Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarnának az alábbiak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarnának az alábbiak egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Állítólag semmiféle korlátozás nem megengedett egy párkapcsolatban. Mégis mit lehet kezdeni az ilyen helyzetekkel?


1, Ha nő vagy:

A párod szól, hogy ma x órával később jön, felugrik a kolléganőjéhez megszerelni a laptopját.


1, Ha férfi vagy:

A párod szól, hogy ma egy kollégája átjön megnézni a laptopját, amíg te munkában vagy.



2, Ha nő vagy:

A párod szól, hogy egy külföldi lány haverja hozzátok költözik két hétre, mert nem akar hotelt kivenni, amíg itt nyaral a városban. Te közben dolgozol, tehát nélküled is lesznek majd otthon/mennek programokra. A párod szabadságot vett ki.


2,Ha nő vagy:

A párod szól, hogy egy külföldi lány haverja hozzátok költözik két hétre, mert nem akar hotelt kivenni, amíg itt nyaral a városban. Te közben dolgozol, tehát nélküled is lesznek majd otthon/mennek programokra. A párod szabadságot vett ki.


2,Ha férfi vagy:

A párod szól, hogy egy külföldi pasi haverja hozzátok költözik két hétre, mert nem akar hotelt kivenni, amíg itt nyaral a városban. Te közben dolgozol, tehát nélküled is lesznek majd otthon/mennek programokra. A párod szabadságot vett ki.


3,Ha nő vagy:

A párod szól, hogy a haverokkal lemennek egy hétre a horvát tengerpartra. Téged nem visz, mert csak férfiak mennek.


3,Ha férfi vagy:

A párod szól, hogy barátnőkkel lemennek egy hétre a horvát tengerpartra. Téged nem visz, mert csajbuli lesz.


Melyik az a helyzet, ami még elfogadható, és melyik nem?

Miért?

Hogyan kötnél kompromisszumot?


A nemedet írd a végére.


2018. dec. 18. 18:36
1 2
 1/11 Rockarc ***** válasza:
62%

Kapcsolat fuggo a dolog. Van ahol belefer, van ahol nem. Ugye fugg a partnered vermersekletetol, ahogy a kapcsolat hosszatol is. Az mindenesetre biztato jel, hogy nem a hatam mogott akarja csinalni. Egyedi dontes mind.


42F

2018. dec. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1.A. Hozza haza a laptopot, szerelje meg, munkában adja szépen vissza.

1.B. A kollégája ha nem látott még laptopot, nyugodtan nézzen körül egy szaküzletben vagy webáruházban, ott még válogathat is. Esetleg várjon meg, én is meg tudom csinálni a laptopot.


2.A. Mivel kettőnk otthona, nem dönt ilyenről nélkülem. Menjenek nyugodtan programokra, lakni lakjon máshol, ha nem engedheti meg magának, olcsóbb úti célt válasszon.

2.B. macskaköröm


3.A. Nem gond, mert mi is megyünk a csajokkal, jó szórakozást.

3.B. Nem gond, mert mi is elruccanunk valamerre a srácokkal.


Ha a másik húzza rá a száját, akkor nyugodtan elmesélheti, hogy mire megy ki a játék, lehet, hogy arra is fogom :D

32/f

2018. dec. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy én vagyok az UFO, de nálunk az ilyen helyzetekből soha nem volt probléma vagy féltékenykedés. Mindegyik szituációra akadt már példa a 8 év alatt, volt, amelyikre többször is. Egyikben sem látok semmi rosszat.

32N

2018. dec. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

1. Nem zavarna.

2. Zavarna, mert én is részese lennék.

3. Nem zavarna.


F

2018. dec. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Zzzz90 ***** válasza:
82%

1.) Kizárt. Senki nem nyúlhat az általam karban tartott eszközökhöz. Amennyiben a párom nem informatikus beállítottságú és én vagyok az otthoni 'rendszergazda', akkor ez a szabály.


Ne piszkálja más, mert abból eddig jó még soha nem sült ki.


2.) 1.5 szobás lakásba nem igen okos dolog huzamosabb ideig vendéget elszállásolni. Viszont ha nincs sok cucca, akkor a kanapén elaludhat.


3.) Vigyázzon magára és jó szórakozást. Én addig csinálhatom a saját dolgaimat. Valszeg szabadságot vennék ki én is arra a hétre és bepótolnám azokat a dolgokat, amikre kapcsolat alatt kevesebb időm jut.


F


ui:

Mi értelme féltékenynek lenni? Semmi. Miért vagy együtt olyannal, akiben nem bízol meg?

2018. dec. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

1.)

Nem zavarna.


2.)

Ez attól függ mikor szól és, hogy van e beleszólásom a döntésbe.

Nyilván ha a hátam mögött szervezkedik és mindezt akkor tudom meg amikor már az illető ott van, az zavarna.


3.)

Hasonlóan mint a második pontnál , ha nem az utolsó pillanatban köti az orromra akkor nem probléma.



“Miért?”

Egyikben sem látok bármi olyat aki zavarna, ha úgy tenne ahogy írtam.


férfi

2018. dec. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1. Nem zavar.

2. Nem zavar. Ha van időm-kedvem csatlakozok, ha nem akkor meg jó szórakozást. Tök alap hogy a külföldön élő barátok nálunk szállnak meg, az meg teljesen mindegy mi a nemük.

3. Nem zavar. Minden évben van ilyen programunk a saját baráti társaságunkban és kapaszkodj meg, mindkettő vegyes társaság.

2018. dec. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

Nem zavar mivel nem vagyunk mentális sérültek önbizalom hiányosok és társai. Külön járunk üzleti utakra, nyaralni,van bizalom ami a legfontosabb. A mai kapcsolatokban idegenek közt kötettett házasságokban az alapok hiányoznak ezért is akarják példának okáért a másikat pórázra kötni vitrinbe rakni ellenőrizni szabályozni kontrollálni a másik légvételét is.

64F

2018. dec. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1-est kikérem magamnak, nő vagyok és én javítok a társaságban gépeket. De én magam nem szívesen megyek fel másokhoz, be tudja hozni a munkahelyre, megnézem ott. Hozzám se jöjjön senki.


2-es eset, remélem, ilyen soha nem történik, mert nem szeretem az idegeneket a lakásomban, nekem mindegy a neme meg a létszám, az az én kis fészkem, nem airbnb.


3-as, menjen nyugodtan. Bízom magamban annyira, hogy nem egy qrvapecérrel jövök össze.


N

2018. dec. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1. Informatikus vagyok no letemre :-D

2. Garzonba lakunk ... Nem tudnam elszallasolni ha megis akkor addig nincs szex (azert egy idegen elott nem csinalnam) szal valaszthat szex vagy haverno ?

3. Volt mar nem erdekelt nem vagyok feltekeny...

2018. dec. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!