Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátom a nagyobb veszekedések alkalmából mindig szakítani akart?

Figyelt kérdés

Volt pár nagyobb veszekedésünk. Másfél éve vagyunk együtt, és ezalatt volt kb 3 nagy veszekedés. De már a legelső ilyennél is közölte velem a barátom, hogy nem bír velem maradni, és inkább szakítsunk. Végül nem szakítottunk de volt egy kis mosolyszünet, és 2 napig alig szóltam hozzá. Utána meg ő jött, hogy sajnálja túlreagálta, szeret stb.

Majd utána a többi alkalommal is ezt játszottuk el. Mindig jött, hogy túlreagálta, csak idő kellett neki, meg sok a munka, sok minden, nincs elég ideje, stb.

Közöltem vele, hogy ez így nem megoldás, nem lehet mindig minden veszekedést azzal lezárni, hogy jó akkor szakítsunk. Megértette, és megbeszéltük. Viszont a gond az, hogy ezek bennem akkora sebek maradtak még ma is. A legutolsó ilyen majdnem szakítás még a nyár végén volt és azóta én állandóan félek. Félek neki elmondani ha valami bánt engem.

Bennem is van hiba, elismerem és ugyanúgy benne is. Mindketten tehetünk a veszekedésekről.

Én kicsit hisztisebb vagyok, ő meg hajlamos belemerülni a dolgaiba, még akkor is ha épp együtt vagyunk, és úgy kell rá szólni. Meg borzasztó feledékeny. Sokszor elfelejti ha megbeszéljük, hogy délután majd hívjuk egymást. Elfelejti, hogy melyik nap találkozunk, bár ilyen szerencsére nem sűrűn fordult elő. Ő azt fájlalja, hogy ilyen esetekben nem tudok neki normálisan szólni, hogy hibázott, és helyette "duzzogok". De ha valaki a sokadik alkalommal játssza már ezt el, ti tudjátok nyugodtan kezelni? Megjegyzem pár hónapja amikor tényleg miattam robbant ki egy vita, ő nem tudta velem nyugodtan közölni, hogy hibás vagyok.


Nem akarok vele szakítani, de ma megint összekaptunk kicsit, és félek megint azzal jön, hogy ő nem bírja neki sok, és legyen vége. Én pedig még a nyáron megfogadtam, ha még egyszer eljátssza ezt, hiába kér utána bocsánatot, befejezem vele.



2018. dec. 21. 11:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

"ne higgye úgy, hogy korlátozom?"


Szerintem azt kéne kideríteni, hogy akar-e tőled egyáltalán valamit komolyan, ha neki az összeköltözés nem sürgős, de más nőkkel élénken elvan, akár úgy is, hogyha te ott vagy, és nem érdekli egy alkalommal se, mit érzel, mikor az arcodba vágja, hogy akkor ő most szakít.

2018. dec. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen ezt meg kell beszélnem vele, hogy mik is a tervei... Mert ha csak úgy elvan vele, akkor nincs értelme folytatni. :(
2018. dec. 21. 14:59
 13/13 anonim ***** válasza:
48%

Túl hevesen reagálod le a dolgait kérdező. Ha ez csak 3x fordult elő, az ugyan nem sok, de az, hogy valamiből nem lesz ilyen volumenű veszekedés, az még nem jelenti, hogy nem vagytok abban a szituációban, hogy ne "nyelnétek" a másiktól, ami nincs ínyetekre. Kéne egy ilyen nagy beszélgetés a dologról, mindkettőtök írja össze a másik összes tulajdonságát amit szeret és amit nem, amiben tud változni és amibe nem és amit el tud fogadni a másiktól meg amit nem. Ezt utána dumáljátok meg és ha úgy gondoljátok, hogy alap, hogy együtt maradtok, akkor a jót munkáljátok ahelyett, hogy a rosszal foglalkoznátok.

32/f

2018. dec. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!