Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ha a párom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ha a párom az exe miatt gyötrődik és emiatt a kapcsolatunk nem tud kiteljesedni?

Figyelt kérdés

25/F, 24/N. Az ex 27 éves


Úgy 4 hónapja vagyunk együtt-egy kisebb szünettel- és az első három hét teljes boldogságban telt mindkét részről.

Aztán kezdődtek a problémák.

Pl. egyik szombatra megvolt beszélve hogy moziba megyünk.Egészen péntekig semmi baja nem volt ezzel, majd szombaton délután felhív hogy fáj a feje és úgy nem érzi jól magát.Felajánlottam hogy átmegyek hozzá és ha van kedve, megnézhetünk egy filmet ott.

Ezt elutasította azzal hogy ő ilyenkor egyedül szeret lenni.

Finoman újra próbálkoztam-legalább akkor hadd neki gyógynövényes cuccot-eredménytelenül.


Miután elmúlt a fejfájása meg a rossz hangulata,valahogy más lett, mint azelőtt.

Utána bő két hétig megint nagyon jól elvoltunk,programokat szerveztünk,minden szuper volt.Megint úgy éreztem hogy végre tart valamerre ez a kapcsolat.

Aztán volt egy szabadnapom és gondoltam, meglátogatom a munkahelyén.Azt mondták, hogy "ma" nem jött be.

Mondom, akkor elmegyek hozzá,mert hogy gyanús volt ez nekem.

A nagybátyja nyitott nekem ajtót.A drága párom meg a kanapén feküdt és a tévét nézte rezzenéstelenül.

Aztán a nagybátyja elment én meg leültem a kanapé és a tévé közé.

Akkor észrevett,és mérges is lett rám.Megkérdeztem hogy mi baja.Azt válaszolta hogy megint fáj a feje és nem aludt már pár nap óta.

És megkérdeztem hogy miérz nem aludt.Erre ő megint bedühödött de én türelmesen vártam a magyarázatot.Ő meg kibökte, hogy az exe miatt van.

Na itt ledöbbentem,bár magam sem tudom hogy azért-e mert azt vártam hogy valami ártatlan hazugsággal jön vagy azért amit mondott.

Csak hebegtem-habogtam.Maradtam egy félórát, aztán hazamentem.

Utána egy darabig nem kerestem.De sikerült összefutnunk a piacon.És odamentem hozzá,mert addigra azért leesett, hogy én sem vagyok tökéletes,mivel rögtön arra asszociáltam hogy biztos megcsalt vele.

Aztán kiderült hogy a párja írogat meg üzenget neki a közös barátaikkal és ez miatt vannak a fejfájós görcsei.

Ez a magyarázat sem volt kielégítő számomra, mert ebből is kitűnt hogy még mindig érez valamit az exe iránt(pedig már 11 hónapja szakítottak), különben nem érdekelné mindez és zaklatásért fel is jelentette volna már rég.

Az "ügy" azóta nem került szóba,de kimondatlanul is közénk áll sokszor bár egyre ritkábban.

A párom hűségében nem kételkedem (már) de ahányszor valamilyen úton módon üzen neki az a bar.m,mindig kiakad és egyedüllétre van szüksége.

Én meg pont az a gondoskodó típus vagyok, így nagyon nehéz megállnom hogy egyedül hagyjam amikor annyira frusztrált és ideges.

Ezért nem költöztünk még össze.

A kapcsolatunk jó,szeretjük egymást,de ezt is labilisnak érzem néha.


2018. dec. 20. 13:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem rakod mar lapatra??? Latszik rajta hogy szereti az exet, jobb lesz ha majd o fog dobni teged 3 honap utan es visszamegy az exehez mert rajon hogy meg mindig ot szereti? Te csak vigasz vagy neki, de hamar ra fog jonni hogy egy uj kapcsolat nem feledteti a regit.
2018. dec. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig ennyire kiborítja az exe,hogy szinte belebetegszik, akkor még nincs túl rajta. Veled van, (ha nincs exes fejfájása), mert talán bízik benne, elfelejti melletted. Olyan vigasztaló, gondoskodó pasinak tűnsz, aki jó lesz még, tegyük féltékennyé az exet.

Nem is őszinte. Beteg? Nagybátyja ápolja, vagy mifene??

Nem kell mindenről beszámolnia, de ami a kettőtök kapcsolatát befolyásolja, arról igen.

