Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megalkuvásnak érzem a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalkuvásnak érzem a kapcsolatomat? Segítség?

Figyelt kérdés
Van egy 3 hós babánk akit együtt terveztünk. Egész jól megvagyunk, csak a párom nem hagy nyugton az orális szex követelésével.Havi egyszeri alkalomban egyeztünk meg, valahogy teljesítem neki mert szeretném hogy egy család maradjunk.De verbálisan is folyton felhozza a témát,amivel plusz idegesít és ha megtörténik soha nem elégedett(pl legyen világos,legyek lassabb, legyen hosszabb stb). Én kezdettől undorodok ettől. Egyszer szakítani akartam vele még a baba előtt emiatt mert tudtam hogy ebben nem akarok részt venni. Akkor esküdözött hogy többet nem hozza fel. De a teste mást diktál, és én ebbe lassan beleőrülök.Legyek emiatt egyedülálló szülő? Vagy a béke érdekében csináljam tovább? Már a "normál" szexhez sincs sok kedvem...Köszönök minden értelmes tanácsot!
2018. nov. 27. 21:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát ez borzasztó... És a baba előtt csináltad neki vagy tudta, hogy te ettől mindig is tartózkodni fogsz? Egyáltalán mióta vagytok együtt? A baba csak becsúszott ezek szerint?
2018. nov. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért kérdezem, mert ha ő tudta, hogy te ettől mindig is tartózkodni fogsz és neki érzelmileg zsarolnia kell téged hogy megkaphassa ezt, akkor minek vágott bele?

Fordítva is, ha te tudtad, hogy ő ezzel fog majd mindig nyaggatni, akkor miért vágtatok bele az egészbe? Miért maradtatok eddig együtt?

2018. nov. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Zzzz90 ***** válasza:
65%

Nem pont neked írom a válaszomat, mert rajtad már nem segít, de hátha lesz olyan, aki idetéved és erőt merít belőle.


Az emberek nagy része vágyik a szexre. Működő szexuális élet nélkül nem sok kapcsolat marad huzamosan jó. A működőbe beletartozik az is, hogy a felek megtudják élni a vágyaikat. Közösen.


Tehát hiába jó maga szex, ha a párodnak hiányzik az orális szex. Ott lesz benne mindig ez a tüske. Elég rosszul hangzik, hogy azért kellett volna már szakítanotok sokkal korábban, mert neked gusztustalan a dolog, míg ő vágyakozik rá...pedig ez az igazság. Olyan emberrel kell komolxan összekötnünk az életünket(házasság, gyerek), akivel passzolunk a fontos területeken. A szexualitás ilyen.


A másik fele is igaz a történetnek egyébként. Nagy bunkó az olyan ember, aki a másikra olyat erőltet rá, amit ő nem akar. Ezért nyugodtan lehetett volna vele szakítani. Ilyet nem csinálunk azzal, akit szeretünk. Az élet semmilyen területén.


Jelenlegi helyzetben a párod kerül ki hibásként, mert hazudott arról, hogy soha többet nem fogja kérni. Persze ő semmi rosszat nem akar, csak nem vagytok kompatibilisek. Szóval emberek, ne jussatok el idáig, mert itt nincs jó megoldás már.


Ő megpróbálhatja feladni a dolgot, de elég valószínű, hogy másnál fogja keresni azt, amit tőled nem kap meg.


Te megpróbálhatod tűrni a dolgot, de lehetséges, hogy elkezded majd utálni a párodat és az egész lényétől undorodni fogsz.


El is válhatnának az útjaitok, de ott a gyerek. Amennyiben pedig ezen kívül jó család lennétek, akkor ezért kár lenne.


Az örvendetes, hogy megpróbáltatok ezzel a havi egyszeri alkalommal kompromisszumot kötni. Én ennyi alapján ennek a folytatását látom megoldásnak vagy pedig az elválást egymástól (persze abba is belemehetsz, hogy ezt a vágyát más elégítse ki, csak ugye ennek is vannak hátulütői).


