Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megpróbáljak összejönni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljak összejönni olyan valakivel, aki kapcsolatban él?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 03:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
te örülnél, ha a csajodra/pasidra nyomulna valaki, ha lenne? elég szemét dolog lenne...
2010. jún. 27. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Ez bizony igaz!
2010. jún. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Ha valakivel megpróbálok összejönni akinek kapcsolata van, és az illető belemegy, a másik jogosan ugathat majd, hogy most ez mi? DE:


1. nem nekem ugathat jogosan, mert semmit nem csináltam, csak éltem a lehetőségemmel a csaj felé

2. a csajnak ugathat max, hogy otthagyta...semmi közöm hozzá, ha nem én tettem volna, megtette volna valaki más. Ennyi.


Hogy esne, hogyha utána tőlem is elhappolnák? Nem törődnék vele, ugyanis ha nekem sikerült elhappolni, akkor másnak is sikerülni fog. Tehát nem számítok túl sok komolyságra. Ennyi a történet

2010. jún. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Kvára ne próbálj meg ilyet csinálni...

Pont egy ilyen helyzetbe vagyok h rámásztak a csajomra és megingott benne az hogy menyire szeret engem és már nem is tudja mi legyen..

Meg ne próbálj ilyet csinálni mert annak aki srácnak aki szereti a barátnőjét és ő meg már nem, mindezt egy bunkó fattyú miatt, annak eszméletlenül tud ez fájni..

2010. jún. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
89%
a jól bevált szokásos módszer: két perc káromkodás, majd irány a kocsma. s félnapalatt más leányzót keríteni.
2010. jún. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Nowan ***** válasza:
100%

Szia!


A dologban az a csúnya, hogy Te hogyan bíznál meg utánna a Ti kapcsolatotokban?

Olyan emberre hajtasz akinek:

1: már semmit sem számít a kapcsolata ---> szakítson és akkor jöhetsz Te,

2: nem akar szakítani ---> A kettőtök kapcsolata csak szex, nem több. Ezt van olyan "nyitott házasság" vagy hasonló ahol lehet kezelni, de ekkor a harmadik is tud rólad!

3: Alamuszi disznóra hajtasz aki két végén égeti a gyertyát. Előbb-utóbb pablót fog, kérdés akarsz-e ehhez asszisztálni?

2010. jún. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Nowan ***** válasza:
100%
persze padlót és nem pablót... :-))
2010. jún. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
89%

Nos, a kérdés már magában egy olyan téma ami tabu. pl: ne paráználkodj, ne kívánd fele barátod feleségét/férjét.

A szerelem nem egyenlő a fellángolással, és a libidó túltengésével. Egy nős férfi nem fogja eldobni a kényelmét, az otthon nyugalmát a szerető és otthon váró feleség akár gyerekek biztonságát.

Persze, vannak olyanok akik meggondolatlanul léptek házasságra és nyitott kapcsolatban élnek.

Én úgy nőttem fel, hogy 10 évesen tudtam Apám kivel csalja Édesanyámat, végig szenvedtem vele az életét és tett engem is érzelmi szegénnyé félénké és azzá hogy nem bízom a férfiakban.

De a kérdésedre a válaszom: én is tettem ilyet nős férfivel együtt lenni izgalmas volt, de mindig 2-nak lenni vagy ki tudja hanyadiknak lenni, adott időpontban kommunikálni, bujkálva és akkor rájöttem , hogy én is azt teszem amit az Apám, és én is ettől rettegek, hogy nehogy velem is megtörténjen ez!

Rengeteg ember él a Földön, aki kedves jó és mindenét neked adná, ne olyat válassz, aki már elígérte az életét másnak és galád módon felrúgja mindezt. A Végítélet napján a saját lelki ismereteddel kell szembenézni és hidd el bánni fogod! Az igazi megtalál....ha hiszed ha nem!!

2010. júl. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A korábbi válaszok mind egyoldalúak. Nem azt mondom, h hülyék vagytok fiúk-lányok, mert totál igaz, amit írtatok. De sose lehet tudni, hogy milyen szituról van szó.

Lehet, hogy valamilyen kényszerből van együtt már csak a lány az aktuális partnerével. Nem tud szakítani, mert fél a haragjától, anyagilag ellehetetlenítené magát, amit pl gyerekkel nem tehet meg stb. Nem tudhatjuk. Lehetnek olyan szituációk, amikor teljesen jogos egy partnercsere, és lehet hogy éppen mindhárom fél csak jól járna vele.

Mérlegelj józan paraszti ésszel, és ne csak a te szemszögedből. Ha szerelmes vagy, és mit ad ég a lány is az beléd, akkor nincs mit tenni, lépni kell. A szerelem az ritka ajándék, akinek megadatik, ne dobja el, és éljen a lehetőséggel.

Na persze ha a lány hepi ahogy van, valószínűleg eleve reménytelen a próbálkozásod. Nézd azt hogy neki mi a jó, ha boldog ahogy van, inkább hagyd békén. Ha meg nem érdekel h neki mi a jó és önző vagy, és mondjuk csak ágypajtásnak kéne, hát ahhoz én sem tapsolnék. Viseld következményeit.

2010. júl. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Igen ha:

Ha úgy vagy vele, hogy az a nő KELL neked, tetszik és nem bírod ki nélküle akkor próbáld meg.

Ne ha:

Csak úgy "tetszik" a nő. Vagy a "de jó lenne megb@szni" gondolatok miatt jár ilyen a fejedben.


Volt nekem olyan, hogy egy csajért annyira meg voltam őrülve, hogy fel sem mertül benne az, hogy nem próbálom meg. Elcsábítani. Nem érdekelt, hogy van pasija. Ja és mellesleg az is számít nagyon, hogy van a jelenlegi kapcsolatában a nő.

Az én esetemben tudtam, hogy viták vannak és nem dúl a love túlságosan.

2010. júl. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!