Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kétszer megpofozott a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétszer megpofozott a barátom, szakítottam vele. Most fél év után is könyörög, hogy béküljünk ki, megváltozik. Nekem is nagyon hiányzik. Szerintetek tényleg nem fog bántani többet?

Figyelt kérdés

2018. dec. 2. 23:02
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
5%

Ha okkal pofozott meg és mindketten változtattok, akkor megváltozhat. Ha nem okkal pofozott meg, akkor nem kéne kísérteni a sorsot. Ha meg provokálsz módszeresen, akkor továbbra is lesz olyan, aki pofon fog vágni. Ennyiből nem lehet megállapítani semmit, csak szídni a hapsit.

Azt javaslom látatlanban, hogy ne menj vissza, gondolkozz azon ami ide vezetett részrehajlás nélkül és amennyiben szükséges, változtass magadon is.

32/f

2018. dec. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Persze, menn vissza, mi bajod lehet? Legfeljebb lekever megint egy nyaklevest, vagy kettőt, vagy meg is rugdos...

Nem ez az első ilyen kérdés amit látok, de még mindig hihetetlen hogy az ilyen gyökerek kellenek a nőknek.

2018. dec. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
2018. dec. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

"Ha okkal pofozott"


NINCS okkal pofozas.

2018. dec. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
3%

ma 23:32-nek.


DE VAN!


Én megütném a csajom, ha például a tudtom nélkül abortuszra menne.

2018. dec. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
0%

#14. Vagy 25 féle képpen ki tudom belőled provokálni egy szobában, hogy megüss, köztük magával a szobával :D.

Akkor ezek szerint nyugodtan ámokfuthatok, mert nem fognak megpofozni. Dehogynem fognak. Nem azt mondom, hogy jogosnak tartom, azt sem mondom, hogy így kell intézni a dolgokat, hanem azt, hogy vegye mindenki figyelembe az emberi természetet és ha teheti, ne szolgálta son INDÍTÉKOT. Remélem így már emészthető amit írtam.

32/f

2018. dec. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
52%

15: csak úgy mondom hogy a nőknek az első gyerek előtti abortusz általában durva trauma, például ritkán maradnak utána együtt a párok, úgyhogy jó nagy fsz vagy, hogy még meg is ütnéd.


Attól függetlenül is jó nagy fsz vagy, hogy szerintem meg kell beszélni, és lehetőleg közös álláspontra jutni ilyen fontos kérdésben.

2018. dec. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Először azért pofozott meg, mert azt hitte, hogy megcsaltam, de NEM csaltam meg. Másodszor pedig ittas volt azért . . . . . , akkor nem volt oka, de akkor elestem a földre és úgy segített fel . . . , én szomorú voltam, ő sírt,de az az igazság, hogy félek már tőle, félek vele találkozni, hogy mi lesz, de hiányzik is nagyon nekem is . . . . . . Köszönöm az eddigi válaszokat
2018. dec. 3. 00:30
 19/38 anonim ***** válasza:
0%

Ebben az esetben inkább nem maradnék vagy ha igen akkor max úgy ha úgy alakul,, azonnal el tudok húzni és utoljára ivott/emelt rám kezet.de inkább az előbbi.

32/f

2018. dec. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
97%

Szép életed lesz egy alkoholista asszonyverő mellett.

Hajrá.

2018. dec. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!