Neked azt tanácsolom, hogy próbálj dolgozni az undorodon. Tudd meg, hogy miért undorodsz a dologtól. Ha kell, akkor beszélj róla egy szexuál-pszichológussal, hátha változik a helyzet. Nem rád akarom erőltetni a dolgot, de az hamarabb megtörténik, hogy a te undorod elmúlik, minthogy az ő vágyakozása múljon el.


Kitartást és sok sikert.

2018. nov. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Szomorú, hogy a párodat nem zavarja, hogy te undorodsz ettől, és nem örömmel csinálod. Ennyit számítassz neki. Nem is értem, miért mentél bele ebbe.
2018. nov. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hittem benne és abban hogy ezen a dolgon túl jó a párkapcsolatunk. Nem volt merszem szakítani. Ő meg bizonygatta, hogy nagyon szeret. Ezt a mai napig is mondja. A terhesség alatt is ravett, sőt a szülés után automatikusnak vette. Kétségbe vagyok esve. Megbántam, hogy anno nem zártam le vele. A babánkat nagyon szereti, eltartja a családot, egy szenvedélye hogy cigizik de nem sokat. De ez a dolog...minden egyes alkalom után jobban meghalok belül mert nekem a lelkem nem kívánja!!! Ő azt mondja: ezt minden nő megcsinálna a párjának, meg csináljam meg neki szeretetből, meg mit hozok ki belőle annyit. Nem tudom mi tévő legyek! 3 éve vagyunk együtt.
2018. nov. 27. 21:32
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
És a 3 év alatt ebből nem voltak gondok? Vagy eddig csináltad és most már nem?
2018. nov. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ezt ő is mondta már sokszor - mert az egész témát többször kiveséztük és próbáltuk megoldani, - hogy biztos valami trauma ért ezzel kapcsolatban, hogy ennyire elhatárolódom. Hála az égnek nem volt ilyen, semmilyen erőszakot nem követtek el rajtam. Azt is mondtam neki, hogy nem történne semmi, ha ezt mással csináltatná meg... Ő meg ezt érzi megalázónak és nem érti hogy mondhatok ilyet.
2018. nov. 27. 21:41
 8/19 anonim ***** válasza:
86%

Őszintén szólva egyetértek azzal, amit írt a hossza író kolléga.


Szerintem amúgy mindketten hibásak vagytok, amiért nem szakított valamelyikőtök emiatt korábban. Azt hitted majd erről a vágyáról le fog mondani? Naivitás szerintem...

2018. nov. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ti mi az istennek vagytok együtt? Minek csinaltatok gyereket? Folytonos frusztraciot okoztok egymasnak. Te a pasinak azaltal, hogy azt erezteted veled, hogy undoritoak a vagyai, meg a teste, o meg azzal, hogy rad erolteti a sajat elkepzeleseit. Ennek 2 ev, 5 ev, 10 ev mulva sem lesz semmi ertelme, csak a vegere lesz ket lelki beteg ember egy halom frusztracioval, aki kis esellyel fog felnevelni egeszseges lelki vilagu gyereket, akinek egeszseges kepe lehet a ferfi noi kapcsolatrol...
2018. nov. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Már ott lelomboz az egész, hogy meg kell egyezni, hogy havi egy orális legyen.. őszintén mondom, ha ez így kéne legyen, fel sem állna már rá.


Az biztos, hogy ezzel nem a közös harmóniát táplálja, hanem taszít el magától..


Nem hiszem, hogy olyat kéne csinálnod, amit nem élvezel, illetve bocsánat, te nem nem élvezed, te undorodsz tőle. Ha a párod szeret és tisztel, akkor nem kéri ezt.. vagy maximum amikor úgy érzed, hogy te csinálnád, mert éppen meglepnéd valamivel, akkor.. de így..

2018. nov. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!