Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van erre jó megoldás, bennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van erre jó megoldás, bennem a hiba?

Figyelt kérdés
Lassan hét éve vagyunk együtt a párommal. Két gyermekünk is van már. Külföldön élünk. Ő dolgozik hétből öt hat napot, attól függ. A nagyobbik gyerek ovis, a kicsi hamarosan egy éves, ezért itthon vagyok vele. A gyerekeket én rendezem, és a többi nőnek valót is. (főzés, mosás, takarítás) Nem tagadom, párom is van hogy megcsinálja, ez tény. Nem ez a gond, hanem hogy nekem itt kint nincsenek barátaim, igaz otthon se nagyon, a lényeg egyedül vagyok folyton a gyerekekkel. Ritkán mozdulunk ki, mert a kicsi nem szereti a kocsit. Vannak ismerőseink, összeülünk néha, de rám marad ilyenkor is az hogy a gyerekekkel foglalkozzak, így nem sokat társalgok másokkal, és nem is tartanak rám nagy igényt. Ez egy másik téma. Szóval, ha uram elmegy valahova, 5 percre cigiért, majd egy vagy másfél óra múlva hívom merre jár, mikor jön, abból később az van, hogy folyton hívogatom. Ne hívjam majd jön, hadd éljen kicsit. Megkérdeztem és én? 0-24ben csak a gyerekek, és mindig őt várom haza, hogy felnőttel is beszéljek stb. Persze amikor itthon van, 10 percenként fél órát f.sik a wc-n, mindig akad dolga. Kértem már többször hogy segítsen, mire elmosogat meg ilyenek, de mondom neki, hogy ne azt csinálja, majd én, ő csak legyen a gyerekekkel. És nem érti, mert ezt már legalább 6x eljátszottuk. A másik, hogy szeretek szeretkezni. Nagyon, de jó ha heti 1x lehet, ha neki kedve van hozzá. Mert ő neki nincs energiája, kedve. Persze ha menni kell valahova, vinni valakit, vagy neki kedve van valamit csinalni, akkor nem fáradt. Megértem én, csak hát én mindnet megteszek, úgy érzem érte, neki. Van hogy nincs épp kedvem, de neki pont akkor, hát kapcsolok egyet magamon, hogy hát mért is ne? De ő meg sem próbál kicsit a kedvemre tenni. Persze nem ilyen fekete fehér az egész, de így is hosszú ez már. Csak olyan mintha szabadon élnék, de nem tehetem amihez kedvem van, amit szeretnék. A gyerekek is sok dologban korlátoznak már ugye(ezt nem bánom, ne forgassátok ki, szeretem a gyerekeim) , és ez az egy dolog van, amihez ragaszkodnék, hogy kapjak valamit. Egyedül vagyok, magányosan, és tényleg ennyit nem kérhetek, hogyha kedvem van hozzá, akkor szeretkezzünk? Csak ő van nekem, de lehet már ő se. Nem tudom hogy számíthatok e még rá. Szerintetek erre mi a jó megoldás? Mit gondoltok erről?
2018. dec. 1. 01:34
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Nem hiszem, hogy van rá megoldás. Az én életem már több, mint egy évtizede ilyen, tíz éve szex sincs. Egy ideig kapálóztam, hogy helyrehozzam, de esélytelen. És nem egy ismerősöm él így. Én a helyedben elválnék inkább, és új életet kezdenék, már nem pazarolnám el az életem erre. Az ilyen házasságban a gyerekeknek sem jó felnőni, még ha látszólag béke is van otthon, akkor sem. Én ezt nagyon elszúrtam, mert annyira szerettem volna megkímélni a gyerekeket a válástól, de utólag már látom, hogy hibát követtem el.
2018. dec. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezt valahogy olyan formában kellene neki elmondani, hogy értse, hogy társaságra vágysz, elsősorban az ő társaságára, meg hogy gyakrabban rendezze le.

Az ilyen nem érdemlek annyit, bezzeg, ha neked kedved van kezdetű mellékvágányokat meg kerülni kell.

Tedd világossá, hogy te csak intéztél hozzá egy kérést, amit ha akar, akkor teljesít, ha nem, akkor nem. Nem kell megindokolni, hogy miért vagy miért nem és firtatni sem kell, hogy ez most neked jogos vagy nem jogos kérésed, csak tegye meg vagy ne tegye meg szándéka szerint és akkor te örülni fogsz vagy szomorú leszel. Ennyi.

