Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vallalnal igy gyereket?

Figyelt kérdés

Evek ota keresel tarsat, de nem jon ossze komoly kapcsolat. Mar 27-28 vagy. Tanultal eleget, van diplomad, fix munkahelyed havi 200-220 kozott, jogsi, auto es haz a szulok segitsegevel. A szulok egyebkent ott lennenek mind anyagi, mind lelki tamogatasban.


Bevallalnal ugy gyereket, hogy valakivel parszor osszejarsz es teherbe esel tole? Nem tudna rola az illeto.


Emellett sok ismerosod verik otthon, elhagyjak vagy eppen a lathatasrol, gyerektartasrol veszekednek. Ilyennel naluk altalaban a no huzza a rovidet.


A kerdes fiktiv meg egyelore, meg nem aktualis, de nagyon gondolkozom rajta.



2018. dec. 18. 08:20
1 2 3 4
 31/37 Rockarc ***** válasza:
17%

#30


Ne mar. A nagypapatol mit fog latni az unoka? Hogy a fotelben ucsorog, ujsagot olvas es pipazik? Ha pedig szol a nagyi, hogy nem eri el a lekvart a polc tetejen, akkor odakacsint az uncsira, hogy gyerunk, ez ferfimunka, es leveszi a polcrol, hogy az oreglany tudja tovabb gyartani a sutemenyt, amig o visszahuppan a fotelba? Ez egy vicc.


Melyik nagypapa turkal konyekig az autoban, a szamitogepben, melyik kapja fel a vallara a fenyofat, mit mond az ilyen a hajzselerol, dezodorrol, mobiltelefonrol stb? De ketlem, mar azt is, hogy egy masodfoku egyenlet megoldokepletenel ne dobja le a lancot a tobbsege. Napestig sorolhatnam. Raadasul nem el egyutt a csemetevel napi szinten.


En orulok, hogy a sors mas fele terelt teged, ez egy olyan ketsegbeesett kenyszermegoldas lett volna, ahol mindenki csak veszit. Egeszseges felnott, ertelmes nokent, hogyan tudtok ennyire elbagatelizalni ilyen komoly dolgokat? Pontosabban a kovetkezmenyeit? Komolyan kerdezem, nagyon elszomoritottal.


42F

2018. dec. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
De azt mondjad már h h h nem tudna róla a pasi?!
2018. dec. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
29%

En biztosan nem tennek ilyet, de teged nem foglak errol lebeszelni. Tudsz minden elonyt, hatranyt, ha anya akarsz lenni akkor ne tartson vissza, hogy nem tudsz tokeletes csaladot adni a gyerekednek. Mas se tud.

Ha tenyleg ezen mulik, hogy legyen gyereked akkor inkabb vagj bele, mint hogy lemondj rola. Szerintem amugy meg fiatal vagy egy ilyen ketsegbeesett lepeshez, de te tudod mik a vagyaid.

2018. dec. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
72%

az en apam 64 eves, 46.(!) eve a pedagogusi palyan. friss, fiatalos testileg-lelkileg, a masodfoku egyenlet sem fog ki rajta.


o pl. tokeletes ferfiminta lett volna a fiamnak, ha ugy alakul.

2018. dec. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
50%
Flegmázzál akkor privátba p.csa. én arra voltam kíváncsi, hogy mégis hogyan oldod meg h ne tudjon róla azon kívül, hogy nem mondod el neki. Gondolom nem a netről szerzed a pasit, hanem valami ismerős. De kitalálom, egy régebbi szexkapcsolat. S most már biztos, hogy tudom ki vagy, mert ezt a bunkó stílust bárhonnan megismerem.
2018. dec. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Milyen kedves vagy utolso. :D azert ennyire nem kell nekem esni
2018. dec. 18. 20:36
 37/37 anonim ***** válasza:
Na mi az, felcsináltattad már magad?
2019. jan. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!