Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért keresi folyton a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keresi folyton a férjem más nök elismerését?

Figyelt kérdés
16 éve vagyunk együtt. Az évek alatt mindig volt valami nö akivel túl jó viszonyba lett, flörtölt. Kiderült, abbahagyta. Sokat utazik külföldre munkája által. Most egy nö küldözget neki üzeneteket pár hónapja akit interjúvolt horvát országban. Nyílt flörtölés az egyedül álló nötöl, kihívó dumával... Tudom voltak kint vacsorázni, inni stb.. Legutóbb a nö egy hálóinges képet küldött neki.. Kérdezem öt azt mondja hogy fogalma se volt a nö flörtöl vele... Tudom nem csal meg de nem tudom miért van szüksége ezekre a kis játékokra. Mit gondoltok? Amùgy köztünk itthon minden müködik szex terén.. mégis mi ez?
2018. nov. 29. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

...az ilyesmi szerintem minden férfinak jó, mert vonzónak és férfiasnak érzi magát ettől. Van akinek nagyobb szüksége van ilyesmire, van, akinek kevesebb. De ez normális dolog.

Ha alapvetően jó a kapcsolatotok, jó a szex, és nem gyanakodsz nagyon a férjedre, akkor ne tulajdoníts neki túl nagy jelentőséget.

Persze ha zavar, azt mondd el neki. Ha nagyon zavar, akkor kérd meg, hogy legyen visszafogottabb ilyen téren. Jogodban áll féltékenykedni! Egy kicsi még segíthet is, de a túl sok féltékenykedés romboló lehet a kapcsolatra nézve.

Mindenesetre az ilyesmik alapvetően a férfi önbecsülésről szólnak, ha nincs mögötte tényleges szex/érzelem. Ha van, az más.


36F

2018. nov. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Napi ostoba birka nyertesünk,

gratulálunk, nyereményét átveheti :D

2018. nov. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
nem élte ki magát előtted és/vagy keresi az igazit.
2018. nov. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egyszerűen nem veszi észre, hogy ez flört. Azt hiszi a flörtről, hogy az csak egy jó ízű beszélgetés, és tényleg teljesen ártatlanul áll hozzá a dologhoz. Az ismerőseim, a legközelebbi barátaim szerint én is ilyen vagyok, azt mondják nem veszem észre a nők flörtölését, meg amikor ilyen jelzéseket küldenek vagy miket.


Szerinted a megcsalt emberek hány százaléka gondolja úgy, hogy a kapcsolatában minden rendben van? Azért nem kell rögtön rosszra gondolni, de azért érdemes még egyszer átgondolnod a dolgot.

Lehet, hogy keveset dicséred, emiatt úgy érzi, hogy már kevésbé tetszik neked mint férfi, ezért pedig nagyon jól esik neki és az önbizalmának ha más nő dicséri, kedveskedik neki, flörtöl vele.


Lehet, hogy ez valamiféle kapuzárási pánik. Vagy legrosszabb esetben egyszerűen csak az a hűtlen fajta.


A legegyszerűbb ha nyíltan megkérdezed tőle "mégis mi ez" és nem hagyod neki, hogy kitérő válaszokat adjon. Mond meg neki, hogy mennyire rosszul esik neked, hogy nőktől hálóinges képeket kap. Kérdezd meg tőle, hogy ő mire gondolna ha te kapnál idegen férfiaktól intimebb képeket. Kommunikáljatok egy jót.

2018. nov. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Talán mert jellemtelen p..cs,de ez csak az èn szerèny vèlemènyem.Tèged nem kicsit vesznek palira,de legalább nagyon.
2018. nov. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy minden működik köztetek nem jelenti azt, hogy nem csal meg.

"Tudom, nem csal meg" - Kérdem én, hogy honnan tudod?

Sajnos túl sok olyan embert ismerek, akire ezeket mondták, a legaranyosabb, legempatikusabb, odafigyelőbb nőnél is történt már ilyen. Rosszat nem lehet mondani róla, mégis csalta már meg a párját.

2018. nov. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!