Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszi mindenki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi mindenki, hogy csak a pénzéért vagyok a párommal?

Figyelt kérdés

Már néhány lány ismerős is beszólt nem egyszer, hogy bezzeg inkább velük kéne legyen a párom, nekik legalább nem a pénze kell.

Valóigaz, jelenleg épp nem dolgozom (megvan rá az okom), és igen, sokkal nyugodtabbak így a mindennapok, hogy nincsenek anyagi gondjaink, de nem ezért vagyok vele. Idővel szeretnék én is visszaállni munkába, nem az az életcélom, hogy majd kitartanak.

Viszont már elég kellemetlen mindig magyarázkodni, ha megkérdezik, mit dolgozom, és mikor megmondom, jelenleg semmit, jönnek a sokatmondó tekintetek (nem ritkán megjegyzések), hogy valaki nagyon tudta, hová tegye be a popsiját.


Miért hiszik ezt annyian?


2018. dec. 14. 19:46
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
7 év van köztünk mindössze, szóval még csak a korkülönbség sem leeht úgymond gyanús.
2018. dec. 14. 19:48
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
Mert irigyek rád..
2018. dec. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
22%

Gondolom ismernek téged azért mondják ezt.

De nyugodj meg, nem fogják ezt gondolni rólad sokáig, mert majd kicsit öregszel és lecserél a párod.

2018. dec. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

A pasid konkrétan pénzes?

Jó állás, drága kocsi, belvárosi többszobás lakás, stb.

Vagy átlagos helyzetű, aki mostanában téged is eltart?

2018. dec. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Annyira azért nem, mint írtad, de átlag felett kicsivel.
2018. dec. 14. 20:01
 6/17 A kérdező kommentje:
Hozzám és a családomhoz képest határozottan jobb helyzetben van ő és a családja is, fogalmazzunk így.
2018. dec. 14. 20:02
 7/17 anonim ***** válasza:
12%
Valószínűleg a lány ismerőseid nem naiv férfiak, ezért pontosan képben vannak. Hány percig maradnál vele, ha holnap elfogyna a pénze? Tudom, nem számít a pénze, amíg van bőven.
2018. dec. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%

Nem kell senkinek az orrara kotni ezt. Nem vagy köteles nekik bemutatni az adobevallasodat. "Most ez van, kesz". Aztan tema lezar. Azt sem ertem, hogy azt minek kell elmondani, hogy a parod penzesebb, ha utana meg nem tudod kezelni az ilyen szitukat meg irigy embereket.

Az en parom nem penzes, hanem kifejezetten gazdag, de eletemben nem ereztem szukseget annak, hogy ezt akar a legjobb baratnomnek is ecsetelnem kellene, es lam senki nem talal be ilyenekkel, pedig most en sem dolgozom.

2018. dec. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

A közös ismerőseink tudják róla, mások meg abból kezdenek el gyanakodni, amikor megmondom, nem dolgozom.

Nem mondtam soha konkrétan senkinek, hogy hol voltunk, mit csináltunk, vagy mennyit keres, nem szoktam ilyesmiről beszélni.

De a "Mit dolgozol?" többnyire kikerülhetetlen kérdés.

2018. dec. 14. 20:13
 10/17 anonim ***** válasza:
69%

"megvan rá az okom"


Mondd el nekik.

2018. dec. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!