Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segített már bármilyen párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segített már bármilyen párkapcsolati problémádban az, hogy ide kiírtál egy kérdést?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi segített?
2018. dec. 15. 05:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%

Igen.

Még évekkel ezelőtt is segitett, mikor néha megsértődtem és kiirtam olyan kérdéseket, hogy jogos-e.

Rájöttem, hogy a párom nem becsül meg és nem szeret... rá kis időre szakitott, mert ő még élni akar.Addigra kicsit belenyugodtam a helyzetbe.

Sőt abban is segitett ez az oldal, hogy belássam néha túl hisztis

2018. dec. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

* voltam és túlreagáltam dolgokat, amellyel elüldöztem volna a párom.

Szerencsére kaptam néhány fejmosást és már 5 éve boldog a párkapcsolatom.


Talán ha ez nem történik meg és a saját fejem után megyek illetve azthiszem igy a helyes, akkor nem tartanék itt.

Szóval szerintem ha tisztában vagy vele mit kell elhinni és mit nem, van önértékelésed, sokat segithet kivülállók véleménye. Sokszor aki ismer téged nem látja objektiven a dolgokat :)

2018. dec. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

# 10


Nem vagyok lelkileg frusztrált, de szomorú és letört igen, már egy jó ideje, de ennek is megvan az oka. De mindegy is. Én amire gondoltam, hogy csak leszólást kaptam az régebben történt és névtelenül tettem fel. Mostanában egyáltalán nem szoktam feltenni kérdéseket vagy, ha igen akkor főként egészség kategóriában. De ettől függetlenül igazad van abban, hogy a negativíitás taszítja az embereket.

2018. dec. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

# 10


Én egyébként egy sehol nem írtam olyat, hogy bárminek az lenne az oka, hogy férfi vagyok.

2018. dec. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

"Nem vagyok lelkileg frusztrált, de szomorú és letört igen, már egy jó ideje, de ennek is megvan az oka. De mindegy is."


A szomorúság az, ha pl elhagy a párod. A lelkileg frusztrált meg az, amikor már többször futsz bele ugyanabba a problémába. Pl nem találsz olyan társat, aki elfogad olyannak, amilyen vagy, és így szeret, hanem minden kapcsolatod ugyanúgy ér véget. Emiatt azt érzed, vagy azt mondják rád, hogy egy "lelki nyomorék" vagy. Ez nem szomorúság, ez frusztráció, mivel nem látsz ebből kiutat. Ezért is írod, hogy mindegy is.



A "mert férfi vagyok" válasz a másik kommentelőnek, az 5-ösnek ment.

2018. dec. 15. 13:41
 16/16 anonim ***** válasza:
#10 Erről beszéltem. Ezért nincs értelme ide férfiként kérdést kiírni.
2018. dec. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!