Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Furcsa a viselkedése. Vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa a viselkedése. Vajon mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Párom viselkedése olyan furcsa kezd lenni. Együtt élünk már 5 éve. Tegnap történt, hogy a telefonját nézegette a kanapén, én meg váratlanul oda bújtam hozzá, miután ő azonnal kilépett a Messenger listájából, amiben benne volt éppen. Fel sem tűnt volna ez, ha nem olyan gyorsan, sietve lép ki belőle. Viccesen mondtam neki, hogy mutassa már meg, hogy mibol lépett ki olyan hirtelen félve attól, hogy meglátom. Kikelt magából, hogy ő nem mutat meg semmit, és semmi közöm hozzá, és hogy ő ebben nem ismer tréfát,ne idegesitsem és nagyon gyorsan felejtsem el, hogy azt ő meg fogja nekem mutatni. Te jó ég!! Csak lestem milyen ideges lett egy semmiségtől. Nem is értettem már a végén mibe keveredtem. Aztán visszagondoltam, hogy a fürdőbe is beviszi a telefonját meg olykor a wc-re is. Nem is akar velem elmenni hétvégére kikapcsolódni, nyaralni sem akart a nyáron, házasságról hallani sem akar, nem szeret beszélni az érzéseiről, stb. Most valahogy összeállt a kép, vagy paranoiás vagyok, de azt gondolom, hogy tanán megcsal a párom??


Szerintetek??


2018. dec. 5. 11:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Hu hat próbáltam már vele beszélni erről nem egyszer. A napokban szóba hoztam, hogy milyen is volt régen. És az nekem milyen jólesett, és sajnálom, hogy így megváltozott. Persze ilyenkor én vagyok a kötekedő, és remeket látok.

Tudom, hogy így nem jó ez a kapcsolat, látom én is, pont ezért írtam ki ezt, hogy mások is így látják e, vagy bennem van a hiba? Szex van, azzal nincs gond (egyelőre).

2018. dec. 5. 16:05
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezer meg ezer ilyen kérdés volt már. Meg aztán nem kell ahhoz agysebésznek lenni, hogy kitaláld mit jelent az, hogy ha valaki ilyen gyorsan kilép egy netes platformról, ha a közelében vagy és ilyen módon reagál, akkor az mit jelent. Na vajon, mit?

És akkor megjött a szokásos: "Megcsal, nem figyel rám, nem visz sehová, de amúgy minden más szép és jó és rózsaszín hab meg cukormáz."


Nem tudom, az én párom nem lépked ki előttem semmilyen oldalról, ha odamegyek hozzá.

2018. dec. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nyilván én is sejtem mi történhet, de az ember magában is keresi a hibát. Remeket lát, vagy tudom is én.

Egyébként sok hozzászólásban benne van a cinizmus, de ettől függetlenül tetszettek és még segítettek is. :)

2018. dec. 6. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!