Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vallalnal igy gyereket?

Figyelt kérdés

Evek ota keresel tarsat, de nem jon ossze komoly kapcsolat. Mar 27-28 vagy. Tanultal eleget, van diplomad, fix munkahelyed havi 200-220 kozott, jogsi, auto es haz a szulok segitsegevel. A szulok egyebkent ott lennenek mind anyagi, mind lelki tamogatasban.


Bevallalnal ugy gyereket, hogy valakivel parszor osszejarsz es teherbe esel tole? Nem tudna rola az illeto.


Emellett sok ismerosod verik otthon, elhagyjak vagy eppen a lathatasrol, gyerektartasrol veszekednek. Ilyennel naluk altalaban a no huzza a rovidet.


A kerdes fiktiv meg egyelore, meg nem aktualis, de nagyon gondolkozom rajta.



2018. dec. 18. 08:20
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Enci, te vagy az?
2018. dec. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
67%

35-ön felül gondoltam volna ilyenre. volt haditerv is. az apa nem is tudott volna a terhességről, sem a neve, sem a gyerektartás nem kellett volna.


szerencsére 34 évesen megismertem a férjem, és gyerekünk is lett.

2018. dec. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
0%
Mi miatt nem lehet am gyereked? Vmi betegség miatt?
2018. dec. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
80%

"200-220 kozott, jogsi, auto es haz a szulok segitsegevel"

Havi 200 igen kevéske


"teherbe esel tole? Nem tudna rola az illeto."

Sunyi és gusztustalan húzás


"Emellett sok ismerosod verik otthon, elhagyjak vagy eppen a lathatasrol, gyerektartasrol veszekednek"

Akkor neked is ez a sors rendeltetett, te nem tudsz tudatosan máshogy élni?


A válaszom egy háromszoros nem. Ilsen gondolkodással inkább ne legyen gyereked.

2018. dec. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
H h nem tudna róla? Utána minden kapcsolatot megszakítasz vele?
2018. dec. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Nem. Spermadonor, vagy örökbefogadás. A fószerrel és a gyerekkel szemben sem fair ilyen módon teherbeesni.
2018. dec. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 Rockarc ***** válasza:
0%

Kemeny. Nem lesz pozitiv a velemenyem. Eloszor is ahogy mar masok emlitettek kell a gyereknek az apja, az apai mintak, viselkedes, felelosseg vallalas, problema megoldo kepesseg mintak stb. Ne haragudj, de nokent hiaba gondolod azt, hogy mindent meg tudsz adni a gyereknek, nem fogsz. Aki mast mond, az hazudik.


Tovabba, ha megis elmergesedik a helyzet, a gyerek eletenek elso reszet akkor is az apja mellett toltotte. Egyebkent a szemelyiseged kifejezetten vonzza a kreteneket, tehat egyfajta onbeteljesito joslatkent pontosan oda navigalnad magad, ahova gondolod.


Harmadreszt a valas utan is lenne a gyereknek apja. Ha barmennyi idot is egyutt tud tolteni vele, az is hozzajarul a komplexebb szemelyiseghez.


Akarhogy is probalod meg ideologizalni, hogy miert nem kell apa a gyereknek, valojaban lelkileg csonkolod az utododat, aki felnove egy a sajat arnyekatol is felo kisfiu lesz orok eleteben, vagy egy olyan visszahuzodo leanyzo, akit nagyitoval sem fognak eszrevenni. Biztos boldog eletuk lesz, orok hianykent, belyegkent megelni, hogy nincs apjuk. Aztan majd csodalkozol, ha a dunaba vetik magukat tinedzser korukban, mert az identitas valsagot te biztos nem fogod tudni kezelni, sajat magad is ezzel kuzdesz.


Az meg kulon vicc, hogy netto 200-bol akarsz megelni egy gyerekkel. Konkretan szegenysegre iteled magatokat, es a nagyszuloktol varod a megoldast. Nem mindenkinek valo gyerek, en azt gondolom, neked nagyon nem. Rengeteg dolog kell egy jo szulonek. Persze Borsodban sem tuti a helyzet, de latjuk is az eredmenyet.


En nem tudom milyen gyerekkorod volt, vagy milyen kornyezetben elsz, de komoly lelki problemaid vannak. Neked elobb magadat kene rendbe rakni, es erre a gyerekvallalas kifejezetten rossz otlet. Ne tedd, pls.


42F

2018. dec. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Lelkileg nagyon rendben vagyok, szereto csaladban nevelkedtem, van edesapam is, akivel jo a kapcsolatom. Ez egy elmeleti kerdes volt csupan, nem celom elsodleges igy gyereket vallalni, nyilvan jo lenne neki apa, nekem meg ferj hosszutavra.
2018. dec. 18. 14:28
 29/37 anonim ***** válasza:
És mi a gond a férfiakkal való kapcsolódásodban?Hol akad meg a folyamat?
2018. dec. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
79%

27-28 évesen nagyon korai ilyenen gondolkodni. majd 30-32 felett.


de én megértem a kérdezőt, nem is ítélem el.


arra vigyázz, hogy ne nevezd meg apának. igaz, hogy kapnál tartásdíjat, de cserébe beledumálhatna az ovi-és iskolaválasztásba, hova költöztök, stb.


az a kis pénzike nem ér meg ennyit, hogy sose szabadulj(atok) tőle.


amúgy a gyereknek nem apaminta kell, hanem férfiminta. egy jó kondiban levő nagyapa, nagybácsi simán tudja teljesíteni.


ennek annak idején rendesen utánaolvastam, amikor még nekem is ilyen terveim voltak.

2018. dec. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!