Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha ilyen lenne a pasitok mit tennétek?

Figyelt kérdés

A barátnőm már két este sírt és hogy ki van borulva miattam. Azt mondta váljak le szüleimről. Meg anyu ne főzzön arra ott van ő. (pedig ő csak segiteni akar.. )Azt gondolja ö irányít engem.


Vannak dolgok amik zavarnak olyan szokásai.. Mindig hibáztatja magat h ő a hibas úgyse jó nekem..ezert inkabb nem szólok értük kisse tavolsagtartobb vagyok vele, nem mondom mikor hova megyek csak teszem a dolgom stb..


Mondtam h minek mondjam el ha ugyis az a vege h ő a hibas..


Meg h ha szólok hozza mindig lecseszem vlmiert, erre mondtam neki h nekem vannak dolgok amik alapok h úgy kell csinalni..


Mondta h már rég hazaköltözött volna de szívből szeret es mindennek ellenere bujik hozzam.


2018. nov. 28. 10:12
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Mit tennék? Fejvesztve menekülnék. Viccen kìvül. Te elviselhetetlen vagy a pereputtyoddal együtt.

Még ragaszkodik hozzád a barátnőd, de már érik benne a szakitás gondolata, már nem sok kell, hogy besokalljon tőled es kivagjon mint a hasmenéses macskát anyáddal együtt. Azt érdemled.

2018. nov. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

20as. Mindennap egyutt vagyok a családommal mivel családi vállalkozásunkban dolgozok. Nagyon sok segítséget kapunk az en szüleimtől, az övétől nem igazan. Neki egy kis szalon van berendezve szüleimnél igy foallasa utan ott dolgozik.

A lakásba is ugy tudtunk beköltözni h szinte semmit nem kell fizetni..

2018. nov. 28. 13:58
 23/27 anonim ***** válasza:
7%

Jol ertem szuleid segitenek abban hogy lehetett otthonotok, parod munkajat is segitik, te a csaladoddal teremtettetek meg mindent ami a segge ala van tolva ?


Hat.. Akkor itt az ideje hogy jobbat fozzon mint anyad igy azt fogod enni, ha azt eszed akkor meg is van oldva. Feltehetoleg anyadnak sincs tobb szabadideje mint neki ergo egyenloek az eselyek.

2018. nov. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

23#:

Amiket leírtál semmire nem ok és nem kifogás!

Hasonló helyzetben voltam mint te, 2 hetente látogatom a szüleimet.

Ne értsd félre, imádom őket, de...

Engem ne tartson ki a családi vállalkozás, és még csak ne is irányítsa az életemet!

Jah, igen!

Magam teremtette, teljesen önerőből van házam, és hátterem, nem pedig élősködök a szüleimen, a kedvesemet meg leugatom.

Együtt élek a Kedvesemmel, együtt fizetjük, tartjuk fent, együtt szereztük, és képzeld... gyerekeket is együtt szeretnénk, nem kell a gyertyát tartani sem anyámnak sem anyósomnak.

Nem mellesleg mindkettő jól él, de kösz nem kérünk belőlük!

A mi életünk, mi irányítjuk, és mi teszünk azért, hogy jobb legyen, mindenki másnak kuss a neve...

2018. nov. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

#24, leforditom neked az igazsagot. Csak mert én honapok ota olvasom a kérdeseit, sokmindent tudok már erről.

A helyzet az, hogy igen, vettek egy lakást a szülők a saját nevükre, (se a csaj, se a kerdező nem tulajdonos) ott élnek most. Meg segítenek ebben abban, igazaból tök átlagos dolgok, semmi extra. De cserébe persze elvárják a viszonzást, mert ugy illik ugye, hogy a szivességet viszonozni kell. Szóval csettintenek, és a csajnak már ugrani is kell, hogy a szülők vállalkozásaiba besegitsen (a 2 állása mellett). És nem ám csak egy kicsit, kifejezetten sokat. Szóval értsd ingyen penzt termel nekik. Egyébkent maga a kerdező is tök ingyen robotol náluk, nem kap fizut, se feketén se fehéren, a kérdező segélyt kap, mert látassérült, az csak a bevétele.

És ebből is volt már kérdés, hogy a szülei miért nehezmenyezik, hogy a bnő nem ér rá mindig segiteni a vállalkozásaiba mikor szolnak, a 2 állása mellett...mert a szivesseget illene igy viszonozni.

De tényleg ora hosszat lehetne itt sorolni a sz.rsagaikat.

Mindig mindenért tényleg az a szerencsétlen csaj a hibás. Ha sapka van rajta azért, ha nincs, akkor azért. Hiaba írja itt mindenki minden alkalommal, hogy állitson mar az anyján, nem. Jön a következő kérdése. És igy megy ez honapok óta.

Ha nem az anyjának van vele baja, akkor a kerdezőnek, de ilyen pitiáner dolgok, hogy nem rakja el egyből a ruháját, meg masnapig ott a mosogatoban 2 koszos tányér.

2018. nov. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Én pont nem az vagyok aki sajnálkozik, ugyan olyan embernek tartom mint bármelyiket.

Természetes, hogy az életük sokkal nehezebb, de ettől még a véleményem nem változik.

Nem csak látássérültek, de tolókocsisok és vakok élnek "szülőmentesen".

Tehát igen, én kiállnék az élettársamért, bármilyen nehéz helyzetben lennék.

Részben utaltam rá, hogy a további élete és szerepe a párja mellet lesz, és nem a szülők mellett.

Minap volt egy leoltásom az anyósommal, mert a páromat nem hagyta békén, beleszólt a főzésbe amikor meghívtuk magunkhoz.

Elmagyaráztam neki, hgy mert fiatal korában próbálták irányítani, felejtse el, mert vagy vendégként viselkedik, és jól bánik a lányával, vagy mehet haza de szélsebesen!

Ehhez nyílván olyan hozzáállás kell.

Sőt, amikor a kölök született, az Édesanyám 19 órakor még mindig ott babusgatta, míg nem ki nem tessékeltem a lakásból...

Kirúgod a saját Anyádat? NEM!

Ha nem tudod az illemet, hogy fürdetés, etetés, és mi is szeretnénk pihenni, akkor segítek!

Máshogy nem megy, csak ha a kérdező is talpra áll!

2018. nov. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
85%
Jaaaaj, te vagy az, aki már a 100.ugyanolyan kérdést teszi ki és mindig ugyanaz a probléma...
2018. nov. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!