Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítsek rajta? Börtönbe van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítsek rajta? Börtönbe van es pénzt kér mert nem jo a kaja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A srac akit nagyon szerettem most bortonbe van.

Nem voltunk egyutt mert amikor megismerkedtunk neki volt komoly kapcsolata es mondtam hogy addig koztunk nem lehet semmi amíg egyutt el a novel.

Mielott börtönbe került volna szakított a baratnojével azt mondta, de velem mar nem sikerult felvenni a kapcsolatot mert fogva tartottak.

Bortonbe van kb.1eve, es onnan ir nekem.

Keri hogy kuldjek egy kis penzt kb.30e forintot mert nagyon rosz a kaja, (tenyleg sokat fogyott es sajnalom is kicsit) maskor mas dolgokat talal ki ami miatt neki penz kell.

Most elmondja hogy mennyire szeret, velem akar lenni stb. de lehet csak azert mondja mert penz kell es igy probal ram hatassal lenni?

Mi a véleményetek ?

Elmondasa szerint azert van bortonbe mert vmi buli utan összeverekedtek, es öt iteltek hibásnak .



2018. dec. 2. 10:45
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
92%
12. Ilyen tisztességes emberrel nem fordul elő. Aki meg kétes helyeken jár és kétes dolgokat tesz, az ne verje a mellét, hogy PONT AZT nem úgy és nem akkor követte el, mert nevetséges.
2018. dec. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Nem volt zűrös élete.

Sokan kedvelték, dolgos, pozitiv tipus, elotte sose keveredett verekedésbe.

2018. dec. 2. 11:09
 13/29 A kérdező kommentje:
sohasem vagyis bocsi az elirásért.
2018. dec. 2. 11:11
 14/29 A kérdező kommentje:

A kérdés csak azért volt hogy más véleményeket is elolvassak.

Nem kell offolni, nem kell leszólni,folyamatosan ostobázni.

Biztos vagyok hogy azoknak is akik engem leostobáztak lennének olyan kérdései amik masok számára ostobaság.

Légyszíves ne offoljatok.

2018. dec. 2. 11:43
 15/29 A kérdező kommentje:
Alapból a szabályzatba benne van hogy nem teheted.
2018. dec. 2. 11:44
 16/29 anonim ***** válasza:
94%
Ha szabadul, szerintem faképnél hagy. Meg ne próbálj pénzt küldeni neki. Csak kihasznál, nem veszed észre?!!
2018. dec. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Kiokosított odabent. Nehogy azt hidd, hogy nem változik meg bent senki. És nem a jó irányban.

A következő az lesz, hogy hozzád akar költözni. Tipikus.

2018. dec. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Minden bűnözésre hajlamos ember ilyen. Szakítottam volna, ha... Megkerestelek volna ha... Nem verekedtem volna, ha... Ők soha nem tehetnek semmiről, ők mindig a körülmények áldozatai. Kifogások, önsajnáltatás, felelősséghárítás. Amikor meg bajban van, kikuncsorogja vagy követeli, hogy valaki mentse meg szegény lelkét. Aztán keres egy másik balekot. Valójában biztos, hogy nem ételre kell, hanem cigire vagy valami más sz*rságra.
2018. dec. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Pont ezekre gondoltam én is, csak megerõsítésre volt szükségem hogy ez így van-e. Ill. kiváncsi voltam mások véleményére, mert külsõ szemmel máskép láthatja az ember.

2018. dec. 2. 12:11
 20/29 anonim ***** válasza:
95%
Semmi közöd hozzá, oldja meg a problémáját máshogy. Az is lehet, az előzővel nem szakított, csak az nem akarja pénzelni. Kér egy kis pénzt, 30 ezret? Hát azért az nem annyira kicsi. Persze bentről ígér mindent, komoly kapcsolat, szeret stb, mert pénzt akar. Ne küldj, zárj le vele minden kommunikációt.
2018. dec. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!