Elgondolkoznék, van-e helyem a kapcsolatban, mert itt Te vagy a harmadik.

2018. dec. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom,szeretem.Nem hiszem hgy szereti az exét.Csak hát az exe volt neki az első komoly kapcsolata.Nekem meg ő az első komoly.



Hogy kihasználna?

Az igaz hogy bizalmatlan az exét illetően.Az is igaz hogy segíteni próbálok neki elfelejteni,de nem hinném hogy csak ezért van velem.

2018. dec. 20. 13:49
 4/16 A kérdező kommentje:

A párom anyja meghalt,az apja Pesten lakik,ő meg a nagybátyjához költözött.

Utána vett egy lakást neki az apja,de a nagybátyjával szoros a kapcsolata azóta is.

2018. dec. 20. 13:56
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

A csaj nincs túl az exén. Onnan tudom, mert pont ebben a helyzetben vagyok, mint ő. Van párom, de nem tudom elfeljteni... Pedig átvert, megcsalt stb.


Én is, ha felzaklat az ex, eltávolodok, egyedül akarok maradni, stb.


Szóval döntsd el, mit szeretnél, akarsz-e pótmegoldás lenni? Én szakítottam a párommal pár napja, mert nem ezt érdemli.


28N

2018. dec. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Én erre nem lennék képes.Akkor amikor kiderültek a dolgok,úgy gondoltam hogy szakítok vele,de annyira egy hullámhosszon voltunk egyébként, hogy végülis nem tettem meg.


Vagy talán nem vagyok elég bátor...



Sajnálom hogy ebben a helyzetben vagy.Azt hiszem hogy jól döntöttél,de attól még pokoli lehet.

2018. dec. 20. 14:25
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogy hogy mit tehetnél? Ha elhagyni nem akarod, nem mered, még ez is jobb neked, mint egyedül akkor semmit nem tehetsz.

Maradhatsz egy kapcsolatban ahol tök jó búfelejtő vagy egy ideig, de amikor épp üzen az ex akkor legyél szíves felszívódni. Maximum várhatsz hátha egyszer az ex helyébe léphetsz.

2018. dec. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha jót akarsz MAGADNAK, akkor otthagyod!

Ha mártírkodni akarsz és tönkretenni az életed, az persze más, jogod van ahhoz is...

2018. dec. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Két olyan kapcsolatom volt, ahol feltűnt az ex és a barátaim nem voltak túl rajta. Akkoriban én is elnéztem ezt, de most átgondolva nagyon-nagyon megbántam, hogy velük maradtam. Egyik kapcsolat csak másfél éves volt, a másik két és fél. Egyikük sem volt belém szerelmes, mint kiderült. Az ex volt az igazi...


Nem fog soha értékelni, és egyre bunkóbb lesz veled. Teljesen ki fog csinálni. Tényleg légy észnél, mert a legszebb éveid pazarolod el. :/

2018. dec. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

El mesélem neked az én saját "sikersztorimat"

Mikor megismerkedtünk mindketten akkor voltunk túl egy szakításon, ő kicsit csúnyább szakításon mint én. Már előtte is ismertem, de csak futólag, nem voltunk szoros kapcsolatban és ismertem a barátnőjét is. A sztori tömören, a csaj sok év után lelépett egy másik sráccal. Én hamarabb túltettem magam az exemen mint ő, de türelmesem vártam. Sokszor azt éreztem minden tök jó kezdünk egymásra hangolódni és hogy ő is szeret velem lenni,aztán voltak ezek a kis depressziós hullámok amiknél ő is szar kedvű volt nem akart találkozni, hagyja mindenki békén satöbbi. Én is gondoskodó természet vagyok, nekem is szar volt az egész. Én sem voltam hülye elég hamar levettem, hogy ezek az exe miatt vannak, főleg mikor pont akkor depizett be mikor a csaj összeköltözött a sráccal, vagy pont akkor mikor a csajt eljegyezte a srác. Persze reménykedtem benne, hogy majd egyszer végre túljutunk ezen, de sosem jött el ez a pont. Mindig mikor azt éreztem, hogy végre sínen vagyunk a padlóra küldött egy ilyennel. Egy évig ment ez a huzavona aztán megelégeltem és elküldtem mert én sem bírtam már. Ha látod rajta, hogy még nincs túl az exén akkor szerintem hagyd, mert ez csak neked fog fájni.

2018. dec. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!