Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tolerálnád ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tolerálnád ezt a párod részéről?

Figyelt kérdés

Ha családi vállalkozásban dolgozna , de ezert nem kapna fizetést. Cserébe viszont kapna segítséget a mindennapokhoz. Peldaul üdítő, tisztitószerek, néha főznek ételt es visz belőle stb. Viszonzásképp ilyenekre gondolok.

Persze barátnőm főzne de szólnak neki h ne főzzön mert vihet haza főtt etelt.


2018. dec. 6. 10:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Születése ota nem lat az egyik szemere es szemüveges. De ellátja magát, csak közelebbről néz meg dolgokat. Volt fő munkahelye ekkor azt is meg az otthoni munkákat is csinálta. De onnan kollégája miatt kellett eljönnie -fél éve..

Minden nap segít napi 5 6 órat plusz az ejjeli 3,5 óra..

2018. dec. 6. 12:50
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg teljesen mindegy mennyit segít. A fő hangsúly nem azon van. Munkakèpes, lehetne rendes állása is, amivel előbbre lehet jutni. De a segèlyre, meg anyucitól kapunk üdítőt meg nèha ebèdet dologra nem lehet közös jövőt alapozni. Folyamatos függès, egymás èletèbe belefolyás, nagyon nem egèszsèges. Felnőtt embernek ne a szülei rajtjánál el megtakarítást szerintem. Aztán majd ha lesz gyerek is ők veszik a pelenkát is? Vicc.
2018. dec. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Senkinek se tűnt fel, h ez az a látássérült csávó, akinek a barátnője dolgozik, mellette körmözik, és a barátja családjánál is besegít, az anyós meg mindenbe beleugat, mert ők "segítenek"?

És erről heti több kérdése is születik a pasinak.

Most meg pont véletlenül a lány is itt tesz fel kérdést... Aha...

2018. dec. 7. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

De feltűnt...

A kèrdès amúgy 1/3 szemèlyben van, nem írja, hogy ő a lány lenne.

Ès este született egy újabb kèrdèse is anyucitól burkolt beleegyezèsèről is.

2018. dec. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igazad van, csak figyelmetlenül olvastam. Ő írt, de már nem mert E/1-ben. Szánalmas ez az ember. Vagy troll, aki nem unja még mindig ugyanazt a sztorit.
2018. dec. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem csak a látása sèrült, annyi szent. Ès sajnos szerintem nem troll.
2018. dec. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!