Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik kisbabával (6 hós) költöztek külön a párjuktól hogy bírták egyedül? Úgy tűnik menthetetlen a kapcsolatunk.

Figyelt kérdés
3,5 éve vagyunk együtt. Babank 6 hós. Mindketten akartuk. Az a fő gond, hogy kb.a baba fogantatásával egyidöben a parom új munkahelyre ment. Minden erejet bevetve nagy komolysaggal vegzi. És pont ez a baj. Szerinte türelmesnek kellene lennem mert most ez egy ilyen idöszak. Aza baj hogy nem magamnak szültem. Neki van egy gyereke az elözö párjától. Kedd, csütörtök, vasárnap délutan vele van. Hetfön focizni jar. Akkor mi marad nekem ? Es még legyek csendben mert ő dolgozik ? Sajnos mar nem tudok. Megyek, eldöntöttem. Nem vagyok cseléd hogy várjam hogy sorra kerüljek. Persze mondtam neki már hónapom óta hogy ez így nem lesz jó és most ott tartunk hogy szerinte én elmebeteg vagyok. Mert mindíg piszkálom...hahaha mar szinte semmiért se szólok. De mindegy. Csak eröt szeretnék, hogy más is átvészelte....
2018. dec. 22. 15:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó !

Köszönöm szépen !

A párom már sokkal korabban szerette volna a gyereket. En azért vallaltam mert bennem fogalmazódott meg. Nyilvan az elsö gyerek után tudtam hogy a gyereket magunknak szüljük, jó esetben van egy jó társ hozzá.

2 hetes volt a babám amikor anyukam kórhazba került és 2 hónapos amikor meghalt. Igazából ö nem adott le a fix dolgaibó. Kb 2 hét volt hogy ő rá tamaszkodtam hogy bemehessek a kórhazba de akkor is megkaptam hogy en az ő idejével gazdalkodom. Na innentöl kezdve inkább mastol kértem segitséget. Es sorolhatnám. Kezdettől fogva kijelentette hogy ö marpedig a gyerekét nem viszi haza hamarabb mint eddig,azaz 8 óra. De mondom a gyerek mindíg menni akar valahova nem hazajöttek. Es én kezdettől fogva fúrdetek egyedül heti 4x. Császáros sebbel. Ezek azért melyen belémivódtak. Nyilván nagy törés anyukam elvesztése es próbáltam hónapokig menteni a menthetöt. Egyszerüen nem hajlandó beszélni. Nem hajlandó meghallgatni. Nem lehet megbeszelni vele egy problemát. Eddig ha ilyen előjött nem szolt hozzám pár napig és utana mintha mi sem.törtent volna. Én legyek csendben,ne piszkáljam ö meg csinalja a dolgait. És hozzateszem nem tart el.

2018. dec. 22. 19:02
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt nem hiszem, hogy a terhesség előtt mindennek semmi előjele nem volt.

Ahogy leírod, igazából nincs szükséged tanácsra, mert 6 hónapja egyedülálló anyaként nevelsz két gyereket. Pont ugyanez lesz, ha elváltok, csak eggyel kevesebb emberre kell mosni meg főzni.

2018. dec. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Igy van. Pont ezert született meg ez a döntés. Én is így érzem hogy nem nagy változás lenne... :(
2018. dec. 22. 19:31
 14/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudja nyújtani azt az érzelmi hátországot, ami elvárható egy pártól, nem rugalmas, nem veszi ki a részét a gyereknevelésből, elmebetegnek nevez stb. Szól mellette egyáltalán valami?
2018. dec. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Amnyi, hogy próbáltam kitartani mert nem így terveztem ! De most már ugy tűnik hogy csak én akarok közelebb kerülni hozzá.
2018. dec. 22. 19:45
 16/17 anonim ***** válasza:

tizennégyes vagyok


Ha tudnék küldeni erőt neked, kedves Kérdező, küldenék!

2018. dec. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm tizennégyes !
2018. dec. 22. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!