Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kétszer megpofozott a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétszer megpofozott a barátom, szakítottam vele. Most fél év után is könyörög, hogy béküljünk ki, megváltozik. Nekem is nagyon hiányzik. Szerintetek tényleg nem fog bántani többet?

Figyelt kérdés

2018. dec. 2. 23:02
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Vissza ne menj.. Én megtettem, 2 hétig bírta, utána az ivászata miatt összevesztünk , és lelökött a földre, és ott szorított. Utána rögtön szakítottam vele. Látod, ezt csinálják a normális nőkkel ezek a szemét pasik... Olyan rossz. . . Vigyázz magadra!
2018. dec. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
77%
Úgy tűnik nehezen tanulsz. Szóval menj vissza, megint megpofoz, vagy akár meg is ver, utána már megtanulod hogy nem kell visszamenni.
2018. dec. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
63%
Vissza fogsz menni hozzá, mert jól néz ki, illetve azért is, mert egy agresszív barom.
2018. dec. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Persze, menj csak vissza. Következő alkalommal, amikor a nyeregben érzi magát, majd meg is rugdos. Az ilyen bántalmazó emberek mindig térden csúszva könyörögnek utána, aztán újra megvernek. Jellemző váltakozás.
2018. dec. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
2x megpofozott, másodjára ráadásul úgy, hogy el is estél, és ezek után neked még hiányzik. Nőként sokszor én sem értem a nőket, mit esznek az ilyen agresszív s.gfejeken.
2018. dec. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
81%

Ha erre vágysz, járj velkem!

Én is szívesen megpacskollak, csak máshogy ;)

Viccet félretéve, vissza ne menj!

Az ember nem változik, csak a másikhoz alakul/simul egy kicsit.

Aki agresszív az mindig is az marad!

Lehet pár hónapig minden tuti lesz, de után garantált a 3. füles!

2018. dec. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
De fog.
2018. dec. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így működik, hogy majd megváltozik. Pszichoterápiára jár? Gondolom nem, akkor mégis miért változna meg? Mert azt mondta? Mondjuk, ha ez a kérdés felmerül benned, úgyis visszamész hozzá, hátha a harmadik pofonból majd tanulsz.


Mellesleg neked sem ártana egy pszichológus, hogy megvizsgáljátok, miért az erőszakos férfiakhoz vonzódsz. Szülői minta stb.

2018. dec. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Nem jár pszichoterápiára, azt mondta nagyon hiányzok neki, ezért megváltozik, csak béküljünk ki, azt mondja meg akar változni, mondtam neki, hogy úgysem tudsz, erre azt mondta ha meg akarok változni akkor meg is tudok! Nem tudom erről mi a véleményetek ha meg akar akkor tényleg meg is tud változni? Telón beszéltük ezt . . . . Talitól tartok, hogy mi lenne . . . . .
2018. dec. 3. 20:22
 30/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat
2018. dec. 3. 20:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!