Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megpróbáljak összejönni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljak összejönni olyan valakivel, aki kapcsolatban él?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 03:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Te erőlködsz, vagy van (volt)-e "visszajelzés"? Ha volt, csináld, hiszen az új kapcsolatok így jönnek létre. Amennyiben nem volt, akkor takarodj, mert nincs jogod egy párkapcsolatot felrúgni, köztük bizonytalanságot éleszteni.
2010. júl. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Egyett értek :) Ha a csaj is hajlandó valamire tedd meg a lépéseket. Ha nem érdekldőik utánnad a lány nagyon sok idő és energia lehet "elcsábitnai" és nem bitzos hogy sikerül.

Ami időt rá szánsz, helyette 2másik csajt be tudsz "cserkészni"

2010. júl. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Az attól függ,hogy van-e már gyerek. Ha van akkor ne!!! Ha nincs még gyerek akkor nyugodtan. Én úgyjöttem össze a férjemmel, hogy megcsaltam a barátomat, meg ő is a barátnőjét, és még most is imádjuk egymást,és őt soha nemtudnám megcsalni, és van már egy 7 hónapos kislányunk is. Úgyhogy ha viszonozva van a szerelmed akkor csak nyugodtan mert akkor nem szereti igazán a jelenlegi párját.
2010. júl. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
64%
Hátt szerintem ne próbáld meg! Ezt azért mondom mert nekem is volt ilyen helyzetem és én maradtam a szarba mert a fiú visszament a csajhoz mivel a csaj visszafogadta és a lány meg berágott RÁM... pedig nemcsak én akartam.. és megtanultam h ilyet ne csinljak többet..! dehát te tudod.. ha veszekedni akarsz akkor oké..! de ha szeret téged az a fiú akkor mért nem szakít azzal a csajjal..? vagy ezt a kapcsolatot csak te akarod..?
2010. júl. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

A helyzet nem olyan egyszerű, mint amilyennek látszik. A nőt ki akarja dobni a barátja, de nem akarja megbántani, mert a csajnak mindig is kevés volt az önbizalma. Ha "csak úgy" kiteszi, akkor valószínűleg teljesen összeomlana, ha viszont a pasinak lenne oka valamiért megharagudni rá, az teljesen más helyzet.


Csak én így is erős ellenérzéssel viseltetek a dolog iránt, még akkor is, ha gyakorlatilag megkértek rá, hogy romboljam le a kapcsolatot. :S

2010. júl. 10. 00:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!