Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek elmenni wcre a baratom miatt?

Figyelt kérdés
Tudom lehet ez nagyon vicces...es abszurdum...de par nappal ezelott elrontottam a gyomromat es nagyon hasmenesem van...amit meg tulelek...pedig a hasam is faj. Viszont amikor wecere kene mennem akkor hangosan tudom csak elintezni a dolgomat es nagyon ciki. A baratommal egyutt elunk es nem tudok nem elmenni wcre amikor o epp nincs velem. Meg a melobol is egyszerre erunk haza es igy semmit nem tudok elintezni..pedig haza erve olyan jo lenne kicsit... :( ezert faj a hasam..a meloban nincs sok idom..ott neha elszabadulok azert...de 4 ora utan semmi..tegnap amikor levitte a szemetunket a szelektiveset valogatni...akkor volt kicsi idom..de konkretan ra stresszelek erre. Nem tudtam mennyi ido mire feljon stb. Zenet nem akarok nyomatni a wcben. Feltuno lenne.. Csak 4 honapja lakunk egyutt..ez nagyon kellemetlen nekem. Nem tudom hova menjek. Jelenleg is kene :( tudom..ez fura. Meg a szuleimhez sem tudok hazamenni. Pedig ott eskuszom nem erdekelne ha hallanna barki is. A baratom viszont..tuti kiabrandulna belolem. Pedig en mar tenyleg hallottam ot szellenteni, stb. Engem oke h nem zavart..na de forditva? Nem tudom mit gondolhatna ezutan rolam. Hogy gusztustalan vagyok vagy jajj de gaz..meg budos lesz. Szerintetek hogy oldjam meg? Vicc az egeszben hogy pont mostanaban nem megyunk sehova sem, es o sem a barataihoz.
2018. dec. 11. 21:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%

Ne viccelj már!Így, hogy akarsz bárkivel együtt élni??

Fura lenne minden reggel elküldeni a páromat mert wcre kell mennem...


Amúgy meg nyugdtan kapcsolj zenét, tvt.

2018. dec. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
41%
Sajnos én is ilyen vagyok 😂
2018. dec. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Én ezt nem igazán értem.

Vagyis értem, csak nem fogom fel, hogyan létezhet ilyen.

Négy hónapja éltek együtt. Gondolom ebből következik, hogy több mint 4 hónapja ismeritek egymást (hacsak nem az első napon összeköltöztetek).

Olyan dolgokról írsz, amik teljesen természetesek, főleg hónapok után.

Fura ez nekem. Hogyan lehet hónapokig együtt élni (párkapcsolatban) valakivel úgy hogy még wc-re sem merek elmenni, ha ő otthon van.

Kíváncsi lennék, hogy csak sötétben takaró alatt vetkőztök ha a másik otthon van?

Pukizni sem pukiztok egymás jelenlétében? Levegőt azért remélem vesztek.

Na jó ezek költői kérdések voltak és kicsit sarkítottak, de azért ne már. Gondolkodj el mennyire erős az a kapcsolat 4 hónap együttélés és ki tudja mennyi ismeretség után!

Beszélgetni szoktatok egymással? Vagy azt sem lehet, mert lehet csalódni fogtok, mert kiderül más a véleményetek valamilyen témában, stb, stb....

2018. dec. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem szokott hasmenesem lenni...es a 4 honap alatt most van ilyen eloszor. De mag reggel koran elment szoval megoldottam es mar amugy is jobban vagyok picit :) 6 honapja vagyunk egyutt "hivatalosan"...elotte csak baratok voltunk... de amugy egyutt jartunk altalanosba, majd gimibe is.
2018. dec. 12. 13:00
 15/19 anonim ***** válasza:

Hasfogót ne vegyél be, hacsak nem extrém módon megy a hasad. Ezt sosem értettem miért javasolják. Ki kell jönnie a fertőzésekkel együtt, ha bent marad az rosszabb.

Meg egyen könnyű ételeket, Istenem. Azt se tudod, hogy mindig ilyet eszik, de azért beleszólsz...


A kérdésre meg: Én sem értem, hogy egy ilyen természetes problémát hogy lehet ilyen gyerekesen kezelni. Felnőttek vagytok basszus. Van szád, elmondod, hogy ez van. Örökké ezt fogod csinálni? Nem vicces dolog a bélcsavarodás...

2018. dec. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
84%

Én egyszer rosszul húztam le a wc-t és ott maradt a kaki :D És nem láttam, mert megszokásból lehajtjuk a wc tetőt, mert a macska szeret pancsolni a budiban.

Annyit még láttam, hogy nem lett kaki csíkos a wc, aztán tető le.


Párom ment be pisilni, erre hallom ahogy kiabál "Szerelmem ez a magányos kaki darab mi a szart csinál itt? Gondolázik?" Még mindig velem van, nem ábrándult ki, pedig még nem is lakunk együtt.

2018. dec. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Buriné ***** válasza:
Lehet kinevettek.Sőt tuti kifogtok))Én mai napig nem merek a férjem előtt nagy wc-ni.Ha mennem kell akkor szobába beküldöm tv bekapcs aktót bezárom.Pedig 5 éve vagyunk együtt és babánk is van.Ugy érzem sose fogok elötte kaksizni ugy hogy hallja
2018. dec. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17-es :D Mintha én írtam volna . Több mint 4 éve vagyunk együtt,de én sem szeretem ha hallja a párom. Mindig akkor megyek amikor tv-zik vagy leszalad boltba :) Ha épp tv-zik és elindul ki a konyhába vagy a fürdőbe ,akkor azonnali stop van nálam :D Nem tudom miért.Meztelenkedés nem gond,tusolás közben is bemegyünk a másikhoz.
2018. dec. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nekem ez volt 10 éve.


Én nekem malabszorpció miatt ment gyakran a hasam és ugyanez volt; akkor még iskolás voltam és ott zavart, hogy a lányok a kézmosónál csacsognak, vihognak, de az is, amikor a párommal utaztunk és így hallotta, amikor wc-re mentem.


A kezdetekben én is ugyanígy voltam az egésszel, ahogy írod, aztán megbeszéltem. Semmi probléma nem lett.


Ezt javaslom, a legközelebbi alkalommal, amikor menned kéne, mond el, hogy nagyon ki kéne menned, de csak hangosan tudod csinálni és hogy szégyenled. Vagy azt mondja, hogy jó, addig lemegy sétálni vagy azt, hogy kit érdekel, csináld nyugodtan. Szakítani biztos nem fog Veled azért mert emberi élőlény vagy. :)

2018. dec. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!