Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire átlagos egy ilyen nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire átlagos egy ilyen nő?

Figyelt kérdés

Most őszinte válaszokat várok, nem trollkodást. Kellene valakinek egy ilyen nő?

- Nem szereti az embereket, a párja szüleit sem.

- A saját szüleinek sincs kapcsolata a rokonokkal, nincsenek barátaik.

- Nem gondoskodó, kizárólag addig érdekli valami, amíg ő benne van.

- A párkapcsolat csak arról szól, hogy van kivel elmenni kirándulni, beszélgetni.

- A szex kizárva (mindenkivel).

- Egyszerre csak egy dologra képes figyelni, ha már kettő van, mind a kettőt elrontja.

- Csak a pénz gyűjtése érdekli, szinte ez az élete értelme.

- Nem kedves, nem érdeklődő.

- Úgy alakítja a helyzeteket, hogy megsértődjön, és összevesszen egy életre mindenkivel.

- Mivel szexmentesség, a testiség tagadása a legfontosabb neki, így egy beszélgetésen kívül semmi egyéb nem történik aznap.

- Sóher. A párja születésnapjára egy 1000Ft-os leértékelt pólót vesz.

- Sértődékeny.



2018. nov. 29. 12:52
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Az a bajom, hogy teljesen elveszítettem már önmagam, az identitásom, az önbecsülésem. Ebből már egyedül képtelen vagyok kimászni. Tudom, lehet mondani most sokmindent. A helyzetem nem átlagos.
2018. nov. 29. 15:15
 22/32 anonim ***** válasza:
68%

"Ebből már egyedül képtelen vagyok kimászni.". Pontosítsunk. Ezt hiszed.

32/f

2018. nov. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
72%

Gyerekek is vannak?

Ez volt az igazi felelőtlenség, gyereket csinálni egy ilyennek. Mert te még megszabadulhatsz tőle, továbbléphetsz, de egy akinek egy ilyen közönyös és szeretetlen anya jut, annak az egész életét az alapjairól kell felépítenie - ha egyáltalán eljut odáig.

2018. nov. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
55%

Ha ez mind igaz, amit leírtál, akkor a feleséged a földkerekség legkiállhatatlanabb személye, te pedig a legidiótább marha, mert lekötelezted magad mellette.


Lehet szépíteni, lelket ápolgatni, de az, hogy ilyen alacsonyra tetted a mércét, az egyedül a te hibád.


Ha nem akarsz/mersz ebből kilépni, akkor tűrd. Eddig is azt tetted.

2018. nov. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
77%
Azért nem szexel mert aszexuális, vagy mert nem tud kielégülni, és ebből kifolyóloag nem kívánja a szexet?
2018. nov. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
39%
Nagy megalkuvás kell ha nem válsz el töle. Ez olyan mint az én házasságom csak én vagyok a feleség ésca férjem okyan mint a te párod. Nem ismerek magamra. És még a szüleim ellen is akar engem fordítani akik mindig jók voltak hozzá... mert tudja ök az egyetlen támaszaim! Van itt is 2 gyerek. Ök az egyetlen örömeim az apjuk le se szarja öket. Találj valamit ami èrdekel, örömet okoz.. hobbi, sport... barátkozz emberekkel a gyerekek által. Iskola, ovodai szülök... akikben megbízol, meg tudsz beszélni egy egy dolgot. Megértem ha nem akarsz válni.
2018. nov. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

26-os. El sem tudok válni, mert már saját magam sem veszem önön magamat emberszámba. Ez olyasfajta lelki terror, amit senki sem érthet meg, csak aki benne van. Ez nem egy egyszerű "nem tetszik akkor válj el", mert ezt egy átlag kapcsolatban, átlag emberek, átlag problémák miatt meg tudják tenni. Itt már sokkal komolyabb problémákról beszélek. Napi szinten foglalkoztat az öngyilkosság, nem telik el nap hogy ne ezzel a gondolattal feküdnék le. Nem látok már kiutat ebből, én már nem létezem mint ember. Nem is tudom ezt elmondani senkinek, mindent rosszat magamban élek meg.


Az addigi életem tökéletesen normálisan telt, de jött ez az egész mint egy átok, amiből nincs kiút. A miértre meg annyit mondok, elvette az öntudatomat, elvette az önbecsülésemet. Most pedig lehet csodálkozni, hogy vannak emberek olyan képességekkel, amikkel ezt el tudják érni. A családomat is ugyanígy megsemmisítette, ők sem tudnak tenni ellene semmit. Megfagy a levegő, hiába találtad ki hogy majd jól elküldöd a fenébe, egyszerűen képtelen az ember bármit is tenni ellene. Pont ezért mondom hogy ebből már csak a halál menthet meg... és ezt a legkomolyabban mondom!

2018. nov. 29. 16:09
 28/32 A kérdező kommentje:
Hol kaphatnék valami segítséget?
2018. nov. 29. 16:20
 29/32 anonim ***** válasza:
79%
Terápia. Sokat segít egy jó pszihológus. Pár terápiára menjetek el!
2018. nov. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 peca1000 ***** válasza:
72%

Ez nem átlagos, hanem átlag alatti, humanoidszerű valami.


Elrettentő példának tökéletes :)


Nem kellene, minek.

2018. nov. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!