Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem viszonozza?

Figyelt kérdés
A barátomat ölelgetem, puszilgatom de nem viszonozza, azért is szólnom kell hogy megcsókoljon... Miért csinálja ezt?

2018. dec. 19. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem szeret, és nem kíván. Ha csak akkor teszi, ha szólsz, ott már baj van. Nem is kevés.

Lehet, új csaj van a láthatáron, vagy már azon is belül.

2018. dec. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Arra nem gondoltál, hogy egyszerűen csak nem olyan természet? Engem is rengeteget ölelget meg puszilgat a barátnőm, de én nem vagyok ilyen alkat, néha zavar is, hogy ő nem tud úgy elmenni mellettem, hogy ne ölelgessen meg, ami aranyos egy bizonyos fokig, de ha egy percen belül ötször elmegy mellettem akkor az már kicsit sok. Nálunk család szinten sem nagyon volt sosem, hogy anyukám ölelgetett volna, vagy puszit adott volna csak úgy, én nem is igénylem ezt és ezért nem is szoktam csinálni, de ettől még szeretem a párom, ezt ő is tudja és meg is érti.
2018. dec. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1es és 2es válaszolónak is igaza lehet. A legjobb, ha megkérdezed a barátodat.
2018. dec. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem őt kérdezed? Lehet, hogy csak simán nem ez a szeretetnyelve, lehet, hogy nem szeret, lehet, hogy nyomasztja valami és ezért nem vevő rá, ezer oka lehet. Normális kapcsolatban meg kéne tudnotok ezt beszélni.
2018. dec. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Korrekt válasz reményében elárulhattad volna, mióta vagytok együtt.
2018. dec. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!