Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról a férfiről, aki ordas módon átvágja, és folyamatosan hazudik a barátnőjének, miközben ártatlannak tetteti magát?

Figyelt kérdés
Sűrűn panaszkodik, hogy semmire sincs pénze, de titkon randevú ebédekre hív nőket. Milyen ember az ilyen?

2018. dec. 19. 11:07
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
92%

Olyan mint az enyém csak Volt. Csak volt.

Semmi nulla, ez nem férfi.

Amúgy ha kérdőre vontad nem támadott tagadott ? Nem kiabált rád? Meg még neki áll feljebb?

Rám igen 😂 meg hogy beteg vagyok féltékeny...pedig csak rákérdeztem.

És tetettik magukat milyen "szentek" főleg a család előtt.

Engem még egy nő is betámadott miatta, hazudozott rólam hogy engem látott az öccsével jóban vagyunk. Akkor hogy az utcán én nekimentem 😂 nem is találkoztam vele. Meg a nő hívogatja hogy én milyen hazudós vagyok.

Őszintén ez normális dolog? Ez milyen férfi már?!

2018. dec. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
88%
Jah és szerintem ilyenkor van az hogy többet hülyítenek?? Én csak ezt tudom gondolni.
2018. dec. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenkit hülyére vesz. Vallásosnak, erkölcsösnek tartja magát.
2018. dec. 19. 12:47
 14/31 anonim ***** válasza:
19%
Kérdezném magyar vagy nem magyar?
2018. dec. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Nagy magyarnak érzi magát! Szerinted?
2018. dec. 19. 13:37
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Az igen XD szép magyar daliás úriember akkor és bebújik a vallás mögé...na nekem is hasonló habár én ezt azért nem hittem el neki.

Egyáltalán van megbízható férfi mostanában?

De az is lehet bennünk van a hiba nem lehet?

Nekem ketten mondták hogy ne is foglalkozzak vele, de nem hallgattam meg a tanácsot. Neked volt ilyen?


Szerintem offold...én is azt tettem.

Komolyan... felnőtt emberek hogy viselkedhetnek így.

2018. dec. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Nagy játékosok mindig voltak, vannak és lesznek. Talán nekünk kell nyitottabb szemmel járnunk és megfogadni a kivül állók tanácsát. Mivel bele vagy ragadva a történetbe, nem biztos, hogy reális látod. Később, meg persze könnyű okosnak lenni, hogy így kellett volna, meg úgy kellett volna. Nagy tanulópénz. Természetesen törölve mindenhonnan.
2018. dec. 19. 14:20
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét megtörtént eset is van ebben vagy csak a szándéka? Felejtős minden téren az ilyen ember.
2018. dec. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
88%
Az exem ilyen volt. Mondjuk nem ebédre hívogatott nőkez, de fűzte őket a hátam mögött, félrement az exével, majd engem hibáztatott, majd amikor ez nem jött be, akkor a "rossz apamintára" fogta 😀
2018. dec. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Nem kitalált történet, megtörtént eset.
2018. dec. 19. 15:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!