Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról a férfiről, aki ordas módon átvágja, és folyamatosan hazudik a barátnőjének, miközben ártatlannak tetteti magát?

Figyelt kérdés
Sűrűn panaszkodik, hogy semmire sincs pénze, de titkon randevú ebédekre hív nőket. Milyen ember az ilyen?

2018. dec. 19. 11:07
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
92%
Undorító patkányok az ilyenek! A volt férjem is megcsalt, de még akkor is tagadta, amikor már mindenki tudta a családban és bizonyítani is lehetett. Féreg! Legalább vallaná be, ha már... Hazug szemetek.
2018. dec. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Pedig kapott lehetőséget, bizalmat, szeretetet és törődést. Ja, és állandóan a szeretetet, az önzetlenséget hangoztatta saját magáról! Arra törekszik, hogy a "másiknak legyen jó". Ilyen és hasonló mondatokkal.
2018. dec. 19. 15:42
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Igen van konkrét eset, másokat is fűzögetett és megláttam mikor egy masikkal volt éppen randijuk volt.

😂 De én vagyok a rossz a bolond a beteg a féltékeny stb., mert szóvá mertem tenni egy kérdéssel hogy láttalak téged egy nővel, ami nem egy baráti találkozónak tűnt. Azt mondta ja igen én voltam, de az az ismerősöm. Aztán beszélgettünk és az ő nevét mondta az enyém helyett Xd

Jah és hogy csak azért mert majd ad nekem egy masik nevet is, csak ő nem tudta hogy én tudom hogy azt a nőt úgy hívják. Neki állt feljebb.

Nem tudom ez milyen ember?! Ez milyen férfi?! Ilyennel még nem találkoztam hogy bevallja de egyben tagadja is.

Kedves kérdező hát így jártunk

2018. dec. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy az exem? :-D az is pont ugyanezt a dumat nyomta, a másiknak legyen jo...hahaha
2018. dec. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Igaz, az a mondás: ne engedd, hogy ugyanaz a kutya kétszer is megharapjon!Köszönöm a véleményeket, és válaszokat.
2018. dec. 21. 08:17
 26/31 anonim ***** válasza:
65%
Biztos hogy magyar, fene gondolta volna :D Ismerek son nagymagyart, akik úgy csalnak ahogy nem szégyellik.
2018. dec. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Nem szép dolog tőle. De mi a phaszért van kiemelve a kérdés?
2019. febr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
2018. december 19. már rég elmúlt kedves kérdező! Ideje most már lapozni!
2019. febr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Van olyan fajta is, aki bókol, kedveskedik, egyfolytában írogat, befűz, eleinte minden szép és jó. Szerelmet vall, kajálni visz, kézenfogva sétáltok. Pár hétig minden perfekt. Azután jön a fekete leves. Amikor megváltozik, hanyagol, sokat lóg a neten, de már nem neked ír, nem neked bókol. Megvan a következő áldozat. Persze, miután valamilyen olcsó kifogással elkezd kerülni, majd az orrod előtt flörtölni, akkor már te vagy a beteg ember. Egyébként ő az, aki szerinte korrekt. Közben a fél világgal csal, otthon várják, de nem baj. A végén úgyis te leszel a rossz, blokkolva minden fórumon. Ebben a játékban csak vesztes lehetsz. Ilyen embert szeretni a legnagyobb hiba.
2019. febr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
29-es: Leírtad a lényeget! Csak megköszönni tudom a válaszod, a megerősítésed.
2019. febr. 12. 08:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!