Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki milyen szoros kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki milyen szoros kapcsolatot ápol az ex férjével/feleségével? Mit tartotok normálisnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A kérdésem azért intéztem felétek mert a férjem napi szinten kommunikál az volt párjával, a mindennapi dolgaikat is megbeszélik a párom a velem való kapcsolatát is kibeszéli vele, a nő is a férjemmel, minden egyek élményüket megosztják egymással. Ez kezdetben is így volt, aztán kértem a férjem, szorítkozzunk inkább csak a közös gyermekükre, valamint semmi kifogásom egy - egy alkalmankénti találkozásra közöttük egy teára, beszélgetésre. Ez működött is míg a nőnek volt kapcsolata. Mióta nincs ismét állandósultak ezek a messengeren való beszélgetések. Ez engem zavar, szóvá tettem, a válasz az, hogy nincs köztük semmi, ne legyek féltékeny, ne csináljak a semmiből problémát. Nem érti ezt az érzést ami bennem van, ez nem féltékenység (talán van valaki aki a leírtakból tudja milyen érzésre gondolok). Az ő mindennapos kapcsolattartásuk miatt közöttünk a mások oldalon viták vannak. Odáig fajult, hogy a nő már engem is hivogat, hogy mit képzelek magamról, hogy megtiltom hogy beszélgessenek és hasonlók. A férjem szerint a nőnek irányítás és gondviselés kell azért cseveg vele folyton. Ezt pedig én nem tudom elfogadni.


Mit tanácsoltok? Meg lehet ezt oldani kompromisszumokkal?



2018. dec. 12. 10:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális. Nyilván kell a kapcsolattartás, de ez nekem inkább a kapcsolatuk felélesztésére tett kísérletnek hat. A párodnak meg kéne húznia élesen a határvonalat, de nem teszi... Nehéz szitu...
2018. dec. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
No comment.Ez nagyon nem normális.
2018. dec. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!