Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A karácsonyt külön töltjük a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A karácsonyt külön töltjük a barátommal, és alig igényli a kommunikációt. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy külön karácsonyozunk, mindenki a családjánál, de pár nap múlva találkozunk. Nekem nagyon hiányzik már, és alig várom, hogy beszéljek vele. Azt már megszoktam, hogy amikor egy héten többször is találkozunk elég neki este egy hívás, de most, hogy a karácsonyt külön töltjük én igényelném, hogy többet beszéljünk. Hiányzik. :( Viszont ő egész nap csak egyszer írt, este pedig én hívtam. Tegnap meg tök későn jutott eszébe, hogy beszéljünk. És most így ezek után olyan érzésem van, mintha nem is hiányoznék neki annyira, pedig már rég találkoztunk. Telefonban mondta, hogy hiányzom neki és jó lesz találkozni, de ezek csak szavak tőle. Valahogy így, hogy nem találkoztunk egy ideje, kicsit többet várnék, vagyis szeretnék. :( Főleg ma este. Egyébként hetente sűrűn találkozunk, így akkor ez annyira nem is zavart, de most, hogy mindenki ráérne, és régen találkoztunk, jól esne, ha többet beszélnénk. Vagy csak én látok ebbe bele többet? Nyilván családdal vagyunk mindketten időt kell rájuk szánni, hisz régen láttuk őket mindketten. De valahogy egy rossz érzés így is bennem van. :(


Köszönöm ha válaszoltok és elnézést, hogy pont ma este írok ilyet.


Kellemes ünnepeket mindenkinek!



2018. dec. 24. 22:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem elég taplóság társaságban a telefont nyomkodni/ kivonulni csak úgy fecsegni. Most a családjával van, rájuk koncentrál, és nem a telóján lóg.
2018. dec. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Értem, akkor túlreagálom. :(
2018. dec. 24. 23:09
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Hagyd ne nyaggasd, te is tölts több időt a családoddal mert ezeket a közös pillanatokat senki nem hozza vissza. Légy türelemmel, elvileg megbeszéltétek hogy találkoztok, szóval semmi gond. Ha elteltek az ünnepek és utána sem keres eleget vagy közönyösen viselkedik veled akkor el kezdhetsz gyanakodni.
2018. dec. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

Mennyi ideje vagytok együtt, kezdjük ott!


Mert ha 1 év, tök normális, hogy még nem karácsonyoztok együtt, de ha 2-3 év után "így alakul" és ennyire érdeklődik felőled, ünnepek után le kéne ülnötök, hogyan tovább, mert az nem pálya, hogy elcseszel az életedből még 2-3 évet egy olyan emberre, akinek tök más a jövőképe.

Ha esetleg gyerek vállaláson gondolkozol, akár a távoli jövőben, végképp meg kéne lépni, mielőtt elcseszed a termékeny éveidet.


Nem akarok vészmadárkodni, de erre nem lehet építeni.

2018. dec. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

A külön karácsonyozást én javasoltam, mert igazából ritkán vagyunk a családunkkal. A nagyszüleimmel is ritkán találkozom és karácsonykor főként náluk vagyunk. Ők hívták a barátom, de ugyanígy a barátom is engem, szóval ebben az esetben az volt a középút, hogy karácsonykor külön vagyunk. 27-én már találkozunk egyébként.


25 évesek vagyunk mindketten és másfél éve vagyunk együtt. Gyerekvállalás egyenlőre még nem téma, mindketten szeretnénk, de nem állok / állunk készen rá lelkileg, se anyagilag, és nem hinném, hogy két éven belül készen fogok. Persze bármi lehet még addig.

2018. dec. 24. 23:18
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ezek szerint én reagálom túl. Sajnos ha hiányzik valaki én olyan vagyok, hogy szeretek vele többet beszélni. :( És ha ezt nem érzem viszont, akkor az rosszul esik. Lehet majd ha találkozunk ő akkor fogja inkább kimutatni.
2018. dec. 24. 23:22
 7/16 anonim ***** válasza:
92%

Én is külön töltöm a karácsonyt a barátomtól, és kb ugyanennyit beszélünk, mint ti. Szerintem pont azért beszéltek kevesebbet, mert karácsony van, a családotokra koncentráltok, hiszen ezért is mentetek haza. Más, átlagos külön töltött hétvégén nekem több időm szokott lenni, hogy a barátommal beszélgessek, mint ilyenkor, amikor folyton program, sok dolog van. Gondolom ő is így van vele. Annak semmi értelme, hogy külön töltitek az ünnepet a család miatt, majd folyton egymás után vágytok, és kivonjátok magatokat a családi körből.

Az érzéseid persze ettől még igaziak, el is mondhatod a barátodnak, de inkább arra kihegyezve, hogy nagyon hiányzik, és várod, hogy találkozzatok, ne azt várd tőle, hogy rosszul érezze magát. Élvezd ki te is a családdal töltött időt, most rájuk koncentrálj, 27-ére pedig öltöztesd a szíved megint ünnepi díszbe, és élvezd a barátod társaságát.

Kellemes Ünnepeket!

2018. dec. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%

Mi is külön karácsonyozunk, mert még csak másfél hónapja vagyunk együtt, de így is sokat írogatunk a nap folyamán(max pár óra van, mikor nem, akkor a családdal beszélgetünk), és tegnap este hívott is, beszéltünk 1 órát. Szerintem elég gáz, hogy alig ír, család ide vagy oda, azért csak nincs egész nap nonstop a seggükben, lenne idő írogatni is néha.

22L, barátom 24F

2018. dec. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Én basszus annak örülnék, ha el tudnék jutni odáig, hogy hiányozzon a családom, sajnos. Nem véletlen akarok lelépni diploma után, mert konkrétan nincs indok, amiért itt maradjak.
2018. dec. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Rockarc ***** válasza:
100%

Azert szerintem egy viber uzenet nem donti romba a csaladi beket, legfeljebb szakaszosan kommunikaltok. De azt se hiszem, hogyha rairsz, hogy dumaljunk mar egy fel orat valamikor nem tudja azt, mondani, hogy felhivlak fel 5-kor, ha neked az jo. Ha a masiknak ez tenyleg annyira fontos, hogy emiatt erzelmileg megzuhan, akkor mindenkeppen keresnek ra lehetoseget, hogy beszleni tudjunk, hogy ne hianyozzak neki ennyire.


42F

2018. dec. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!