Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vallalnal igy gyereket?

Figyelt kérdés

Evek ota keresel tarsat, de nem jon ossze komoly kapcsolat. Mar 27-28 vagy. Tanultal eleget, van diplomad, fix munkahelyed havi 200-220 kozott, jogsi, auto es haz a szulok segitsegevel. A szulok egyebkent ott lennenek mind anyagi, mind lelki tamogatasban.


Bevallalnal ugy gyereket, hogy valakivel parszor osszejarsz es teherbe esel tole? Nem tudna rola az illeto.


Emellett sok ismerosod verik otthon, elhagyjak vagy eppen a lathatasrol, gyerektartasrol veszekednek. Ilyennel naluk altalaban a no huzza a rovidet.


A kerdes fiktiv meg egyelore, meg nem aktualis, de nagyon gondolkozom rajta.



2018. dec. 18. 08:20
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
25%

Nem. De ettol meg mindenkepp torekedni kell ra. Te most azzal probalsz ervelni, hogy mas gyermeke is lelkileg serulten no fel, akkor az enyem is kibirja...

Szerinted ez anyahoz melto gondolkozas? Vedd mar eszre, mennyire onzo vagy. Te csak birtokolni akarsz, gondolom a parkapcsolataid is ezert nem mukodnek. A gyerek csak addig jatekbaba, amig ki nem alakul a tudata. Onnantol egy egyeniseg, akihez tudni kell alkalmazkodni. Elobb talalj tarsat, es rajta gyakorold ezt a viselkedest, mert igy tini koraban csak ot is elhajitanad, ahogy a ferfiakat is.

2018. dec. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
73%
Apa nélkül felnövő gyerek nem lesz sérült csak azért mert nincs apja. Akinek nincs apja, az nem tudja milyen apával élni, ezért jó megoldás hogy ott a papa meg a nagybátya, akikre apaként tekint és teljesen 100%-os életet él boldogságban. Tehát aki baba kora óta apa nélkül van annak nincs hiányérzete, mert apja helyett van csomó más aki szereti.
2018. dec. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem sok ferfi szeretne gyereket akinek ugyanugy nincs megfelelö tarsa.

Talan kereshetnél olyan férfit aki ugyanigy vagyik gyerekre

2018. dec. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Olvastam rengeteg cikket a temaban es a legtobb szerint inkabb eljen a gyerek apa nelkul, mint egy negativ apaval. En is ezt latom az ismerosoknel. Van egy jo baratnom, o is egyedul neveli a gyereket es nagyon jol kijonnek.
2018. dec. 18. 09:02
 15/37 anonim ***** válasza:
17%

Biztosan nem mennék bele egy ilyenbe. Ezzel teljesen átvered a gyereked apját, a gyereknek sem jó.

28 évesen még van pár éved ismerkedni, ne add fel. Mi történik, ha akkor ismered meg életed párját, amikor terhes vagy? Szerintem várj egy keveset, én is vágyok gyerekre, de még csak 23 vagyok, nem fogok csak azért belerohanni egy kapcsolatba, hogy majd legyen fixen pasim, ha szülni akarok.

2018. dec. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Nem szeretnek 30 felett nagyon gyereket vallalni, ugy mar tul nagy lenne a generacios szakadek. Ha valakinek egy honap utan elmondanam, hogy teherbe estem tole, hanyatt-homlok menekulne. :D Sok ferfi 30 felett is alig akar vallalni raadasul, akkor meg ugyan ott vagyok, raadasul ha tud rola, mehetnek a perek stb
2018. dec. 18. 09:12
 17/37 anonim ***** válasza:
25%

Van egy barátnőm 40 is elmúlt évek óta ő is szeretett volna sok gyereket nagy családot.Ugyanígy gondolkozott a lombikon/orokbefogafason.Aztán mire lett megfelelő párja le kellett mondania a gyermekvállalásról.Más is nő fel apa nélkül,vagy éppen apával úgy ,hogy mérgezi az életét.Az hogy egyedül vállalod nem garantált a bukás.Ha késznek érzed rá magad lépd meg.Nyilván neked is könnyebb és sokkal boldogabb lenne az egész, ha egy megfelelő és megbízható férfivel ketten hoznátok össze.

Sok sikert!

2018. dec. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
45%

Nem hiszem, hogy vállalnák így, max ha már nagyon ketyegnek az órám. De 30 alatt biztos nem.

Igaz, hogy sok a válás, meg az egyedülálló szülő, de más az, ha a körülmènyek hozták úgy, hogy külön válnak a szülők, meg más az, hogy esèlyt sem adunk annak, hogy normális családi körülmènyek közè szülessen, ès eleve elrendelt ül, hogy nem lesz apja, csak mert már közel a 30 ès jaj nagy lesz a generációs szakadèk.

2018. dec. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek a valaszt! Elgondolkodtato amit irtok, valamilyen szinten mindenkinek igaza van.
2018. dec. 18. 09:46
 20/37 anonim ***** válasza:
45%
4 gyermekem van, imádom őket és mindig is így terveztem, számomra így kerek az élet, szeretem a zsivalyt, a tisztaságukat, a lelküket. A nagycsaládos létről álmodoztam tizenpár éves korom óta. Mégis azt mondom: nem! Nincs jogom megfosztani senkit attól, hogy édesapja legyen, plána nem a saját gyerekeimet, akiknek a legjobbat akarom.
2018. dec. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!