Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás, mert túl fiatalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás, mert túl fiatalon kerültünk össze?

Figyelt kérdés

Problémák adódtak a kapcsolatunkban, aminek az oka talán az lehet, hogy túl fiatalok voltunk, mikor belevágtunk az egészbe. Egyikünk se volt még másik személlyel, 6 éve nem is kezdek ismerkedésbe mással, mivel azóta vagyunk egy pár, és nem tartom szépnek párkapcsolaton belül ismerkedni mással.


Mégis valamiért úgy érzem nagyon sok minden kimaradt az életemből evvel, hogy 19 éves korom óta együtt vagyok a párommal. Lefedte az egész fiatalságunkat.


Megéri ilyenért félbehagyni egy kapcsolatot?



2018. máj. 29. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Ez max. kifogás.
2018. máj. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Ahogy az első irja. Mi a valódi ok?

Ha már nem érzel iránta semmit, nem akarod megoldani a problémáitokat, akkor ne rabold tovább az idejét.

2018. máj. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem igen. Nálatok legalábbis.


Én is 19 voltam amikor a páromat megismertem és járni kezdtünk. Most már 35 vagyunk de nekem ez így volt jó. Én örömmel éltem neg vele a fiatalságom. Sőt meg is könnyebültem hogy nem kell másokkal macerázni.


Szóval ha úgy érzed kimaradt valami akkor nem ő a párod. Az természetes ha pl. néha kiváncsi vagy vajon mással milyen lehet, esetleg elképzeled. Ilyen nekem is volt. De ugyanakkor nem is érzek hiányt. És hobban bánnám ha vége lenne a kapcsolatomnak.

2018. máj. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Valahogy én is így érzek, ahogy Kedves 3. hozzászóló leírtad.


Elképzelem mással, belegondolok milyen lenne. De úgy érzem az első adódó alkalommal, hogy ez bejönne, rögtön megbánnám, hogy elhagytam a párom.

2018. máj. 29. 10:54
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Én 16 voltam mikor összejöttünk, azóta 9 éve vagyunk együtt. Cseppet sem bántam meg.

Biztos ez a valódi ok? Hiányoznak a bulis, 20-as évek?

2018. máj. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Ha így állsz hozzá, hogy "kimaradt" sokminden az életedből, az a te hibád! Vannak olyanok, akik az első párjukkal leélik az életüket, és nem bánják meg. Ketten is lehet úgy élni, hogy vannak élmények, nem az határozza meg a fiatalságod, hogy hány fickóval voltál. Mégis mi az ami kimaradt? Orgiák vagy ilyesmik? Ha szereted a párod, akkor nem kellene otthagyni. Inkább próbáld úgy látni, hogy mindig ott volt biztos pontnak az életedben, aki szeret, meg hűséges, és gondolom nem hiányozna helyette egy s.fej, aki kihasználna vagy megcsalna!
2018. máj. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez kifogás. Mi 5,5 éve vagyunk együtt, 16 voltam amikor össze jöttünk, a párom 17. Nem érzem, hogy bármiből kimaradtam volna. Boldog vagyok a kapcsolatomban. Együtt is élünk, gyerek is van. Én nem adnám ezt fel semmiért. Örülök, hogy fiatalon megtaláltuk egymást.

22N

2018. máj. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Komolyan visszamennék a szingli sorba, hogy azt keresd ami neked már megvan? Menj már el a szingli barátnőiddel bulizni, szinte mind milyen kétségbeesett! Neked meg van valakid és unatkozol? 6 év után általában az emberek unják egymást. De ilyenkor nem egy újat keresünk, hanem megoldjuk.
2018. máj. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!