Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlen bejelöltem egy srácot, és most hisztizik a pasim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyik nap jelzi a facebook, hogy xy Péter visszaigazolta, hogy ismer, majd kaptam a sráctól egy üzenetet, hogy "Szia, honnan ismerlek?" Nézem, hogy ez ki, láttam, hogy egy városban lakunk és egy csomó közös ismerősünk van, de nem jelöltem be, az biztos. Gondolom valamikor görgettem lefelé, és rámentem. Van barátnője, nekem meg pasim, tehát nem jelöltem be, mielőtt írjátok. :D

Szóval mondtam a srácnak, hogy ne haragudjon, biztos félre ment, mert nem vagyok valami nagy okos telefon szakértő, és biztos ahogy görgettem, rámentem. Ezek után a srác viccelődött, mondta, hogy ne féljek, ő sem szereti az "érintőképernyős telefonok világát", és, hogy számtalan ilyen baki történt vele is, amit persze nehezen magyarázott ki az asszonynak. Aztán itt el is köszöntünk egymástól.

A párom, mivel nincs titkunk egymás előtt, meglátta a messenger üzenetet(oda adtam a telefont neki, hogy írjon xy ismerősömnek), erre kiakadt, hogy én biztos direkt jelöltem be, mert utána még beszélgettem is a sráccal, és biztos én ezt nagyon élvezem. Azóta kiakadt(hozzáteszem, SOSEM volt a féltékenykedő típus), és nem tudom megnyugtatni.

Nem tudom, mi lelte, de mit tehetnék?


2018. júl. 23. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, túlteszi magát rajta. Nincs okod magyarázkodni.
2018. júl. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod neki h ne hisztizzen hulyesegeken.
2018. júl. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

De igen, rohadtul féltékeny volt mindig is, csak vannak akik nagyon sokáig tudják ezt titkolni a párjuk előtt. De előbb-utóbb (akár évek múlva) mind lebuknak.

Egyébként csak szólok, nem véletlenül látta meg, mint ahogy nem véletlenül szokott a te telefonodról írkálni. Így nyomozgat utánad, csak eddig úgy néz ki, semmi alapja nem volt. De most kibújt a szög a zsákból.

Te döntöd el, hogy mit teszel, de ezzel nem árt tisztában lenned. Egy olyan férfi, aki tényleg nem féltékeny, nem rendez ilyen jeleneteket.

2018. júl. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
töröljétek a fészbúkot, problem solved.
2018. júl. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Ez a FELNOTT rovat!

Jezusom!

2018. júl. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
#4 +1
2018. júl. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Óvoda...

Nem hiszel el, hogy egyes felnőtt embereknek ilyen “problémáik” vannak.

2018. júl. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hiszem*
2018. júl. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#3 jól beszél. intő jel, egy tök lényegtelen semmiség, és máris következtet, de miket! Tejó ég.


"én biztos direkt jelöltem be, mert utána még beszélgettem is a sráccal, és biztos én ezt nagyon élvezem"

2018. júl. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha magyarázkodsz, az csak olaj a tűzre. Zárd rövidre: véletlen volt, írtatok pár tisztázó mondatot az érintettel, de mivel ebben semmi titkolnivaló nincs, ki sem törölted a beszélgetést, a párod is láthatta, ha nem hiszi el, hogy csak ennyi volt, rágódjon rajta tovább, aztán majd csak megunja.
2018. júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!