Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire átlagos egy ilyen nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire átlagos egy ilyen nő?

Figyelt kérdés

Most őszinte válaszokat várok, nem trollkodást. Kellene valakinek egy ilyen nő?

- Nem szereti az embereket, a párja szüleit sem.

- A saját szüleinek sincs kapcsolata a rokonokkal, nincsenek barátaik.

- Nem gondoskodó, kizárólag addig érdekli valami, amíg ő benne van.

- A párkapcsolat csak arról szól, hogy van kivel elmenni kirándulni, beszélgetni.

- A szex kizárva (mindenkivel).

- Egyszerre csak egy dologra képes figyelni, ha már kettő van, mind a kettőt elrontja.

- Csak a pénz gyűjtése érdekli, szinte ez az élete értelme.

- Nem kedves, nem érdeklődő.

- Úgy alakítja a helyzeteket, hogy megsértődjön, és összevesszen egy életre mindenkivel.

- Mivel szexmentesség, a testiség tagadása a legfontosabb neki, így egy beszélgetésen kívül semmi egyéb nem történik aznap.

- Sóher. A párja születésnapjára egy 1000Ft-os leértékelt pólót vesz.

- Sértődékeny.



2018. nov. 29. 12:52
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
73%
Egy üdítőre sem hívnám meg.
2018. nov. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
90%

Tulzol..hazudsz.

Csak azert nem veszek el valakit,mert majd en megvaltoztatom.

Akkor te barkit elveszel?

Valamit megkellett szeretned benne.

Birom,h sokan ide jarnak hazudni.

El lehet valni,ha olyan sz.har neked.

2018. nov. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Nem hazudok. Hogy miért vagyok benne? Én is ezt kérdezném meg, ha nem lennék benne egy ilyenbe, és csak olvasnám. Egyébként a felsorolást még tudtam volna folytatni, de minek. Na jó egy párat még:


- Eltört a kezem, otthon nem volt kaja, de ő otthon hagyott egyedül, mert neki a szülei látogatása fontosabb volt. Így begipszelt törött jobb kézzel kellett bevásárolnom és főznöm.


- Egy hét munkával töltött távol lét után hazaérkezve csak az üres hűtő fogadott. Elmentem bevásároltam, megfőztem, addig ő a TV-t nézte.


- Megleptem őt egy romantikus wellness hétvégével egy elég idilli helyen. Totál kikapcsolódás, de este már látszott rajta hogy baj lesz. Ekkor elkezdett hisztizni, hogy én csak azért hoztam ide, mert szexelni akarok. Ja, és elkezdte a nagy sírást. Pfff.


- Diplomaosztóján megvettem neki az álmai nyakláncát. A reakció: köszi és két puszi. Majd a diplomaosztó végén beült anyuciék autójába, ahol már eleve négyen voltak, így ő lett az 5. Én már nem fértem be, erre azt mondja, menjek villamossal, az étterembe találkozunk. Majdnem egy óra volt oda az út, persze ők már ettek.


- A gyereket már a kezdetektől fogva maga mellett altatta, hogy még csak véletlenül se legyek mellette.


- Érezte hogy már óriási a feszültség, félt attól hogy egyedül marad, erre bevezette az előre tervezett szexet. Havi 1X elém áll, hogy van 10 percem, mert ő bizony nagyon álmos. Lefekszik mint egy darab fa, csak sötétben lehet, és csak az alsó ruházatot lehet eltávolítani. Ja, és csak óvszerrel. Minden egyéb kizárva.


- A fürdőszobát zárja amikor bent van, mondhatni még nem is láttam ruha nélkül.


Na jó ennyi elég lesz.

2018. nov. 29. 14:07
 14/32 anonim ***** válasza:
92%

Mondom: megérdemled. Oka van, hogy te vetted el, és hogy pont őt. Azóta is vele vagy. Tehát neked kell.

Mi a kérdés?

2018. nov. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Önbizalomhiányos férfiaknak írtan elrettentésképpen. Nem volt nagy önbizalmam soha, de jelenleg még azon is csodálkozom, hogy vehetek levegőt. Elválni? Én? Nekem azt nem lehet.
2018. nov. 29. 14:37
 16/32 anonim ***** válasza:
41%

Én eddig komolyan azt hittem, hogy borgok nem is léteznek. :D

32/f

2018. nov. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
58%

Mi az, hogy nem lehet? Ezt ő mondja vagy te mondod?

32/f

2018. nov. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem itt nem az a kérdés, hogy mennyire átlagos...(???) Hanem, hogy mennyire elviselhetetlen? Nagyon az.
2018. nov. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
65%
18: És mégis elvette valaki és családot alapított vele.
2018. nov. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
29%
19#- es: hát egészségére, úgy látom "szét is veti" a boldogság... Én soha nem jutnék el ilyen "messzire" egy ilyen típusú nővel... borzalmas!
2018. nov. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!