Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítsek rajta? Börtönbe van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítsek rajta? Börtönbe van es pénzt kér mert nem jo a kaja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A srac akit nagyon szerettem most bortonbe van.

Nem voltunk egyutt mert amikor megismerkedtunk neki volt komoly kapcsolata es mondtam hogy addig koztunk nem lehet semmi amíg egyutt el a novel.

Mielott börtönbe került volna szakított a baratnojével azt mondta, de velem mar nem sikerult felvenni a kapcsolatot mert fogva tartottak.

Bortonbe van kb.1eve, es onnan ir nekem.

Keri hogy kuldjek egy kis penzt kb.30e forintot mert nagyon rosz a kaja, (tenyleg sokat fogyott es sajnalom is kicsit) maskor mas dolgokat talal ki ami miatt neki penz kell.

Most elmondja hogy mennyire szeret, velem akar lenni stb. de lehet csak azert mondja mert penz kell es igy probal ram hatassal lenni?

Mi a véleményetek ?

Elmondasa szerint azert van bortonbe mert vmi buli utan összeverekedtek, es öt iteltek hibásnak .



2018. dec. 2. 10:45
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is küldhetnél pénzt.


Lusta vagyok kisütni a csirkét, jobb lenne rendelni valamit

2018. dec. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az a véleményem, hogy csak ki szeretne használni és sikerült is neki, ha küldesz. Börtönbe nem ok nélkül kerül valaki.
2018. dec. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
67%
Annyira oda van érted, akkor miért nem látogattad meg? Nem csak neked írt pênzért...
2018. dec. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
74%

Ennyire ocska vagy hogy neked csak bunozo jut ?

Keress egy normalis embert van boven a vilagban.

2018. dec. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
A barátnője elhagyta, gondolom nem véletlenül. Te kvázi idegen vagy számára, de tisztában van vele, hogy oda vagy érte, ezért próbál pénzzel legombolni. Én egy forintot nem küldenék neki. Közöld vele, hogy nincs pénzed, akkor kiderül, hogy mi a valódi helyzet. Amúgy mennyit kapott? Mert egy "sima" testisértésért ritkán ültetnek le bárkit is, ahhoz durván össze kell verni valakit.
2018. dec. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Közöltem vele hogy ne kérjen több pénzt mert tõlem nem kap semmit, legyen férfi és oldja meg a problémáit.

Ezzel részemrõl lezárva.

Ö erre megharagudott, de késöbb irt hogy majd ha kiszabadul szeretne talakozni velem stb.

Azóta nem válaszoltam semmit.

Kb.2évre ítélték , már csak 2-3hónap van hátra.

2018. dec. 11. 22:41
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Drogozik,azért is fogy.

58N

2018. dec. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
80%

rohadtul nem kajára kell neki a pénz


jó lenne megszabadulnod tőle finoman, mielőtt téged is megver

2018. dec. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Minden féle munkát biztosítanak odabenn ha valaki dolgozni akar, van aki még onnan bentről támogatja a családját nem fordítva. De ha lusta volt benn eltartani magát akkor is vannak szülei, testvére kérjen tőllük ne egy olyan idegentől akihez eddig semmi köze nem volt. Ilyent se tesz aki normális.

Persze kijön, muszáj a gyors nő ennyi idő után párszor jó, még hozzád is költözne mert a szerelem...Munkát nem fog találni így egyhamar addig eltartod mert a szerelem s te megértő vagy. Ő boldogan visszacsöppen a régi barátai közé, kimozdul mert miért ne..igaz tőllük nem kért pénzt csak tőlled aki otthon várni fogja...Majd talál más nőt.

Ne akard ezt.

2018. dec. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!