Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély rá, hogy meggondolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá, hogy meggondolja magát a barátnőm? 23F

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Eléggé tanácstalan vagyok már a helyzetemben, remélem van valakinek ötlete rá;

4 évig jártunk a barátnőmmel, és most eléggé úgy tűnik nekem, hogy itt a vége, pedig én ezt nem szeretném!


Voltak problémák, amiket sajnos nem megoldottunk, hanem hagytunk egymásra rakódni, ezért megbeszéltük, hogy próbáljuk meg külön... Sajnos az ember ilyenkor jön rá, akár kívülről is szemlélve a problémákat, hogy milyen egyszerűen meglehetett volna oldani őket. Ezt megmondtam Neki is, de Ő most már azt mondja, hogy egyedül szeretne lenni... Átmentem hozzá a ruháimért, de azt mondta, hogy hadd gondolkodjon... 1- másfél hét eltelt, de változás nem történt...


Ha pedig szeretnék erről beszélni vele, zavarja a téma, feszült lesz, stb... Nem akar erről beszélni...


Szeretném folytatni, de elég kellemetlen várni látszólag a semmire... De még is rossz arra gondolni, hogy mással tovább lépni...


Lehet ebből még valami?


Köszi előre is!


2010. jún. 26. 22:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Utsó még mindig. Hát így látatlanban ennyi után -kivülállóként- 2 dolog állhat fenn:

-tényleg jól "leplezi" és keményen udvaroltat magának, kicsit kiélvezi és pótolja az elmúlt időszakot (reméljük ez áll fenn)

-szeretné ezt lezárni, csak nem tudja/meri, esetleg fél, hogy pl.: kárt teszel magadban (hiszen az írásaidból kiderül, mennyire ragaszkodsz hozzá)


Ezt csak te tudhatod.


Én nem hagynám a helyedben. Sok szerencsét!

2010. jún. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Az elsőre én is gondoltam már...


A másodikban bízom, hogy nem így van... Tudja azért, hogy nem vagyok ilyen...


Amúgy azt nem értem, hogy mit nem hagynál? Arra gondolsz, hogy ennyit probálkozom, és nem hagyom inkább?

Köszi!

2010. jún. 26. 23:37
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem hagynám annyiba!! Küzdenék!! Egy darabig még biztos, te is láthatod, hogy egy jól kommunikált, 4 éves kapcsolatot nem lehet hagyni veszni.
2010. jún. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Hell neeröltesd látoma mit látok ajándék saját kezüleg meg minden ,ha akkarná ajándék nélkül is viszamene hozád hagy 1kicsit magára nem elég hogyha csak teveszed észre hogy akkor hiányzik hamár nincs hagy hogy erre ö is rájöjön hagyneki idöt mondjuk 1-2honapot és ezalat teis gondoldát hogy mit is akkarsz és necsak a félelemre gondolj hogy másal lesz és hogy mástfogszeretni ahogy neki ugy nekedis lehetmég más:és ami nemölmeg az csak erösebé tesz tudom nehéz de ezvan inkáb mos minhogy 1-2 gyerekel nyakatokban jöjetek rá hogy nemvagytok egymásmelé valok? Ja és nemfog váltoni semi ha öszeis jötök nevárj csodát emberek vagytok szoval igértek ezt azt de nemtar öröké és ugyan ide jukathato ki de lehet hogy már akkor nemijen megértö modon váltok ell:(23f vagyok tanács megy tovább)ömonta hogy szakitsatok szoval ö a bizonytalan de ha nagyon nygyon akkarod öt akkor kérdmeg a kezét ezmiat is lehetbizonytalan 1probát megér és ha esem akkor kocvan!ha hasznos volt a válaszom akkor oksa hameg nem akkor neis foglalkoz velem!
2010. jún. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Többen tanácsolták már, hogy hagyjam magára egy kicsit, de ezt mindig könnyebb tanácsolni, mint csinálni... Fontos nekem, mert nincsenek olyan általános női rigolyái, beidegződések, amiket akárhogy próbálsz ellenérvelni lehetetlen meggyőzni. Azon kívül minden jó vele, csak ellett hanyagolva más elfoglaltságok miatt, és egy rossz döntés miatt!

Köszönöm neked is, hogy megosztottad a véleményed!

2010. jún. 27. 08:47
 16/17 anonim ***** válasza:
legyél vele annyira kedves és jófej amennyire csak tudsz. és lehet hogy rádöbben hogy te kellesz neki. nálam sikerült. sok szerencsét.
2010. jún. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. jún. 27. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!