Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ultimátumot kaptam a barátomtó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ultimátumot kaptam a barátomtól? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Egyetemista lány vagyok, akinek 3 munkahelye van a tanulás mellett, mert a szülei nem adnak neki pénzt. 3 éve vagyunk együtt a barátommal, és most ultimátumot kaptam tőle, mert azt mondja, nem foglalkozom vele eleget, max mellette alszom, és szexelünk.

Nagyon nehéz időszakot tudok magam mögött az elmúlt 2 hétben. Rengeteg zh-t írtam, vizsgáztam, stb, és mindemellett természetesen minden este dolgoztam is. A barátom mostanság semmit nem fizet. Minden kiruccanásunkat én állom, és még a nehéz idők ellenére is elvittem korcsolyázni, meg minden nap időt szakítottam rá is. Egyszer se kérdezte meg, hogy jól vagyok-e? Bírom-e ezt a sok szart? Vagy bármi... Az elmúlt 2 hétben tényleg nem tudtunk túl sok programot csinálni, de ennek a héten eleve vége, ráadásul bele se gonolt, hogy nekem milyen iszonyat megterhelő 3 helyen dolgozni az összes számonkérés mellett. A másik meg, hogy ő aztán el nem hívott volna sehova... Nem mondta volna egyszer sem, hogy "Gyere, lazítsunk kicsit, üljünk be egy étterembe!", vagy valami, mert akkor neki kellett volna fizetnie, és ő most épp munkanélküli, csak havi 100 ezer segélyt kap. (Egyébként otthon él, és nem tanul.) Engem nagyon bánt, hogy ennyire sem empatikus velem szemben... Mit gonoltok?



2018. dec. 11. 08:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%

Uristen, dobd ki ezt a senkit.

Egy egyetemi diplomas ne kezdjen amugy se egy munkanelkuli taploval.

Majdbha nagyobb leszel, rajossz.

2018. dec. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mikor összejöttünk volt még melója neki is. De most állandóan csak otthon ül, és tőlem várja, hogy majd én "megmozgatom"
2018. dec. 11. 08:33
 3/17 A kérdező kommentje:
Vannak olyan munkakörök, ami után 3 hónapig kaphatsz ilyen bér visszatérítést, de itt most ez nem értem miért téma... xD Ráadásul a válaszolók, ti nem vagytok elég tájékozottak.
2018. dec. 11. 08:35
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

Nem kaphat támogatást, munkanélkülin keresztül is max csak akkor ha 1 éve lenne munkanélküli, és akkor is csak 22.800-at kapna max.

Amúgy meg minek vagy vele ha ennyire nem foglalkozik veled, mint egyénnel?

2018. dec. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

Unatkozik, te meg elfoglalt vagy. Tőled várja azt, hogy őt szórakoztasd. Pénzt nem ad bele, gondolom azt gondolja, te megkeresed úgyis.


Nem tudom... Oké, megértem a pasit, hogy ritkán lát, de inkább tőled kérdezném, hogy neked kell egy motiválatlan, lusta ember? Simán elmehetne ő is dolgozni, de szó szerint sz.arik bele és eltartatja magát a szüleivel. Nekem ez rettentően kiábrándító lenne.


30N

2018. dec. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
98%

Három munkahely? Az elég sok.

Őszintén a pasast semmi inger nem éri, egész nap otthon van. Küldd el melózni, azonnal kevésbé fog unatkozni.

Lehet pénz nélkül is közös programot kitalálni, ha nagyon akar valaki. Simán zavarhatja, hogy sikeresebb vagy nála.

2018. dec. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Elsőnek van igaza, és szerintem csak azért nem mered dobni, és innen vársz visszaigazolást, mert félsz, hogy nem talász nála jobbat. Sokkal jobbat fogsz találni diplomásként, mint egy ilyen semmittevő tapló, suttyó.


Igazat adnék neki, ha ő is beleadna mindent, de ne téged húzzon le azért mert te próbálsz megállni a saját lábadon. Az ilyen ember egy nagy nulla.

2018. dec. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7%
Egyetem, három munkahely. Hogy te milyen faca csaj vagy, cshaje!
2018. dec. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem szabadulj meg tőle minél hamarabb. Beteg ez az ember. Vagy adj neki te ultimátumot, hogy menjen dolgozni és akkor majd beszelhettek arról, hogy mi legyen a továbbiakban.
2018. dec. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
24%
Ez már csak ilyen a nőknél, jó farokért sok mindent megtesznek. Akkor is, ha tudják legbelül, amit tesznek az nagy hüly..........eség.
2018. dec. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!