Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik kb.400km-re laknak a szerelmüktől! Milyen gyakran találkoztok?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki februártól mi is ennyire leszünk 3 és fél évig.

Mindketten kitartunk egymás mellett. Kérdésem az lenne, hogy a lány vagy a fiú megy gyakrabban? És az úti költséget hogy állja, mondjuk az aki még tanul?

Milyen gyakran tudjátok megoldani, hogy találkozzatok?


Én vagyok aki még tanul és vagy 15 ezer a vonat költség, ha nem több. Járnék szívesen kéthetente hozzá, de nem biztos, hogy lesz 15 ezrem mindig:(



2018. dec. 1. 09:14
 1/4 Cement Ilona válasza:
100%
Drága barátom, egy őszinte válasz valakitől aki ezt pont ugyan igy véigjárta. A barátnőm egz másik országba költözött egyetemre és 3 ébig volt ott.Imádtuk egymást és nagyon rossz volt a külön lét. Az elsö évben sirtunk egymásnak a telefonban lefekvés előtt és ugy aludtunk el hogy vonalban voltunk. nagyon szerettük egymást.Lassan a második évben a telefonok száma csökkent és egyre ritkábban hallotunk egymást a harmadik évre meg megcsalt az osztálytársával. Nem azért mert az az illeto jobbb lett volna mint én hanem pusztán ott volt neki amikor én nem tudtam. és addig manipulálta amig belement egy részeg estén. Szörnyü volt és nem kivánom senkinek sem hogy igy szét legyenek választva. én kitartást kivánok neked és türelmet... a párom hogy én megbocsájtsak neki és megmentse a párkapcsolatot. tükrözve hogy mennyire szeret, átiratkozott levelezős hallgatóra és hazajött hogy velem lehessen.
2018. dec. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Cement Ilona válasza:
nálunk aki csak birta amikor csak birta fizette az utiköltséget és találkoztunk. ha én birtam én mentem ha ő akkor ő..
2018. dec. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

Mi távkapcsolattal kezdtük, 1000 km távolsággal 7 évvel ezelőtt. Aztán ez lecsökkent 520 km-re. Felváltva 2-3 hónaponként találkoztunk (felváltva utaztunk a másikhoz), mert mindketten egyetemen tanultunk és alig volt időnk csak a hétvégén vagy a szünetekben és na ugye, pénz se volt mindig. De minden egyes alkalommal mikor elköszöntünk egymástól, engem valósággal fel kellett tenni a vonatra, mert annyira nem akartam őt otthagyni. Aztán végig bőgtem az utat. Nehéz volt, de annyira mégsem, mivel mi ezt szoktuk meg. Nekünk nem egy normális kapcsolatból lett táv, így minden együtt töltött perc ajándék volt. Én nem csaltam meg a páromat (halálosan belé estem), és tudomásom szerint ő sem engem (ha mégis, az maradjon az ő titka).

Ma már több mint 2 éve együtt élünk és alig lehet minket szétválasztani.

2018. dec. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
heti kétszer. mondjuk én pilota vagyok :D
2021. szept. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!