Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lèpjek ki ebből? Pàrom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lèpjek ki ebből? Pàrom egy spekulàns ügyeskedő ès mèg rettenetesen gyors is.

Figyelt kérdés
Igazàbòl szeretem, làtok is benne dolgokat, ezt "eszik" màsok is, hogy szereti az embereket igazi tàrsasàgi lèny ès jòszìvű. Ami ellentmond teljesen, hogy ezzel a jòszìvűsèggel ès "melegsèggel" megfog embereket. Ennek eredmènyekèpp rengetegen szeretik ès mindenki vele akar kommunikàlni, neki akar segìteni. Pedig nulla vègzettsège van, totàl dilettàns. Ebből kifolyòlag folyamatosan b@ssza àt az embereket, a közvetlen környezetèt is, fèlmegoldàsok vannak. Az ismerősei egy rèsze "kènyszerbűnöző", azok is benne làtjàk a madarat, azokat is àtveri a laza diplomarikus modoràval. A hàtam mögött folyamatos kavaràs megy. Engem meg mindenki csak egy öregedő(36) hervadt nèmbernek nèz mellette, meg leginkàbb hülyènek. Pedig közeli jòbaràtaum mondtàk hogy sokkal több eszem van mint neki, neki csak szerencsèje van. Annyira beterìt ez az egèsz sz@r, közben itt mèg lopàsok is kiderültek, hogy a sajàt dolgaimat nem tudom ellàtni, ès kiraktak màr jòpàr cìmemről is (vallalkozò vagyok). Bevontam pàr munkàmba, ott is èn nèztem ki fogyatèkosnak, mert ő rettentő gyors, èn meg lassù es precìz vagyok. Hogy tudnèk kijönni ebből a pozìciòbòl?

#lopás #megélhetés #ügyeskedès #pàrkapcsolati problèma...
2018. dec. 13. 11:49
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Hogy èrthetőbb legyen, nem csak szellemileg gyors, hanem fizikailag is. Èn mèg sehol sem vagyok, ő màr megcsinàlta a dolgokat a maga primitìv ès mûszakilag kifogàsolhatò mòdjàn. Ahhoz kèpest hogy buta. Sajnos pèldàkat is tudok mondani, ő tiikus esete annak, mèrt van jòpàr totàl szellemileg nulla, buta embernek rengeteg pènze ès hatalma a tanult ès lètrehozò emberekkel ellentètben.
2018. dec. 13. 11:56
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Mi a kérdés? Változni nem fog az embered, ennek tükrében hozd meg a döntést.
2018. dec. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Èn valami jò ötletet kèrnèk, hatha valaki okosabb nàlam, mit tegyek. Nem annyit, hogy : "hagyd ott". A legviccesebb, hogy sokszor ùgy tűnik, mintha ő lenne az èn főnököm ès amit kitalàlok, előadja màsoknak, mintha ő talàlta volna ki. Ilyen piti ddolgokra is igaz ez, hogy pl. a közös albèrletünkben a tulaj engem szòra se mèltat nagyon. Azt se tudom mikor fog kirakni, pedig az èn bùtoraimmal van berendezve.
2018. dec. 13. 12:07
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

Látod most szavakkal dobaloztal aminek se eleje se vége nincs tartalom a betűk mögött.


Így sajnos pont az jön le hogy te fogyatékos vagy.

Elnézést de sajnos elolvasva a kérdést ez jött le.

2018. dec. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
21%
Az ìrásodból az jön le, hogy egy egoista némber vagy aki nem tudja elviselni a párja sikereit. Én neki javasolnàm a szakìtást.
2018. dec. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi szemèlyeskedő ès sèrtő vàlaszokat, magas itt ismèt a szìnvonal.

Örülök hogy megtudtam azt is , hogy fogyatèkos vagyok, akkor igazàn különleges fogyatèkos lehetek a gèpèszmèrnöki diplomàmmal :-D

2018. dec. 13. 13:59
 7/13 anonim ***** válasza:

Tanulj meg kommunikálni és legyél gyorsabb.

Ha már annyi eszed nincs a fa.szom diplomáddal, hogy ne állj össze valakivel, akit sz.arba se nézel, meg kisstílű bűnöző haverjai vannak.

2018. dec. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az nem igaz, hogy szarba se nèzem, meg segitek is neki :-/ Sőt tàmogatom. Csak ő ùgy "működik" mint egy manipulàtor vezető. Legutòbb mèg egy fatàlis tèvedèsèből is jòl jött ki ami majdhogynem komoly balesetbe torkollott, a vègèn őt sajnàltàk. Èn meg csak egy dolgozò hangya vagyok mellette. Olyan jòl kommunikàl, hogy ezt a szintet nem lehet tanulni szerintem, teljes erzelmi töltèssel. Igazàbòl nulla a felelőssègèrzete, semmi nem foglalkoztatja 1 percnèl tovàbb, tèmàt ugrik. Èn vagyok mellette a föld fàzis, hogy el ne szàlljon a nagyszerűsègètől.
2018. dec. 13. 16:31
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves gyökèr hozzàszòlòk( tisztelet a kivetelnek) remèlem a szìvműtèteteket is egy olyan kamu orvos fogja vègezni mint amilyen kamugèpèsz a baràton 8 àltalànossal. Köszönöm!
2018. dec. 14. 11:37
 10/13 anonim ***** válasza:

Narcisztikus vagy pszichopata szokott így viselkedni.

Szakítani nem fogsz, mert egy öregedő, hervadt némber vagy, aki fél, hogy nem kell már senkinek.

Azt kapod, amit megérdemelsz.

2018. dec. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!