Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az édesanyám flörtöl a leendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az édesanyám flörtöl a leendő férjemmel, aki ezt láthatóan nagyon jó néven veszi. Mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

Én 29 vagyok, a párom 39.

Kb. fél éve vagyunk együtt, és ez alatt a idő alatt, amikor elmentünk az anyámékhoz, mindig furán éreztem magam, de nem tudtam rájönni, mitől. A utóbbi 1-2 hónapban esett le, hogy az anyám (50) testbeszéde, hanglejtése mind arról árulkodik, hogy el van alélva a barátomtól és finoman csábítgatja. A barátomnak pedig ez láthatóan legyezi az egóját és kis híján ráugrik az anyámra, amikor az játssza neki a bazári majmot. Anyám férje meg csak vigyorog az asztal másik végében, mint a tejbetök, észre sem veszi az egészet, mert ő meg el van bűvölve anyámtól és a barátomtól is. OK, tudom, hogy komikusan festem fel a helyzetet, de csak azért, mert kínomban nem tudom már, sírjak-e vagy nevessek ezen a egészen. Borzasztóan kellemetlen így egy társaságban lenni velük főleg annak fényében, hogy ha véletlenül a barátom és köztem (négyszemközt) szóba kerülnek anyámék, a barátom arca felderül, mosolyog, csillog a szeme, érdeklődik, nem úgy, mint irántam az utóbbi időben. Én akármit mondok neki, valahogy nem igazán jut el hozzá, bár ez kezdetektől fogva jellemző rá egy bizonyos fokig. Anyámnak meg issza a szavait... Kétségbe vagyok esve.


Mit kell ilyenkor tenni? Édesanyámnak egyszer szóba hoztam ezt, de természetesen váltig tagadott mindent, sőt, én lettem a szemét, akit "sajnálni kell, mert mindenkiben a rosszat látja..." A barátomnak egyszer pendítettem meg a témát, de csak messziről, óvatosan, és már így is alig bírta palástolni az örömét. Undorító volt ezzel a reakcióval szembesülni. Persze ő is csak terelte a témát (ő nem akarja, hogy ennyire kedveljék, meg hogy a világ körülötte forogjon, stb.)


Ha volt már ilyen tapasztalatotok, vagy ha csak átlátjátok a helyzetet, légyszi, segítsetek! Nem akarok az első akadálynál szakítani vele, és a "swinger klub"-szintű megoldásokat is meghagyom másoknak.



2018. dec. 13. 13:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
71%

Ez nem "akadály", ahogy te írod, amit le lehet győzni, emiatt szakítani kell.


Anyád tetszik neki, ez ciki.


Anyád JOBBAN tetszik neki, mint te ("szóba kerülnek anyámék, a barátom arca felderül, mosolyog, csillog a szeme, érdeklődik, nem úgy, mint irántam az utóbbi időben"), na ez a szakítóok.


Másik lehetőség, hogy nem szakítasz, és tűröd, hogy fölötted flörtöljenek még húsz évet, és közben esetleg össze is jöjjenek. Én megértem, hogy elsőre ez bizarrnak tűnik neked, de mint külső szemlélőnek, nekem teljesen egyértelmű, hogyha anyád ezt a flörtölést csinálja, és a pasi is csinálja, akkor igenis belemennének mind a ketten, mert egyiket se érdekli most se mit gondolsz, mikor te is ott vagy. Akkor miért érdekelné őket, ha csak ők ketten találkoznának, amiről te nem is tudsz...?

2018. dec. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
56%
10-10ev a korkulonbseg. A pasid lehetne vele is akar.. 10+vagy - kb.ugyanolyan.
2018. dec. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Fél éve vagytok együtt, de már úgy emlegeted,hogy a leendő férjed? Szerintem a leendő exed.
2019. okt. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!