Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezzel tényleg olyan nagy okot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel tényleg olyan nagy okot adtam a féltékenységre?

Figyelt kérdés

A barátnőm és én elsős egyetemisták vagyunk. Sokat beszélgetünk, és most elmondtam neki egy gondolatot, amit talán nem kellett volna. Nagyon kiakadt rajta. A gondolat a következő:

Van egy nálam 10 évvel idősebb nő, aki az utcánkban lakott régen. Amikor ő volt egyetemista, azzal keresett pénzt, hogy rám vigyázott, ha a szüleimnek dolga volt. Akkor voltam 10 éves. Valahogy nagyon értett a gyerekekhez, mert én szinte vártam, hogy vele lehessek néha. A kapcsolat később is megmaradt, csak másképp. Gimiben már nem a szüleim kérték fel, hanem magam mentem hozzá segítségért az angollal. Ő anglisztikás volt nekem meg nulla nyelvérzékem van. Sok mindenen átsegített. Ma ő 29 éves, férje van és a második gyerekét várja. Már nem az utcánkban lakik. Én pedig ott állok, ahol ő volt akkor, amikor először találkoztunk és valahogy kevésnek érzem magam. Én nem jövök ki ilyen jól az emberekkel, pláne a gyerekekkel. Nem dolgozom az egyetem mellett, ahogy ő, és sosem lennék képes tanítani valakit. Nyilván mindenki másban jó, de én még nem találtam meg az erősségeimet. Ő pedig már jól ismerte magát ennyi idősen


Szóval ezt próbáltam elmondani a barátnőmnek, de neki ez teljesen máshogy jött le. Azt hitte, burkoltan őt kritizálom azzal, hogy beszélek a fent említett hölgyről. És az is előkerült, hogy én szerelmes volnék belé... ami abszurd gondolat már nem azért.


2018. dec. 22. 07:13
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Nem dicsérünk más nőket az asszony előtt...anyánkat se...szenteket, bibliai személyeket is csak a napjukon, csak 30 karakterben és csak ha vallásos a másik, amúgy még azt sem.

32/f

2018. dec. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
A barátnőd betegesen féltékeny.
2018. dec. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

nyugi, a barátnőd nem reagál normálisan.


inkább pasival kellett volna elmesélned a sztorit:D


max. az anyáitokat dicsérheted a csajod előtt, más nőt tilos.


(egyébként - bár nem ez volt a kérdés - a nők korábban érnek, ez még 20-on éves korban is látszik. ezért volt a lány 20 évesen olyan "felnőtt".)

2018. dec. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%

Akkor a kérdező barátnője is lehetne érettebb. Lehet erre célzott a kérdező suttyomba :'D

32/f

2018. dec. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Érdekes barátnőd van nekem ebben semmi féltékenységre utaló dolog nincs. Csak elmeséltél egy régi történetet ami veled esett meg.
2018. dec. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "más nőt a csaj előtt nem dícsérünk meg" dolog eléggé marhaság. Áradozni bunkóság, főleg ha a külsejéről van szó, nem akarok húszperces litániát hallgatni arról hogy az új munkatárs milyen gyönyörű.

De azt, hogy felnézel valakire emberileg, szakmailag, hogy jól ért a gyerekekhez, hogy jó tanár vagy kedves ember, azt minden további nélkül meghallgatom, sőt, érdekel is.

2018. dec. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!