Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég nagy probléma, ha úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég nagy probléma, ha úgy érzem egyedül nevelném inkább a gyerekem?

Figyelt kérdés
Sokat veszekünk,nem jövünk ki,feszült ideges vagyok ez miatt.Maradjak egy kapcsolatban gyerek miatt, hogy csaladban nőlhessen fel?
2018. dec. 3. 07:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az nem család, ahol veszekédés és feszültség van állandóan. A gyereknek se jó.
2018. dec. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

nyelvtan náci on: *emiatt: ez+miatt teljes hasonulás, ezért írják úgy, hogy emiatt. (off)


Elég nagy baj igen, egy családban mindkét szülő felelőssége a gyereknevelés. Feltételezem, hogy már a sokadik ilyen beszélgetésen túl vagytok. Én azt vallom, ha valami nem megy, nem kell erőltetni mert annál rosszabb nincs is mikor a két szülő gyilkolja egymást a gyerek előtt. Ha nem tudjátok megoldani és elmérgesedett már a helyzet a legjobb a békés elválás.

2018. dec. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ebben vagyok most. Mennyi idős a gyereked? Az enyém még elég kicsi, nem is tudok lépni. Mi is túl vagyunk a sokadik beszélgetésen. Nincs segítségem, hulla vagyok, semmit nem segít a párom. A védőnő kint volt a múltkor, amikor ezt elmondtam, azt kérdezte teher nekem a gyerek? Azt hittem a falnak megyek. Nem vagyok egyszerű helyzetben, mert bár több diplomám van, de ha megnézem az albérletárakat nagyon nehéz lenne.
2018. dec. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!