Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha ilyen lenne a pasitok mit tennétek?

Figyelt kérdés

A barátnőm már két este sírt és hogy ki van borulva miattam. Azt mondta váljak le szüleimről. Meg anyu ne főzzön arra ott van ő. (pedig ő csak segiteni akar.. )Azt gondolja ö irányít engem.


Vannak dolgok amik zavarnak olyan szokásai.. Mindig hibáztatja magat h ő a hibas úgyse jó nekem..ezert inkabb nem szólok értük kisse tavolsagtartobb vagyok vele, nem mondom mikor hova megyek csak teszem a dolgom stb..


Mondtam h minek mondjam el ha ugyis az a vege h ő a hibas..


Meg h ha szólok hozza mindig lecseszem vlmiert, erre mondtam neki h nekem vannak dolgok amik alapok h úgy kell csinalni..


Mondta h már rég hazaköltözött volna de szívből szeret es mindennek ellenere bujik hozzam.


2018. nov. 28. 10:12
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen anyuci pici fiacskája már régen nem lenne a barátom.
2018. nov. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
97%

Nem lenne ilyen pasim.

Az odáig rendben van, hogy anyukád néha-néha főz neked/nektek és küld valami kaját. De elég megalázó lehet az a barátnődnek, hogy anyukád szerint nyilván képtelen összedobni neked valami épkézláb kaját és úgy főz neked, mintha attól félne, hogy a csaj mellett éhenpusztulsz.


Együttélésnél vagy párkapcsolatban illik annyi odaböfögni a másiknak, hogy "Szívem! Ma a Gézával sörözök munka után, később megyek haza." Nem azért, mert ő a felettesed és az engedélye kell, hanem azért, mert párkapcsolatban vagytok és nem árt tudni, hogy épp hol a másik.


Szerintem te egy elkényeztetett önző kisgyerek vagy, aki alkalmatlan a párkapcsolatra. Szóval én a helyében rég leléptem volna, hogy anyukáddal öregedhess meg.

2018. nov. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
2%

"mondjuk amelyik nő meg akarná nekem szabni hogy anyám főzhet-e nekem vagy sem az repülne is azonnal.


A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad" Ezt miért is kellett lepontozni? Anyósom szokott főzni, ha hazalátogatunk és hozunk is belőle. Ebben mi a démoni? N

2018. nov. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen más az amikor az anyós akkor főz ha meglátogatjátok és úgy hoztok haza mert annyit főzött hogy neki sok. Megint más az amikor anyuci naponta vagy 2-3 naponta oda tolja a kaját az orrotok elé hogy nektek főzött. Ez külön gáz akkor ha a párom is főz. Igazából ez nekem is megalázó lenne.
2018. nov. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
95%

Az miért nem kérdés, hogy te mit csinálj?

Örülj, hogy a barátnőd nem dobott ki és elvisel, de ha már itt tart, akkor csak idő kérdése.

Aztán utána kösd fel a gatyádat, mert ilyen sz.arkupac senkinek se kell. Te egy tirpák vagy a nőddel, anyád meg az a tipikus pokoli anyós. Jó sokáig leszel egyedül. De meg is érdemled.

2018. nov. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
6%
Eldobom az agyam az egyik nap itt rinyaltok hogy nem vagytok cseledek meg fozzon maganak, azt amikor mas foz mindenki veri a nyalat hogy csak es kizarolag o akar fozni.
2018. nov. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

#17, Az a baj, hogy te nem tudod ennek a kerdesnek az előzmenyeit. A kerdezőnek rahedli kérdese volt mar honapok ota. Igenis az anyja irányitja, bele szol mindenbe, mószerolja neki állandóan a barátnőjet, és kéretlen szivességekkel halmozza őket, csak hogy legyen oka viszonzast elvárni a szivessêeiért cserébe. Volt ilyen kérdés is, hogy az anyja megsertődik, ha nem visznek kaját, mert a barátnő is főzött...

Hát bocs, igy nekem se kene se kaja se szivesség...

2018. nov. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

...se a pasi.


Kérdező, szerintem kezdj el gondolkodni, hogy ha a barátnőd elhagy, akkor mi lesz veled, mert elég egyöntetűek a válaszok, hogy mindenki más ki fog vágni a tizedéért is.

2018. nov. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
32%

Nőként válaszolok. A leírásod alapján mkndketten hibásak vagytok. Ő főz rendszeresen, normálisan? Mennyire elfoglalt? Mert ha elfoglalt és elhanyagolja a főzést, ő az, aki nem értékeli az "anyós" gesztusát. Ha normalisan főz, akkor te sérted meg ezzel. Anyukád szokott "tanácsokat" adni, megmondani, hogy viselkedj, a barátnődnek mit kellene tennie? Becsmérlően nyilatkozik róla? Sokszor felbukkan nálatok, gyakran vagy vele? Ha igen, akkor jogos a sérelme, ha csak pl hetente, kéthetente találkoztok, és tébyleg csak segíteni akar, a barátnőd reagálja túl.

Beszélgettek rendszeresen? Töltötök egymással elég időt? Figyelsz az érzelmeire? Vannak közös programjaitok? Ha nem, akkor neked kellene változtatnod...

Miért szoktad "lecseszni" őt? Ha kis dolgokért, te vagy kukacoskodó. Ha azért mert nyitva hagyja a gázt vagy nem zárja be a lakást, nem feltétlen. (Ezek csak példák)

Miről nen szólsz neki? Ha lemész a szokott időben mondjuk edzeni (csak példa), leugrasz a boltba vagy hasonlók... Vagy akkor ha este elmész a haverokkal, benn marafsz túlórázni, anyádéknál alszol stb.

Nem mindegy ám, melyikre mi a válasz ... Gondolkodj el rajta.

2018. nov. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
57%

Ja ugy mas.

En jo gyerek vagyok anyamat nem hozom ide, de kb ilyen rinya volt hogy ne segitsen, mondjuk nalam nem volt ugraltatas etc, nem is fozott de spec a gyerekre most is jo lenne ha vigyazna valaki, de ha tilos hat tilos. :)) szoval itthon ulok.

2018. nov. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!