Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hisztizik ilyen dolgok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hisztizik ilyen dolgok miatt a barátnőm?

Figyelt kérdés
Szoktam neki mondani hogy szeretem,de ha pl elköszönésnél nem mondom már mondja hogy nem is szeretem stb.Feltudd nagyon cseszni olyankor,ha mondjuk fent van és nem írok rá akkor írja hogy ő elvárja hogy a fiú keresse a lányt,valamint a szeretleket is elvárja.Szeretem,de ez engem nagyon kikészít,ma pl már majdnem falhoz vágtam a telefont,de ha megkérném hogy pl vegyen fel egy szexi fehérnemű szettet vagy azt vennék neki,szerintem azért is hisztizne.Én szeretem,meg tényleg oda teszem magam,és azt se mondhatja hogy csak a barátaimmal vagyok,mert még akarok is találkozok vele ha nagyon nincs kedvem,de úgy érzem neki hogy kevés.
2018. dec. 15. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetek össze. Ilyenkor nem kell ám együtt maradni, nem fogtok változni, csak jobban megutálni egymást.
2018. dec. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Íme az újabb példa, hogy ha egy nő jól néz ki, akkor bármilyen car személyisége lehet, azt is eltűritek.

És még a nőknek csak a bunkók kellenek. Na és nektek?

2018. dec. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Fel tud, nem feltudd. Nem, nem tudlak.

Azért hisztizik mert ezt szereted, mivel még mindig vele vagy.

2018. dec. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Átlagos a barátnőm külseje.
2018. dec. 15. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!