teherbeesés esélye.

Férfiak esetén 40 éves kor utàn csökken a termékenység.

28 évesen még szűz vagy és élni akarsz. Tedd azt! De vedd észre, hogy te vagy évekkel lemaradva a korosztályodtól.

2018. nov. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
86%

"Nekem nem nagyon volt korábban barátnőm, így szeretnék még azért élni is."


mit a francot csináltál akkor az elmúlt 10-12 évben?


nem akarlak lekonyítani, de ha eddig nem "éltél", ezután sem fogsz...

2018. nov. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
24%

"30 felett nehezebb szülni"


mármint nehezebb kinyomni, vagy mi?:D

2018. nov. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy írták előttem is a nőknél számít, hogy mikor vállalsz gyereket. Ketyeg az idő még ha nem is olyan gyorsan. De ez egy olyan dolog aminél úgy is az élet hozza hogy lesz. Én is úgy terveztem, hogy 26 évesen gyereket fogok szülni, és itt vagyok 25 évesen pasi nélkül, ha szembe jön egy pasi nyilván nem fogom azt mondani neki, hogy na figyu én 26 évesen gyereket akarok szóval húzz bele, úgy, hogy én is alig ismerem. Egyébként meg ha nem volt még komoly kapcsolatod, meg úgy barátnőd sem érthető a felfogásod. Egy gyereket nem lehet csak úgy naptárszerűen betervezni, hogy márpedig akkor kell megtörténnie. Hidd el ha találkozol egy nővel aki tényleg megfog és beleszeretsz úgy is kialakul benned is ez az érzés. Nálam is az volt, hogy mikor komoly kapcsolatban voltam és boldog voltam akkor akárhányszor megláttam egy kisbabát ott kínlódtam, hogy bár nekünk is lenne már, most meg, hogy nincs kilátásba senki így nem érzem azt, hogy bár lenne gyerekem.
2018. nov. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
57%

7: Pontosan! Nem olyan rugalmasak a csontok, a szövetek.

Nőgyógyászati szempontból "idős szülő nő" mindenki 30 felett.


Persze tudjuk, hogy gyakorin mindenki 16-nak néz ki, lemegy spárgába, és dns szinten is fiatalabb tíz évvel a koránál. 🙄

2018. nov. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
54%
"Nőgyógyászati szempontból" - Nőgyógyász vagy?
2018. nov. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!