Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néhányan miért titkolják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhányan miért titkolják, hogy nem az általuk legvonzóbbnak ítélt emberrel élnek együtt vagy vannak kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ami szerintem az esetek többségében pedig így van. Nagyon szép és vonzó nők vannak, ennek ellenére a legtöbb nő átlagos, egyszerű, mégis van párjuk. Ugyanez a férfiaknál.
2018. dec. 16. 09:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Mert tényleg nem minden a külső.

Nálam legalábbis elég sokadlagos tényező.

Illetve neked lehet, hogy átlagos az adott lány, a párjának meg pont az esete, ezt így nem lehet megállapítani.

2018. dec. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Mar a kerdesedbol is latszik, hogy egy felszines pasi vagy, akinek csak a kulso szamit.

Normalis embernel a belso a legfontosabb vonzero, amit vagy gatol, vagy nem gatol a hozza tartozo kulso.

Es ezek az emberek altalaban nem titkoljak, hogy nem a legvonzobb ember a parjuk, hanem valoban ugy is gondoljak, hogy o a legvonzobb a vilagon. Ez a normalis parkapcsolat lenyege.

2018. dec. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem a tini kategória.
2018. dec. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha minden ember egy egész életen át egy ideált üldözne, nagyságrendekkel több magányos ember lenne - és abból már most sincs hiány, ugyebár... A szerelem és a párkapcsolat többek között arról is szól, hogy hajlandóak vagyunk kompromisszumot kötni.
2018. dec. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Valószínűleg érvényesül a mondás, hogy a belső széppé tesz. Nálam például nagyon meghatározó szerepet játszik abban, hogy kit milyennek látok és abban is, hogy az illető úgymond tetszik-e.


Mondjuk az sem utolsó szempont, hogy emberek vagyunk és nem vagyunk tökéletesek. Nem lehet mindenkinek csodaszép arca és tökéletes teste. Biztos, hogy mindenkinek van olyan nő/férfi az életében akire azt mondja, hogy hűha, de még csak nem is ismeri, mert az illető éppen csak egy ismertebb/híresebb ember.

2018. dec. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
Mert ezek jók pénzt keresni, biztos pontnak, gyereket nevelni, cselédnek.A hátuk mögött meg vígan lehet az általuk vonzó embernek tartottakkal szexelni.A kapcsolatok nagy százalékára igaz.De sokan vannak azok is, akik nem kellenek a számukra tényleg vonzó embereknek, beérik azzal, ami van, csak ne legyenek egyedül 1 percig se.
2018. dec. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Mert ha nem titkolják - és a párjuk önérzetes ember - repülnek.

Volt dolgom olyan csajjal, aki x-edik randin benyögte, hogy neki igazából ott van az élete szerelme, akivel nem jöhet össze, és egyfolytában ezen bánkódik, de szerencsére itt vagyok én, és meg kell tanulnia elfogadnia, hogy isten engem küldött neki.

Nem akartam pótlék lenni, úgyhogy ejtettem a nőt.

2018. dec. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
A vilag legvonzobb pasija sem kellene, ha ostoba es ecceru, mint a kerdezo.
2018. dec. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mert álszentek az emberek. Nem láttam még férfit,aki ne a plázacicák fenekét nézné séta közben. Sem nőt, aki ne nézné meg. Ha ilyen külsejű és jó személyiségű nővel jöhetnének össze, kérdés nélkül dobnák az asszonyt. S ez a nőkre is igaz. Nem véletlenül van annyi megcsalás.


Összejönnek valakivel,higy ne legyenek egyedül, aztán rájönnek, hogy elszurtak. De jobb ez nekik,mint egyedül.

2018. dec. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem gondoltál meg arra, hogy nem mindenkinek tetszik ugyanaz? Aki számomra a legjobb pasi,az pl egyik barátnőmnek sem jön be.
2018. dec. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!