Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom napi 15 órát dolgozik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom napi 15 órát dolgozik, már nem járunk sehova. Te szakítanál?

Figyelt kérdés
Munkahelyet váltott. Az előző Munkahelyén 7-16 Ig dolgozott. Minden hétvégén jártunk kirándulni mozi színház esténként vacsi, közös vásárlás. Minden megváltozott májusban. Akkor voltunk utoljára közösen egy napot állatkertben és utána vacsizni és most október végén 3 napot Zakopaneban. Reggel 5kor megy este 7-8ig dolgozik. Én nagyon sokat veszekedtem vele emiatt de ahányszor meg akartam vele beszélni azt mondta én fel sem fogom ezt az egészet, miért dolgozik én csak menni akarok folyton, nem érti meg, hogy nekem elég lenne havi 1x de akkor az mindig meg legyen, szerinte nem állok mellette, nem támogatom. Most 29 éves. Van 3 autója, nincs lakása, a szüleimnél élünk, illetve éltünk első éven közös albérletben más városban. Hétvégén is dolgozik, most indított nem rég vállalkozást. (Fizikai munkát végez) szerintetek ennek csak a szakítás lehet a vége? 2 éve a párom.
2018. dec. 13. 19:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
nem .
2018. dec. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Sajnálom szerencsétlent, hogy ő próbál megteremteni minél többet, te meg semmibe veszed. Látszik te is csak azért szeretsz valakit, ha ide-oda megy veled. Dobd ki nyugodtan, jobbat érdemel tőled!
2018. dec. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
Hát.. Nem tűnik úgy mintha szeretnéd a párod. Szóval szakíts, majd ha a vállalkozásából és a kemény munkájából bejövő sok pénzt olyan nőre fordítsa majd aki támogatja is.
2018. dec. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Ha az a 3 autó a vállalkozáshoz kell, akkor megértem. Most fut fel a vállalkozás, most hajtani kell. Most ezt kell fogadnod. Aztán majd konszolidálódik a helyzet és lesz több ideje.
2018. dec. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%
Érdekes. Az én párom is látástól-vakulásig dolgozik, szinte minden nap egyedül vagyok. 1-2 havonta rá tudom venni, hogy kiránduljunk kicsit, de másra nem nagyon vevő, mivel általában hulla fáradt, csak aludni szeretne. És én nem azt gondolom, hogy mekkora paraszt, hanem hálát érzek, hogy ennyit dolgozik azért, hogy nekünk jobb legyen.
2018. dec. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%

Én is dolgozok éjjel-nappal, januártól vállalkozásba kezdek mivel a feltételei már meg vannak teremtve, utána pedig még többet fogok dolgozni. A párom néhanapján nehezményezi ugyan, viszont képes felfogni azt a tényt, hogy már nem 17 évesek vagyunk és a közös jövőnk, illetve a gyerekeink jövője igen sok munkát igényel, amíg azt képesek vagyunk megvalósítani. Szerencsémre nem egy buta plázacicát fogtam ki, hanem egy abszolút értelmes nőt, aki fel tudja dolgozni azt mentálisan, hogy amint sikerül úgy elrendeznem a munkakörülményeimet, hogy fizikailag már ne kelljen a teljes munkaidőmet ott tölteni, akkor azt az időt velük is tölthetem messze más minőségben, mint ha a magam kis beosztotti 8 óráját letölteném, aztán hazamennék sörözni, vagy kirakatokat nézegetni közös családi programként, hangosan szidva a bunkó kulákokat, akik vásárolni is tudnak nem csak nézelődni.

Szakíts vele. Ez az ember más nőt érdemel, nem olyat mint amilyen te vagy. Keres magadnak egy biztonsági őrt, az nem dolgozik sokáig, óránként legalább 650 forintot keres, és igen dekoratívan mutat melletted a plázában. Vagy egy szép fiatal egyetemistát, hátha megtart azután is, miután lediplomázott. Aztán majd megéltek valamelyikőtök szüleinél, mert azt a házat amiért a párod gürizik, nem érdemled meg.

2018. dec. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem, egyedül lenni az élet értelme, a társas magány szuper, társadalmilag elfogadott, jobban mint egy jó kapcsolat. Szégyelld magad, amiért szeretnél több időt vele tölteni, égj el a pokol tüzén, hozsanna, távesz bákthálo. Idomulok a beteg társadalomhoz, ez időigényes, bocsi ha zagyván írok.
2018. dec. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 peca1000 ***** válasza:
56%

Igazad van kérdező.


A párod munkaalkoholista.


Én is ilyen voltam.


Heti 1 napot, vagy napi pár órát muszály a magánéletre szentelni.


Keress mást, ha nem hajlandó változtatni ezen.


Viszont, ha ez csak átmeneti, és a vállalkozásból akarna később megélni, akkor bírj ki még pár hónapot.

2018. dec. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
20%
Legalább tanulnál meg helyes írni utolsó: nem muszály, hanem muszáj!!! És amúgy miért van igaza? Aki szemét módon csak azért van valakivel, mert régen mindenhova vitte, mozi, vacsi, kirándulás, az se komplett.
2018. dec. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
27%

helyesen*, de mindegy is, épp haldokló félbe vagyok, szóval az én félre írásom nem számít -.-..


ha esetleg késszerű szúrás érzéssel a köldöködnél üldögélsz a gép előtt, majd beszólhatsz.

2018. dec. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!