32/f

2018. dec. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Le kellene ülnötök és normálisan, őszintén megbeszélni, hogy hogyan jutotattok idáig és mi lenne a megoldás, hogy mindketten boldogan élhessetek. Indokolja meg miért viselkedik így és próbáljatok meg, ha lehetséges együtt változtatni.Megértelek egyébként, nagyon sok ember él így, mint ti. A kommunikáció nagyon fontos egy kapcsolatban.
2018. dec. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyre inkább azt látom, hogy a férfiakkal úgy kell beszélni, mint egy éticsigával. Végtelenül leegyszerűsítve a mondanivalót, és közben nagyon figyelni arra is, hogy a végtelen nagy egojukra egy paca se cseppenjen..
2018. dec. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos egyik féllel sem könnyű szót érteni, mert folyton azt firtatja mindegyik, hogy "de miért kérsz, milyen alapon kérsz te tőlem bármit, hiszen kiválogattam mindazt, amihez kedvem volt és már meg is tettem".

Esetleg hozd fel kérdező, hogy ez sem más, mint a lány kérés, hiszen te is csak egy igent vagy egy német várnál, amiből legalább dolgozni lehetne.

32/f

2018. dec. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozik,eltartja a családot,munka után már nyűg neki hogy otthon is kellene valamit csinálnia,nyűgnek érzi hogy te nyűgös vagy,meg be kell segítenie,hisz úgy van vele te egész nap otthon vagy,ez a feladatod.Ezek után azt érzi mivel ő dolgozik,megérdemel egy kis szabadságot,hogy erre-arra mászkáljon.Ez olyan tipikus ami szokott történni általában ilyenkor.Én leültetném,és nagyon komolyan azt mondanám neki : most ebből elég Drágám.Kössünk egyezségeket.Elmondom nekem mi nem jó,mondd el te is neked mi nem tetszik.Akkor kezdem én.Szeretném ha naponta mikor hazajössz,legyél a gyerekekkel 3/4 órát,hogy meg tudjam mosni normálisan a hajam,vagy rendet tudjak rakni.Szeretném ha heti egyszer a gyerekekre vigyáznál miközben elmegyek 1 órára sétálni,vagy fodrászhoz,vagy boltba,tök mindegy,csak ki a levegőre egyedül.Mindezekért cserébe megígérem,hogy ha elmész valahova,nem hivogatlak merre jársz.A gyerekek közösek,nemcsak az enyémek.Én vezetem a háztartást,nyugodt életet biztosítok,de cserébe elvárom hogy segíts nekem mikor otthon vagy,ez mellett lehet saját időd is.És akkor most meséld el,te mit szeretnél,min változtassunk ...


Én így beszélnék vele.Nyugodt hangnemben,mert különben nem érti meg.Veszekedést mellőzni,hogy bezzeg ez meg az van,őt is csitítani ha kezdene ideges lenni.Mindegyikőtök elmondja búját-baját.Ha mégsem változtat ? Akkor viszont rendesen el kell gondolkozni kit választottál magadnak,mert ő nem igazi partner.Neten keress az élőhelyeden,vagy környékbeli barátnőt,ez sokat segítene.Találj 1 személyt,akivel el tudsz menni valahova,vagy ő tudna hozzád menni napközben kicsit beszélgetni.Túlságosan papucs vagy ebben a kapcsolatban.Mondj nemet néha.Ha nincs kedved a szexhez,ne csináld ! Azt kell hogy érezze,hogy van önbizalmad,nem fog tudni dirigálni neked,nem az van mindig amit ő akar.

2018. dec. 1. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Na hatos a te hapsid igazán irigylem. Ha tényleg ilyen korrektül és normálisan tárgyalsz, veled öröm lehet együtt élni. Komolyan.

32/f

2018. dec. 1. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Két dolgon átsíklott mindenki. Elmegy 5 percre cigiért és másfél óra amíg hazaér. És még neki áll feljebb, hogy hadd éljen egy kicsit. Ha otthon van, 10 percenként fél óra a wc-n. Szexelni jó ha heti egyszer akar. Szerinted ezek mit jelentenek?

Most már csak egy kérdésem van, ugye a telója otthon le van némítva?

Barátnője van, egyértelmű.

2018. dec. 1. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7-es,köszönöm,nincs hapsim,de ha lenne így tevékenykednék :)
2018. dec. 1. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!