Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom túl, vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl, vagy tényleg nem szeret annyira?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Párkapcsolatban élek már egy éve, voltak nehéz és voltak jó időszakok is, több hatalmas veszekedésen túl vagyunk már. De valahogy sikerült megoldani. Sajnos az ünnepek közeledtével nem leszünk annyit együtt, karácsonyt külön fogjuk tölteni, majd csak szilveszterezni fogunk közösen. Épp ezért nekem nagyon fontos lett volna a tegnapi nap, mert ergo ezután kb egy hétig nem látjuk egymást. Ezen a héten is csak tegnap tudtunk találkozni.

De a tegnapi nap egyáltalán nem alakult jól. Miest kettesben tudtunk lenni, a barátom kezdeményezett, azt hittem majd lefekszünk egymással, de ő mást akart. Hogy én tegyek vele dolgokat. Lehet túlreagálom de ez engem akkor is mélyen érintett... Amikor több napja nem látjátok egymást, azt hittem volna, hogy engem akar, de nem. Az a baj, hogy ezután szexelni is akart volna, de nekem utána már nem ment. Valahogy úgy éreztem, hogy neki az volt a fontos, hogy először elégítsem ki, és utána majd jöhetek én. Borzasztó rosszul esett, mert ha nem mondja lehet magamtól is megtettem volna, hogy neki jó legyen, de így, hogy még meg is kért rá, rosszul esett. Mintha csak azért találkoztunk volna tegnap, hogy ő kielégüljön. Látta rajtam a barátom, hogy valami bánt, de nem tudtam ezt neki elmondani. Egyáltalán hogy közlöd a másikkal, hogy ha már több napja nem találkoztatok ne magára gondoljon ha a szexről van szó?

Sajnos nem ez volt az első eset már, ezért is bukott ez így ki belőlem.


Köszönöm ha segítetek.



2018. dec. 21. 10:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, az, hogy a pasi megkéri, hogy szopjon, az mióta EGYMÁS kényeztetése? Inkább te vagy a hisztis, frusztrált fiúcska, nem gondolod?
2018. dec. 29. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!