Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beteges féltékenységre megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges féltékenységre megoldás?

Figyelt kérdés

2018. máj. 14. 11:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi?
2018. máj. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egy mélyreható beszélgetés.
2018. máj. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nincs, csak a szakítás...
2018. máj. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
nincs
2018. máj. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Aki betegesen féltékeny, ahogy írod is, beteg. Nem tudsz Vele mit kezdeni. Időnként ha úgy érzi,hogy ezáltal elveszíthet visszafogja magát, de az érzelmein nem tud uralkodni.


Nem kell okot adnod hozzá, keres Ő, tehát minden magyarázat, beszélgetés fölösleges.

Nehéz ilyen partnerrel, én bizonyára nem mennék bele egy iylen kapcsolatba. Vagy ha már benne vagy, és úgy érzed, nem változik a helyzet Nála, akkor lépj ki belőle.


nekem is volt ilyen pasim. Mindenkire és mindenre féltékeny volt. Az összes körülöttem lévő fiatalabb/idősebb pasira, a barátnőimmel töltött dőre, a munkában elért sikeremre. Figyelt, figyelt és figyelt, bármikor számíthattam arra,hogy felbukkan, sőt, volt,hogy nem is tudtam csak utólag meg.



Amikor elmondtam Neki,hogy szakítani szeretnék jött a fenyegetőzés.Ő ezt nem bírja ki.


De, kibírta....

2018. máj. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%

persze... ha beteg, dobjuk a kukába. Hm. Milyen “hasznos” tanácsokért jöhet fel ide az ember :’D

Talán elbeszélgetni vele, megérteni, hogy miért ilyen, és SEGÍTENI neki, talán. Ha fontos neked. Ha nem az, akkor meg menj tovább. De ha valaki fontos nekünk, miért dobjuk el inkább, mint megértenénk a viselkedését először? Gondolom nem ő akart ilyen lenni.

Engem pl. féltékenyen fogad el a párom, és nem kidob :D talán azért mert tudja, hogy neki is vannak hibái amire én se azt mondom hogy menjen a 3,14csába..

2018. máj. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha beteg: orvos.
2018. máj. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném,hogy a beteges féltékenységen lehet változtatni, és azt se gondolom,hogy ezt, mint egy szervi betegséget tolerálni, elviselni kell.


Igen, nekem is van hibám, ahogy mindenkinek, és van betegségem is, pl. rossz a szemem, amit a párom tolerál,

Ahogy én is segítem és mellette vagyok a betegségében, ez természetes.


Viszont az,hogy én nap, mint nap tűrjem azt,hogy ok nélkül gyanúsítson, számonkérjen, kövessen és kellemetlen helyzetbe hozzon mások előtt...na, ezt ne várja el tőlem senki.


Ha tud ellene tenni, tegyen, ha nem, akkor nem választok ilyen párt, hiszen nincs szükségem arra,hogy a napi együttéléssel, egyéb problémákkal teli közös élet még ilyen megoldhatatlan nehézséggel is terhelve legyen.

2018. máj. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem érti mi a baj ezzel az egésszel.

Nem tudom neki elmagyarázni a bizalom kérdését. Nem érti meg, hogy tudom kezelni a túlzottan kedves férfiakat. Nem hiába vagyok vele...

2018. máj. 15. 12:56
 10/13 anonim válasza:

Mutasd meg neki, hogy nincs miért aggódnia. :)

Talán azzal megnyugszik.

Említetted a bizalom kérdést. Ez lehet nem csak arról szól, hogy ő megbízik -e benned... Ez akár lehet az is, hogy másokban nem bízik.

2018. máj. 18. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!