Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10 év boldog házasság után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 év boldog házasság után kiszerettem a férjemből. Ez csak az eltelt idő miatt lehet besokalltam? Vagy már visszafordíthatatlan szokott ez lenni?

Figyelt kérdés
2007. dec. 3. 22:06
 1/4 anonim válasza:
Olyan nincs, hogy valaki egy életen keresztül folyamatosan szívből szeressen. Szerintem próbálj továbbra is közel maradni hozzá, legyen minél több közös programotok. Ha tényleg egymásnak vagytok teremtve újra meg fogod szeretni:) Ha pedig nem, akkor sajnos már menthetetlen a dolog...
2007. dec. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tölthetnél egy kis időt egyedül. Menj el kikapcsolódni pár napra, és gondold végig az érzéseidet, mi lehet a probléma és hogyan tovább. Menj vissza hozzá és ha mellette döntöttél, akkor maradj mellette. Próbálj kis változatosságot vinni a kapcsolatba és beszéld meg vele mi a probléma, mit csináljon másképp.
2007. dec. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom van -e gyereketek de tudom,hogy az idő a sok munka a gondok is befojásolják a kapcsolatokat.Szerintem pont az a megoldás erre,hogy pár napot ketten legyetek.Akár othon is ha nem megoldható másként mondjuk az még jobb ha el is tudnátok menni.Csak ketten.Akár két nap is.Mikor csak kettőtökkel tudtok foglalkozni.Akkor minden kiderűlne.Szerintem helyre fog ez álni.ÉN nagyon drukkolok.Annyi baj gond van néha eltompulnak mellettük a szerelem dolgai.Próbáld meg szerintem ez minenképp megoldás meglátod mit érzel.
2007. dec. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem sem lehet egyszerően kiszeretni. A párkapcsolat döntések sorozata, hogy szeretnél-e vele lenni, kitartasz-e mellette, harcolsz-e érte és az érzéseitekért. Ha egyébként jó vele és boldogok vagytok akkor érdemes küzdeni de egy kis időre szerintem is el kéne távolodj nemcsak térben gondolatban, próbáld meg kivülről nézni lehet rájössz nem is miatta érezted igy hanem más dolgokkal van bajod. Csábítsd el ismét!
2007. dec. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!