Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem dolgozik, nem is főz?

Figyelt kérdés

A párom nem dolgozik. Én munka után ma hazajöttem, elmosogattam, a szüleimtől elhozott levest kitálaltam. Kértem, hogy a másodikat, ami a hűtőben van, tegye ki tányérra. Nem hajlandó. Azt mondta nem kell neki a kétfajta hűtőben található étel egyike sem, amit együtt főztünk, nem kell neki a mirelit pizza sem. Házias étel kell neki az ételudvarból (amire amúgy mindig panaszkodik, hogy száraz).


Felvetettem neki, ha a hűtőben található élelem nem tetszik neki, miért nem főzött olyat távollétemben, ami tetszik neki. Azt mondta, ő nem háziasszony.


Vélemények?

30F 26N


2018. okt. 31. 19:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%

A pofàmról lesülne a bőr!

Én is itthon vagyok, de mindennap főzök, rend és tisztasàg van.


34N

2018. okt. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Élvezd, ha ez kellett :)
2018. okt. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
B.nám ki, mint a macskát.
2018. okt. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
A szexért fizetni kell. Amit ráköltesz az fizetősnél eleinte drágább. De később nem perel ki a lakásodból és nem kell neki asszony, gyerektartást fizetned. Még ma este küldd el cigiért, mire visszaér cuccai az ajtó előtt.
2018. okt. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%

Nem dolgozik? Akkor eltartod? Mi az hogy

nem kell neki amit főztetek? Akkor vegyen magának a saját pénzéből. Mennyi ideje vagytok együtt? Én az első ilyen megnyilvánulásnal helyretettem volna. A másodiknál repül. Most csinálta először vagy mar többször volt rá példa?


30N

2018. okt. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Beszéld meg vele,hogyha te dolgozol akkor ő meg végezze otthon a házimunkát.

Vagy akkor dolgozzatok mindketten és csináljátok a házimunkát felváltva.

2018. okt. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem dolgozik most? Állapotos? Vagy történt valami egyéb dolog? Vagy eleve úgy ismerted meg, hogy csak úgy otthon van? Nem mindegy.
2018. okt. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
40%
Már ne haragudj, de ugye Te is érzed, hogy egy büdös nagy pofont megérdemelne?(Persze csak képzeletben). Tudod ki tartaná el a kis úrilány seggét; vagy takarodik dolgozni és akkor lehet együtt főzni meg minden egyéb dolgot együtt megcsinálni; vagy ha már vagy olyan bolond, hogy eltartasz egy nőt; akkor otthon csili-vili, terülj-terülj asztalkám legyen. Már ne is haragudj; én eleve el sem tartanék senkit (ha nem otthon van gyerekkel), nemhogy még tűrjem azt, hogy válogat, nem csinál semmi, meg "száraz"..
2018. okt. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Mehet haza.

32/f

2018. okt. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%

Várj ! te leírod roviden a jelen helyzetet. Én nem hiszem hogy ez mindig igy volt.

Kommunikacio nallatok nincs?

Azert ne haragudj de nem kötelessége fõzni csak azert mert pont szabadnapos.

Reszleteket irjal le, szerintem nem irtal le mindent. Nem szép hogy te igy kiszolgaltatod magad, ö nem egy szolga neked.

Ha ilyen elvárásokkal.jònnél, ráadasul lefogadom hogy be se vasarolsz én lepnek le mikor lehet.

2018. okt. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!